Odeabank Bayram Kredisi Nakit Hazır Başvuru

odeabank

Odeabank Başvuru: ihtiyaç kredisi olarak Bayram Kredisi’ni Nakit Hazır ismi ile bayram kredisi kampanyası ile veriyor ve Odeabank başvuru işlemi bayram kredisi için nasıl yapılacak yazımızda açıkladık.  Bayramın yaklaşmasıyla birlikte pek çok banka bayram kredisi kampanyalarının duyurusunu yaptı. Bu bankalardan biri de Odeabank oldu. Odeabank günde 4 TL ile kredi seçeneğinden başlayan taksit ile kredi vereceğini açıkladı. Odeabank Ramazan Bayramı kredisi için en fazla 36 ay vade seçeneği sunuyor. Odeabank’ın bu kredisini almak isteyenler 36 ay vade ile kredi almak için başvuru işlemlerini başlatabilirler. Odeabank Ramazan Bayramı İhtiyaç Kredisine başvuru yapmak için birkaç seçenek bulunuyor.

Odeabank Nakit Hazır kredisi ile bayram için tahsis ücreti almadan günde 4 TL’den başlayan taksit ile kredi veriyor. Bu kredi için Odeabank kredi tahsis ücreti almıyor.

Odeabank Nakit Hazır Bayram Kredisi Başvuru

Odeabank Nakit Hazır Bayram İhtiyaç Kredisi için son başvuru tarihi 10 Temmuz 2016 tarihine kadar olacak şekilde belirlenmiştir.

Odeabank’ın bayram kredisine başvurmak için nüfus cüzdanınız gerekiyor.

Odeabank’ın kredi işlemlerini kullanabilmek için 75 yaşına kadar olan müşteriler olarak bir sınır bulunmaktadır.

Odeabank Kredisi Nasıl Başvuru Yapacağım?

Odeabank Bayram kredisine başvurmak için bankanın resmi internet sitesine girdikten sonra alt bölümde bulunan kampanyalar bölümüne girmelisiniz. Nakit Hazır kredisi ile ilgili olan Odeabank bayram kredisi kampanyasını seçmelisiniz. Açılan sayfada “hemen başvurmak için tıklayın” yazan butonu tıkladıktan sonra açılan penceredeki kutucukları size uygun ve doğru bir biçimde doldurarak Odeabank Nakit Hazır Bayram Kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Odeabank Nakit Hazır Bayram Kredisi Faiz Oranları

Odeabank Nakit Hazır Bayram kredisi için kredi tutarına göre faiz oranı farklılık göstermektedir. Ancak Odeabank Bayram Kredisi kampanyasını günde 4 TL taksitle kredi olarak duyurdu. Odeabank Nakit Hazır Kredisi için ayrıntılara bakalım.

Odeabank 3.000 TL Nakit Hazır Bayram Kredisi

Odeabank günde 4 TL taksit ile 36 ay vade seneğiyle %1.29 faiz oranıyla bayrama özel kredi veriyor.

  • Odeabank’a bu kredi için ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 109 TL’dir.
  • Odeabank’ın bayram kredisi için Kredi tahsis ücreti alınmamaktadır.
  • Aylık maliyet oranı %1.5480 olmaktadır.
  • Efektif yıllık faiz oranı ise %20.2421 olarak belirlenmiştir.

Odeabank 7.000 TL Bayram Kredisi

Odeabank 7.000 TL krediyi 36 ay vade ile vermektedir. Bu kredi için en uygun faiz oranı %1.29 olmaktadır.

  • Odeabank’ın 7000 TL Bayram kredisi için aylık bankaya ödeyeceğiniz tutar 260 TL’dir.
  • Bu kredi için kredi tahsis ücreti alınmamaktadır.
  • Odeabank’ın 7000 TL ve %1.29 faiz oranıyla verdiği bu kredi için aylık maliyet oranı %1.5480 olmaktadır.
  • Odeabank’ın 7000 TL ve %1.29 faiz oranıyla verdiği bu kredi için Efektif yıllık faiz oranı %20.2421 olmaktadır.

Örnek bir şekilde size açıklamaya çalışılan bu Odeabank Bayram Kredisi Hesaplama bilgileri Odeabank’ın yapacağı müşteri skorlaması sonrasında krediyi almak isteyen müşteriye krediyi almadan önce uygulanacak olan faiz oranını müşteriye sunacaktır. Yani faiz oranı kredi kullandırımından önce müşteriye bilgi verilerek sizin onayınız için size sunulacaktır. Mesela Odeabank 7000 TL Bayram kredisi için farklı faiz oranları bulunmaktadır. Odeabank Bayram ihtiyaç kredisi 7000 TL kredi için %1.29, %1.39, %1.49, %1.69 faiz oranlarından biri kredi için uygulanabilir. Bu nedenle krediyi almadan önce banka ile bu konuyu ayrıntılı görüşmelisiniz.

Odeabank sigorta masrafını bu örnek hesaplama için efektif yıllık maliyet oranı içerisine eklememiştir.

Krediyi ödemek için elbette düzenli bir gelire sahip olmalısınız. Eğer ödemeyi geciktirirseniz gecikme faizi uygulanır ve bu durum kredi notunuzun da düşmesine neden olmaktadır. Bu düzenli gelirinizi bir süre biriktirerek faizsiz bir şekilde yani bankaya daha fazla para ödemeden istediklerinizi alabilirsiniz. Tavsiye edilen ve seçilmesi gereken yol faizsiz, kredisiz, gecikme faizi uygulanmadan ve aylarca borç kalmadan ihtiyaçlarınızı karşılamanızdır. Böylece faiz için ödeyeceğiniz tutarı kar etmiş olacaksınız. Ayrıca diğer masraflar için de fazladan para ödemenize gerek kalmayacaktır.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın