Maximum Gold Kart Başvurusu, Kart Özellikleri

maximum gold kart

Maximum Gold Kart Nedir?

Maximum Gold Kart İş Bankası’nın sunmuş olduğu Mastercard’dır. Master Gold bir kart türüdür ve Maximum kredi kartının sahip olduğu tüm özelliklere sahiptir. Kredi kartı ile yaptığınız harcamalardan maxipuan kazanabilir ve anında para yerine puanlarınızı kullanabilirsiniz.

Maximum Gold Kart ile 200.000’den fazla Maximum üye işyerinde alışveriş yapabilirsiniz. Alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz.

Maximum Gold Kart ile yapılan alışverişlerden MaxiPuan kazanabilirsiniz. Biriken maxipuanlarınızı kullanmak istediğinizde ise Maximum üye iş yerlerini tercih edebilir, alışveriş ödemenizi maxipuan ile yapabilirsiniz.

Maximum Gold Kart Mastercard tipinde olan bir kart olduğu için yurtiçinde ya da yurtdışında kullanılabilir. Mastercard amblemi bulunan tüm noktalarda Maximum Gold Kartı’nızı kullanabilirsiniz.

Maximum Gold Kart Avantajları

-Maximum Gold Kart sigorta özelliğine sahiptir. Yani Kaybolma ve Çalınma Sigortası, Alışveriş Sigortası kapsamında olan bir kredi kartıdır.

Eğer kredi kartınızı kaybederseniz ya da çalındığını fark ederseniz bu durumda İş Bankası ile iletişime geçmelisiniz. Gold Kart için yaşadığınız durumla ilgili olarak bildirim tarihinin bir gün öncesinden başlamak üzere kredi kartınız teminat altında olmaktadır.

-İş Bankası Maximum Gold Kart avantajları arasında konut yardımı, bilgi ve organizasyon servisi, araç yardım hizmetleri gibi ek hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

-Maksimum Gold Kart özellikleri arasında maxipuan ve taksit ayrıcalıklarını yaşayabilirsiniz.

-Cinemaximum’larda haftanın istediğiniz gününde saaat 12:30’a kadar başlayan seans için ödemeniz gereken film gösterim ücreti 7 TL’dir.

-Maximum Gold Kart müzekart özelliğine sahiptir.

Maximum Gold Kart Limiti

Maximum Gold Kart limitinin belirlenmesinde kredi notu, gelir durumunuz, maaşınız, düzenli aylık kazancınız, kredi ya da kredi kartı borçlarınız gibi bir çok değerlendirme yapılır.

Bu değerlendirmenin ardından kredi kartınız için bir limit belirlenir. Eğer kredi kartınızın borçlarını düzenli olarak öderseniz, borçlarınızın ödemesini geciktirmezseniz kredi kartı limit yükseltme talebinde bulunabilirsiniz.

Maximum Gold kredi kartı kimlere verilir diye baktığımızda ise özel olarak bir tanımlama bulunmamaktadır. Bu nedenle Maximum Gold kart kimlere verilir diye düşünmeden kart başvurunuzu yapabilir, değerlendirmenin ardından başvurunuza olumlu ya da olumsuz cevap alabilirsiniz. Bu noktada kredi notunun yüksek olması ve yüksek gelire sahip olmanız size avantaj sağlayacaktır.

Maximum Gold Kart Başvurusu

Maximum Gold Kart sahibi olmak istiyorsanız başvuru işlemini İş Bankası şubesinden yapabilirsiniz. Maximum Gold Kart başvuru formu şubeden alınabilir. Form içerisindeki bilgileri doğru ve eksiksiz olarak doldurduktan sonra İş Bankası şubesine teslim edebilirsiniz.

Maximum Gold Kart başvuru işleminiz tamamlanacaktır. Banka gerekli değerlendirmelerin ardından başvurunuza onay ya da red cevabı verebilir.

Maximum Gold Kart Başvuru Sonucu

Maximum Gold Kart başvuru sonucu öğrenme işlemi için BAŞVURU TAKİP hizmetini kullanabilirsiniz.

1-Başvuru takip bölümüne ulaşmak için Maximum.com adresine girin. Sağ üst köşede bulunan Hemen Başvur butonuna tıklayın ve açılan menüden Şimdi başvur seçeneğine tıklayın.

2-Yönlendirildiğiniz sayfada başvuru durumunuzu takip edebilmeniz için BAŞVURU TAKİP butonuna tıklayın.

3-Sorgulamak için sorgulama tipini seçin.

Kredi kartı başvuru sonucunu ya da başvuru durumunu bu şekilde öğrenebilirsiniz.

İş Bankası müşteri hizmetlerini arayarak da kredi kartı başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. 0850 724 0724 Maximum Gold Kart başvurunuz hakkında müşteri temsilcisinden bilgi alabilirsiniz.

Maximum Gold Kart Yıllık Ücret

Maximum Gold Kart aidatı alınmaktadır. Maximum Gold Kart yıllık ücreti asgari tutar ve azami tutar aynı olarak kart türüne göre aşağıda gösterilmiştir. Gold Kart yıllık ücretleri ise şöyle;

Mastercard Gold Asıl Kart Yıllık Ücreti 71 TL’dir.

Mastercard Gold Temassız Asıl Kart Yıllık Ücreti 76 TL’dir.

Mastercard Gold Temassız Ek Kart Kart Yıllık Ücreti 35.5 TL’dir.

Mastercard Gold Temassız Ek Kart Yıllık Ücreti 38 TL’dir.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın