Mesajla Kredi Başvurusu Yapılan Bankalar Hangileri

mesajla-kredi-basvurusu-bankalar

Başvurusu Yapılan Bankalar Hangileri : ya da SMS ile ya da mesaj ismi ile banka kredilerine telefondan başvuru yapabilirsiniz. Denizbank sms, Finansbank , Garanti sms kredi, Yapı Kredi sms kredi, Akbank sms kredi gibi birçok bankaya telefonunuzdan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bankalar farklı kredi başvuru yolları da sunmaktadır. Tercih ettiğiniz bir başvuru seçeneği ile kredi almak için başvurunuzu yapabilirsiniz.

Krediye Nasıl Başvurabilirim?

Bankalar kredi başvurusu yapmak isteyenler için pek çok farklı kredi başvuru seçneği sunuyor. Öyle ki hiç şubeye gitmenize gerek kalmadan hemen oturduğunuz yerden kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Mobil kredi başvurusu yapmak zamandan kazanç sağlar ve evraklarla uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Krediye nasıl başvurabilirim diyecek olursanız bankanın sunduğu şu seçeneklerden biri ile kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

  1. SMS ile kredi başvurusu yapabilirsiniz.
  2. Müşteri hizmetlerini arayarak kredi başvurusu yani telefon bankacılığından da kredi başvurusu yapabilirsiniz.
  3. Banka ATM’lerinden kredi başvurusu yapabiliyorsunuz.
  4. Banka şubesine giderek kredi başvurusu yapabiliyorsunuz.
  5. İnternet bankacılığından kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Bu kredi başvuru yollarından birini tercih edebilirsiniz. Mesajla kredi başvurusu bu seçenekler arasında yer alan hızlı kredi başvuru yollarından biridir. Pek çok banka da mobil kredi başvurusu alıyor. SMS ile kredi başvurusu yaptığınızda kredi başvuru sonucu da size kısa sürede iletilmektedir. Mesajla yaptığım kredi başvurumun sonucunu nasıl öğrenirim sorunuza da bu şekilde cevap vermiş olduk. Şimdi mobilden yani mesajla kredi başvurusu yapabileceğiniz bankalara bakalım.

Mesajla Kredi Başvurusu Yapılan Bankalar

Mesaj ile krediniz cepte, şubeye gitmeden krediniz hesabınızda, kredinize cevap anında cebinizde gibi sloganlarla mesajla kredi başvurularını duymuş olabilirsiniz. Mesaj ile kredi başvurusu yapabileceğiniz bankalara SMS ile kredi başvuru içeriğinizi hazırladıktan sonra ilgili numaraya göndererek kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Denizbank SMS İle Kredi Başvurusu

Akbank SMS İle Kredi Başvurusu

Yapı Kredi SMS İle Kredi Başvurusu

Garanti SMS İle Kredi Başvurusu

Halkbank SMS İle Kredi Başvurusu

Vakıfbank SMS İle Kredi Başvurusu

İş Bankası SMS İle Kredi Başvurusu

Finansbank SMS İle Kredi Başvurusu

TEB SMS İle Kredi Başvurusu

Odeabank SMS İle Kredi Başvurusu

ING Bank SMS İle Kredi Başvurusu

Ziraat Katılım Bankası SMS İle Kredi Başvurusu

SMS İle Kredi Başvurusu Faiz Oranları

SMS ile yapılan kredi başvurularında bazı bankalar mesajla kredi başvurularına özel faiz oranları uygulamaktadır. Bazı bankalar da internet üzerinden yapılan kredi başvurularına farklı faiz oranları uygulamaktadır.  Bankaların kampanyalarına göre sms ile yapacağınız kredi başvurularına düşük faiz uygulaması yapılabilir.

Mesajla Hangi Kredilere Başvuru Yapabilirim?

Mesaj ile bankaların sunduğu seçenekler değişse de sms ile ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi başvuru yapabilirsiniz. Her bankanın kredi türlerine göre kredi başvurusu için belirlediği faiz oranı farklıdır. Genellikle mesaj ile yapacağınız kredi başvurularında 4 haneli sms kodu kullanıldığı söylenebilir.

SMS ile yapacağınız kredi başvurularında ücret alınabilir aklınızda bulunsun.

Bu yazı mobil kredi veren bankalar hakkında bilgi vermektedir. Sizi kredi almaya teşvik etmez. Kredi almak ya da almamak tamamen sizin tercihinizdir. Kredi aldığınızda nelerin yararı nelerin zararı olacağına dikkat edin.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın