MobilDeniz Nedir? MobilDeniz Nasıl Kullanılır?

mobildeniz-giris

MobilDeniz Nedir? MobilDeniz Nasıl Kullanılır? : Denizbank internet bankacılığı kullananlar MobilDeniz indirme işleminden sonra MobilDeniz’ giriş  yapabilirler. Mobildeniz kullanıcı adı nedir, Mobildeniz şifre alma hakkında yazımızdan bilgi alabilirsiniz. Mobildeniz’e giriş için kullanıcı adı ve şifre gereklidir. Giriş hakkında daha fazla bilgi için devam edebilirsiniz.

MobilDeniz Nedir?

MobilDeniz akıllı telefonunuzdan, tabletinizden kullanabileceğiniz bir Denizbank uygulamasıdır. MobilDeniz’i istediğiniz iPhone, Android Telefon ve Tablet cihazlarında ya da iPad ve Windows telefonlarda uygulamayı indirdikten sonra kullanabilirsiniz. Denizbank MobilDeniz uygulaması ile bankacılık işlemlerinizi internete bağlanarak hızlı ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

MobilDeniz Nasıl Kullanılır?

MobilDeniz’i kullanmak için öncelikle MobilDeniz indirme işlemini yapmalısınız. MobilDeniz’i indirmek için AppStore ya da GooglePlay’i ziyaret edebilirsiniz. MobilDeniz’i indirdikten sonra telefonunuza ya da tabletinize kurun.

kısmı için ise şifreye ve müşteri numarasına ihtiyacınız olacak. MobilDeniz’i kullanmak için Denizbank intrenet bankacılığı giriş şifresi gerekmektedir. Bu şifre ile MobilDeniz’e giriş yapabilirsiniz.

MobilDeniz’e giriş için gerekli bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girdikten sonra fatura ödeme, para transferi, hesap işlemleri gibi bir çok bankacılık işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 mobildeniz

MobilDeniz Giriş

MobilDeniz giriş işlemi hakkında biraz daha bilgi verelim. MobilDeniz uygulamasını indirip kurduktan sonra uygulamayı açın. Karşınıza gelen ekranda sizde istenecek olan bilgiler; ve mobildeniz şifresidir.

MobilDeniz kullanıcı adı nedir diye baktığımızda kullanıcı adınız; TC Kimlik No ya da sizin Denizbank müşteri numaranızdır. İsterseniz TC Kimlik numaranızı yazabilirsiniz. Eğer müşteri numaranızı bilmiyorsanız 0850 222 0800 Denizbank müşteri hizmetlerini arayarak müşteri numaranızı öğrenebilirsiniz.

alma için ayrıca bir şifre oluşturmanız gerekmiyor. MobilDeniz giriş şifresi aslında sizin Denizbank internet bankacılığı giriş şifrenizdir. Yani MobilDeniz için yeni bir şifre almanız gerekmiyor. Denizbank internet şubesine giriş için kullandığınız şifre ile MobilDeniz’e giriş yapabilirsiniz.

Eğer Mobildeniz giriş şifrenizi unuttuysanız 0850 222 0800 Denizbank müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Aradıktan sonra MobilDeniz’e giriş için yeni bir şifre isteyebilirsiniz. Ayrıca Denizbank resmi internet sitesinde yer alan internet bankacılığı şifremi unututm bölümü ile de yeni bir şifre almanız mümkündür.

Denizbank İnternet Bankacılığı İçin Şifre Alma yazımızı da okuyabilirsiniz.

MobilDeniz’i kullanmak için sahip olmanız gereken bilgiler bu şekildedir. Bu bilgiler ile giriş yaptıktan sonra MobilDeniz’i kullanabilirsiniz. “Beni hatırla” özelliği ile kullanıcı adınız ve giriş şifrenizi tekrar tekrar girmenize gerek kalmayacaktır.

MobilDeniz İle Ne Yapılır?

MobilDeniz ile bir çok bankacılık işleminizi şubeye gitmenize gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz. Mobildeniz size kolaylık sağlayacaktır. MobilDeniz ile yapabilecekleriniz;

-Denizbank’ın sunduğu tüm ürünlerin ve hizmetlerin fiyat ve oran bilgisini MobilDeniz ile görebilirsiniz.

-Denizbank’ın güncel kampanyalarından haberdar olabilirsiniz.

-Güncel döviz kurlarını takip edebilirsiniz.

-Hisse senedi fiyatları hakkında bilgi alaiblirsiniz.

-Piyasa ekranlarını MobilDeniz ile takip edebilirsiniz.

-İletişim merkezini aramak için Mobil Deniz’i kullanabilirsiniz.

-MobilDeniz ile IBAN hesaplama yapabilirsiniz.

-MobilDeniz ile size en yakın Denizbank ATM’si nerede öğrenebilirsiniz.

-Havalae, EFT, fatıra ve ödemeler, hesap açma- kapatma gibi birçok işlemi MobilDeniz ile yapabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın