Masrafsız İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar Ve Başvuru

masrafsiz-kredi-basvurusu

Masrafsız İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar Ve Başvuru : İhtiyaç kredisi başvurusunu dosya masrafsız, komisyonsuz kabul eden bankalara masrafsız tüketici kredisi almak için başvuru işleminizi yapabilirsiniz. Ziraat Bankası, Finansbank, Fibabanka gibi bankalardan ihtiyaç kredisi almak için başvuru yapabilirsiniz. Evlilik, düğün, eğitim gibi nakit ihtiyacınızı karşılamak istediğinizde kredi masrafı ödemeden kredi kullanmak için nasıl başvuru yapabileceğinizi yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Bankalara kredi için başvuru yapıldığında, krediler için uygulanan faiz oranlarının yanı sıra bazı masraflar da kredi bedeli olarak eklenmektedir. Bu masraflar neticesinde kredinin maliyeti de artmaktadır. Bu nedenle, kredi kullanacak kişiler, son zamanlarda veren bankaları daha çok tercih eder hale geldi. Ziraat Bankası, Finansbank ve  Fibabanka da masraf ödemeden kredi alınan bankalar arasında yer alıyor. Fibabanka’dan hiçbir masraf ödemeden ve kefil şartı aranmadan Fibabanka aracılığıyla kredi alabilirsiniz.

Fibabanka İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Fibabanka, ihtiyaç kredilerinde vade seçeneklerine göre faiz uygulanabilmektedir. Masrafsız ihtiyaç kredisi için 12 aya kadar olan vadeli 5000 TL için %1,59 oranında faiz uygulanmaktadır. Bu faiz oranı 12 ile 36 aylık vadeler içinde aynı oranda işlemektedir. Ancak tutar 30.000 TL olduğunda ve 36 aylık vade seçeneğiyle alınmak istendiğinde ise faiz oranı %1,69 seviyesine çıkmaktadır. Fibabank’ın sunduğu kredi için müşterilerden kimlik belgesi, son üç aya ait fatura örnekleri ve gelir belgesi istenmektedir. Belgelerinizle birlikte size en yakın Fibabanka şubesine giderek kredi başvurunuzu yapabilir ve aynı zamanda çekmek istediğiniz kredi tutarları için faiz oranlarını öğrenebilirsiniz.

Finansbank Dosya Masrafsız ihtiyaç Kredisi

Finanbank %1.65 faiz oranıyla dosya masrafı ödemenize gerek kalmadan ihtiyaç kredisi veriyor. 36 aya varan vade seçneği ile ihtiyaç kredisini ister 12 ay,ister 24 ay isterseniz 36 ay vade ile kullanın uygulanan faiz oranı %.65 olmaktadır.

Finansbank başvuru yapmak için TC kimlik numaranızı yazdığınız mesajı 5030 numarasına SMS olarak gönderebilirsiniz.

cevabı SMS olarak size iletilecektir. Eğer ön onay mesajı alırsanız şubeye götüreceğiniz belgelerin ardından kredinizi kullanabilirsiniz. Başvuru için gerekli evraklar ise Kimlik Belgesi yani nüfus cüzdanınız ve gelir belgesi. Gerekli işlemlerin ardından ihtiyaç kredinizi Finansbank’tan alabilirsiniz.

Ziraat Bankası Masrafsız Tüketici Kredisi

Ziraat Bankası kredi tahsis ücreti ödemenize gerek kalmadan masrafsız tüketici kredisi veriyor. Kredinizi komisyonsuz olarak Ziraat Bankası’ndan alabilir ve ihtiyaçalarınız için kullanabilirsiniz. Kredi başvuru işleminizi yapmak için Ziraat Bankası Şubesi’ne gitmeniz gerekiyor.

Kredi tahsis ücreti ödemeyeceğiniz Ziraat Bankası kredisi tüketici kredisidir.İstihbarat ve haberleşme ücreti (komisyon) Ziraat Bankası tüketici kredisi için tahsil edilmemektedir ve kredi tutarının tümü krediyi alan müşteriye net olarak ödenecektir.

İnternetten Denizbank Web’de Kredi Başvurusu yazımızı da okuyabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın