Masrafsız Akbank Düğün Kredisi

dugun-kredisi

Masrafsız Akbank : Akbank’tan evlilik için düğün kredisi almak isteyenler masrafsız düğün kredisi ile ihtiyaç duydukları krediyi alabilirler. Düğün kredisi veren bankalar arasında bulunan Akbank düğün için oluşan masrafaların karşılanması adına çiftlere destek oluyor. Detaylar yazımızda.

Masrafsız Akbank Düğün Kredisi

Evlenmeyi düşünen kişileri destekleyen ve gerek duyduğu finansmanı düğün kredisi adı altında sağlayan Akbank, bu kredi fırsatıyla çiftlerden büyük bir ilgi görüyor. Akbank düğün kredisi kapsamında düğününüz için gerekli tüm ihtiyaçlarınızı giderebilir ve geniş vade seçeneğiyle geri ödemesini yapabilirsiniz.

Düğün Kredisi Hesaplama

Akbank düğün kredisinden yararlanmak isteyen kişilerden nüfus cüzdanı, ikametgâh ve gelir belgesi talep etmektedir. Banka tarafından kredi için %1,19 faiz uygulanmaktadır. 10.000 TL tutarındaki kredi 12 aylık vade ile alındığında aylık 913 TL geri ödeme yapılmaktadır. 24 aylık vadede bu tutar 495 TL olurken, 36 aylık vadelerde ise 357 TL aylık taksit ödemesi yapılmaktadır. Kredi kapsamında 138,20 TL sigorta bedeli alınmaktadır.

Sigorta kapsamında alınan hayat sigortası için prim tutarı, kredi tutarının binde 13.82’si oranında hesaplanmaktadır. Kampanya dâhilinde %1,19 faiz oranı ve kredi tutarının %0,5’i oranında kredi tahsis ücreti alınmaktadır. 1000 TL ile 75.000 TL tutarı aralığındaki kredi için 1 ile 36 ay arasında vade yapılmaktadır. Kredi 3 ay ertelemeli olarak kullanıldığında, oluşacak fark faizi ilk taksit öncesinde toplu olarak tahsil edilmektedir. Ertelemeli krediler en fazla 33 aya kadar kullanılmaktadır. Bu tutarların dışında ve vade aralığındaki talepleriniz için Akbank şubeleriyle iletime geçilmesi gerekmektedir. Akbank tarafından belirttiğimiz belgeler dışında, bazı müşterilerden ek olarak kefil ve teminat talep edilebilmektedir.

Akbank Düğün Kredisi Başvurusu

Akbank’tan evlenmek için nakit ihtiyacı olanlar için düğün kredisine başvuru yapmak istiyorsanız şubeye gitmeden başvurunuzu yapabilirsiniz. İnternet üzerinden yapacağınız başvuru ile krediniz onaylandığında hesabınıza krediniz aktarılır. Krediyi istediğiniz zaman hesabınızdan kullanabilirsiniz.

başvurusu yapmak için Akbank’ın resmi internet sitesini kullanmanız gerekiyor. Aşağıdaki adımları uygulayarak kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

  1. Akbank Düğün Kredisi başvurusu için akbank.com/dugun-kredisi sayfasına girmelisiniz.
  2. Sayfada yer alan kırmızı renkli Hemen Kredi Kullan butonuna tıklayın.
  3. Yönlendirildiğiniz sayfada kredi başvurunuzu adımları uygulayarak gerçekleştirin. Bu sayfada formu doldurarak Akbank’tan ne kadar kredi kullanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Kredi başvurusu sonucunda alabileceğiniz paranızın hesabına geçmesi için Akbank’ın müşterisi olmanız gerekiyor. Ancak Akbank’ın şu an müşterisi değilseniz şubeye gitmeniz gerekiyor. Bu şekilde kredi başvurusu yaptığınızda en fazla 15.000 tutarında kredi talebinde bulunabilirsiniz. Daha fazlası için yine şubeye gitmeniz gerekiyor.

Akbank Düğün Kredisi başvurusu yapmak için Akbank şubesi’ne giderek de başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Devlet Destekli Faizsiz Evlilik Kredisi Ve Şartları yazımızı da okuyabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın