Maximum Aidatsız Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

maximum aidatsız kart

İş Bankası aidatsız kredi kartı başvurusu yaptığınızda Maximum Aidatsız Kredi Kartı ile Maximum üye işyerlerinden alışveriş yaptığınızda Maxipuan kazanabilirsiniz. Kazandığınız maxipuanlar ile Maximum üye iş yerlerine giderek alışveriş yapabilir, alışverişinizin ödemesini ise biriken maxipuanları kullanarak yapabilirsiniz. Maximum Aidatsız Kredi Kartı taksit seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

Maximum Aidatsız Kart Nedir?

maximum aidatsız

İş Bankası kredi kartları arasında bulunan Maximum Aidatsız Kart hakkında yazımızdan bilgi alabilirsiniz. Maximum aidatsız kartlar arasında yer almaktadır. Maximum Aidatsız Kart ne demek diye baktığımızda yıllık kart ücreti ödemeyeceğiniz ve Maximum dünyası için sunulan temel özelliklerden yararlanabileceğiniz bir kart tipidir.

Maximum Aidatsız Kart başvurusu İş Bankası Şubesi’nden ya da mesajla yapılabilir. Yazımızda her iki başvuru seçeneğinin de açıklamasını bulabilirsiniz.

Maximum Aidatsız Kart Özellikleri

-Maximum Aidatsız Kart kullananlar yıllık kart ücreti ödemesi yapmazlar, yıllık kart ücreti ödemeyeceğiniz bir kart tipidir.

-Maximum üye işyerleri ile alışveriş yaptığınızda Maxipuan kazanabilir ve puanlarınızı alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

-Maximum aidatsız kart taksit seçenekleri ile sunulan taksit ayrıcalıklarını kullanabilirsiniz.

-Maximum Aidatsız Kart, bankamatik kartı özelliği ile kartınıza bağlı olan vadesiz hesaplarınıza ulaşmanız mümkündür. Bireysel bankacılık hizmeti ile bir çok bankacılık işleminizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

-Tek ödemeli olan işlemlerinizi taksitlendirmek isterseniz ücret ödemeniz gerekecektir. Ayrıca isterseniz ödeme erteleme imkanından da faydalanabilirsiniz.

-Nakit ihtiyacınızı karşılamak için nakit avans çekebilirsiniz. Ancak faiz ödemeniz gerektiğini unutmayın.

-Yakınlarınız için Maximum Aidatsız Kart sahibi olarak ek kart başvuru işlemi yapabilirsiniz. Yakınlarınız da sizin gibi Maximum Kart avantajlarından faydalanabilirler.

-Maximum Aidatsız avantajları bulunsa da bazı avantajlardan da yararlanamazlar. Örneğin İlave taksit / Taksit erteleme kampanyaları , müzekart özelliği, temassız ödeme özelliği, indirim uygulamaları ve kampanyaları gibi bazı avantajları kullanamazlar.

Mesajla Maximum Aidatsız Kart Başvuru

Hem aidatsız hem de mesajla kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız Maximum Aidatsız Kart başvur için şu adımları uygulayabilirsiniz;

Telefonunuzun mesaj bölümüne girin. “AİDATSIZ” yazın bir boşluk bırakın TCKN’nizi yazın ve 4402 numarasına SMS olarak gönderin.

Maximum Aidatsız başvuru işlemini kısa sürede ve kolaylıkla bu şekilde yapabilirsiniz.

Şubeden Maximum Aidatsız Başvurusu

iş Bankası Maximum Aidatsız Kart başvuru işlemi şubeden de yapılabilir. İş Bankası şubesine giderek kredi kartı başvuru formunu isteyebilirsiniz. Form içerisinde yer alan bilgileri doldurduktan sonra İş Bankası şubesine teslim edebilirsiniz.

Maximum Kart kampanyalar fırsatlarını yakalamak ve kart aidatı olmayan kredi kartı çeşidi Olan Maximum Aidatsız sahibi olmak için başvurunuzu yapabilirsiniz.

Başvurunuz değerlendirmeye alındıktan sonra başvurunuz olum ya da olumsuz sonuçlanabilir. Başvurunuzun onaylanmasında kredi notu, gelir durumu, kredi kartı borçları, kredi borçları gibi pek çok faktör etkili olabilir.

Maximum Aidatsız Kart Başvuru Takip

Maximum Aidatsız Kart başvuru sonucu öğrenme için İş Bankası müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Başvurunuzun durumu, başvuru sonucu hakkında müşteri temsilcisine bağlanarak bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca internet üzerinden de başvurunuzu takip edebilirsiniz. İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Takip sayfasına ulaştıktan sonra formda istenen bilgileri girdikten sonra Maximum Kart başvuru durumunuzu öğrenebilirsiniz.

Maximum Aidatsız Kart internet şubesi ile hesap özetinizi görüntüleyebilirsiniz. Hangi tarihte ne kadar harcama yaptığınızı internet şubesinden öğrenebilirsiniz.

Maximum Aidatsız Kart limiti ise sizin gelir durumunuza, kredi notunuza ve bazı diğer faktörlere göre değişebilir. Eğer geliriniz yüksek hem de kredi notunuz yüksekse bu durumda yüksek limitli kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

Maximum Aidatsız Kart yorumları için aşağıdaki kutucuğa görüşlerinizi yazabilirsiniz. Maximum Aidatsız Kart yorum ile kart sahibi olmak isteyenlere yardımcı olabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın