Mesajla Denizbank Esnaf Kredisi Başvurusu

denizbank-esnafa-kredi

Mesajla Denizbank Başvurusu : Denizbank’tan esnafa kredi reklamı ile kredi imkanı. SMS ile için kredi başvurusu yapabilirsiniz. Mesajla başvuru yapmak ve başvuru sonucunu öğrenmek oldukça kısa bir işlemdir. Esnafa nakit desteği sağlayan bu kredi hakkında bilgi almak ve Denizbank Esnaf Kredisi Başvuru işlemini gerçekleştirmek için yazımızı okuyabilirsiniz.

Denizbank Esnaf Kredisi

Denizbank, KOBİ’lerin yanı sıra esnaflara da kredi desteği sunarak esnafların finansal ihtiyaçlarına destek sunuyor. Denizbank esnaflara özel olarak kullandırdığı krediler içerisinde Esnafımıza Hızlı En Hızlı Kredi paketiyle dikkat çekiyor. Bu kredi kapsamında 125.000 TL’ye kadar kredi desteği sunan Denizbank, esnafların ticari hayatına devam edebilmesi ve işlerini geliştirebilmesi adına önemli bir katkı sunuyor. Denizbank esnaf kredisi başvuru işlemleri için banka şubelerinin yanı sıra, internet bankacılığı, ATM’ler ve SMS yoluyla da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank esnaf kredilerinde 36 aylık vade seçeneği ile hizmet sunuyor. Krediler TL cinsinin yanı sıra döviz cinsinden de kullandırılmaktadır. Ayrıca ödemelerinizi sabit eşit taksitli olarak ya da esnek geri ödeme imkânlarıyla da gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank’a yaptığınız kredi başvurusunun olumlu sonuçlanması halinde 75 günlük bir süreç içerisinde Denizbank şubesine giderek kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. yapılırken banka tarafından nüfus cüzdanı fotokopisi, imza beyannamesi, oda kayıt belgesi, son iki yıla ait vergi levhası, hesap defteri ve bilanço gibi belgeler talep edilmektedir.

Denizbank Esnaf Kredisi Başvurusu

Denizbank esnaf kredisi başvurularında açık deniz kartınızın bulunması halinde günün her saatinde ATM’ler üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Cep telefonundan yapılan başvuru işlemlerinde, mesajla kredi başvurusu işleminizi şöyle yapabilirsiniz; “ESNAF” yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı yazdıktan sonra 3280’e mesaj göndererek başvuru yapabilirsiniz. Başvuru talebi banka tarafından değerlendirilmekte ve beş dakika içerisinde sonuç bilgisi paylaşılmaktadır.

Denizbank esnaf kredisine başvuru yapabileceğiniz diğer seçenekler ise şunlar;

AçıkDeniz İnternet Bankacılığı ile esnaf kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

-Açıkdeniz ATM’lerini kullanarak kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank Esnaf Kredisi Başvuru Sonucu

Denizbank’tan esnaf kredisi almak istediğinizde SMS ile başvuru yapabilirsiniz. SMS ile yaptığınız kredi başvurunuzun sonucu 5 dakika kadar kısa bir süre içerisinde size olumlu ya da olumsuz bir cevap olarak iletilecektir.

Denizbank Esnaf Kredisi Başvuru Belgeleri

Denizbank esnaf kredisi almak istediğinizde aşağıdaki belgeleri bankaya sunmanız gerekiyor. İşte başvuru belgeleri;

  • Son 2 yıla ait olan vergi levhası,
  • Eğer bulunuyorsa oda kayıt belgesi,
  • Kimlik Fotokopisi,
  • İmza Beyannamesi,
  • Son 2 yıla ait olan Bilanço ve Gelir Tablosu gerekmektedir ya da Hesap Defteri gerekiyor.
  • Varsa sahip olduğunuz Mal Varlığı Dökümü, yani var ola tapu fotokopileri.

Esnafa 30 Bin TL Faizsiz Kredi Ve Şartları yazımızı da okuyabilirsiniz.

One Response

Tüm yorumları göster
  1. mahmut
    25 Eylül 2016

Bir cevap yazın