Mesajla Vakıfbank Bayram Kredisi Başvurusu

vakıfbank bayram kredisi

Mesajla Vakıfbank Başvurusu : Vakıfbank’tan SMS ile yanı mesajla, kredi almak için başvuru yapabilirsiniz. Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi için düşük faizli ve 3 aydan 36 aya varan vade özellikleri ile bayram kredisi tablosuna bakarak krediniz için toplamda ne kadar geri ödeme yapacağınız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. İşte Vakıfbank’ın Geleneksel Bayram Kredisi ve başvuru işlemi.

Bankalar yaptıkları kampanyalar ile farklı faiz oranlarıyla bayram kredisi veriyor. Bazı bankalar için bayram kredileri geleneksel bir hal aldı. Bu bankalardan biri olan Vakıfbank da Geleneksel Bayram Kredisi ile 36 aya varan vadelerle kredi veriyor. Kredi başvurusu yapmak için isterseniz şubeye gidebilir isterseniz telefonunuzdan kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Vakıfbank esnek geri ödeme koşulları ile ve uygun faiz oranları kampanyası ile bayram kredisi başvurularını kabul ediyor.

Başvurusu

Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi yapmak isteyenler Vakıfbank şubelerine gidebilir ya da SMS ile kredi başvurusu yapabilirler. Şubeye gitmeden telefonunuzdan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuzu yaptıktan sonra kredinize onay verildiğinde, gerekli işlemleri tamamladığınızda bayram kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi’ne SMS ile başvuru yapmak istiyorsanız telefonunuzun mesaj bölümüne girdikten sonra KREDI yazın ve aralarında bir boşluk bırakarak TC Kimlik No ve Aylık Gelirinizi yazın sonrasında 5724’e mesaj olarak gönderin. Kredi başvurunuzu gerçekleştirin.

SMS ile Örneği : KREDİ 11111111111 2500

Vakıfbank Bayram Kredisi Hesaplama

Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi hesaplama örneği için aşağıdaki tabloya bakabilirsiniz. Bayram kredisini 36 ay vade ile ödeyebilirsiniz. Ayrıca 50.000 TL’ye kadar kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

vakıfbank bayram kredisi faiz

Vakıfbank Bayram Kredisi faiz oranlarına baktığımızda iki farklı faiz oranı olduğu görülmektedir. Yani bayram kredisini %1,27 ya da %1,36 faiz oranı ile kullanabilirsiniz. 36 ay vade seçeneğinden faydalanabilir 50.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz.

Vakıfbank bayram kredisi hesaplama

Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi Özellikleri

-Geleneksel bayram kredisini en az 1.000 TL tutarında en fazla 50.000 TL tutarında kullanabilirsiniz.

-En az 3 en fazla 36 aya varan vade seçeneği ile bayram kredisi alabilirsiniz.

-Bayram kredisinin faiz oranları %1,27 ya da %1.36 olarak belirlenmiştir.

-Bayram kredisi başvurusu için kefil şartı aranmamaktadır. Ancak Vakıfbank gerekli görürse kefil talebinde bulunabilir.

-Artan taksit uygulamasını kullanmak istiyorsanız bu durumda müşteri gelir bilgisi ve skor bilgisi Banka tarafında değerlendirmeye alınmaktadır.

-İhtiyaçlarınızı karşılamak için Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi kullanılabilir. Kamu personeliyseniz ya da özel sektörde çalışıyorsanız başvurunuzu yapabilirsiniz. Emekliler de Vakıfbank’ın Geleneksel Bayram Kredisi’ni kullanabilirler.

Ayrıntılı ve güncel bilgi için Vakıfbank şubelerini ziyaret edebilir, kredi başvurunuzu da Vakıfbank şubesinden gerçekleştirebilirsiniz.

One Response

Tüm yorumları göster
  1. dogan
    25 Eylül 2016

Bir cevap yazın