Odeabank İhtiyaç Kredileri Ve Kredi Alma Şartları

odeabank-kredileri-ve-sartlari

Kredileri ve Kredi Alma Şartları : Odebank’tan kredi çekmek için istenen belgeler ile kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. şartları arasında kredi başvurusunda istenen belgeleri hazırlayabilmeniz yer almaktadır. Odebank’tan diyenler hangi krediyi çekmek istediğine karar verdikten sonra şartlarını da sağlıyorsa kredi kullanabilir. İşte Odebank kredi alma şartları ve Odebank’ın sunduğu krediler.

Odeabank Kredi Alma Şartları

Ülkemizde bankacılık sektöründe hizmet veren bankalardan birisi de Odeabank’tır. Odeabank bireysel ve ticari krediler vererek, her geçen gün müşteri sayısını da artıran bir banka olarak ön plana çıkmaktadır.

Banka tarafından alınacak olan kredi türüne bağlı olarak şartlar uygulanmakta ve konut kredisi, ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi gibi krediler müşterilere sunulmaktadır. Odeabank aracılığıyla kredi alabilmek için, Odeabank kredi alma şartları ise şunlardır;

-Nüfus cüzdanı, pasaport ya da ehliyet

-Son üç aya ait herhangi bir fatura örneği

-Gelir durumunu gösteren belge

Bu belgelerle beraber bankaya başvuru yaptığınızda, banka tarafından kredi notunuza da bakılmakta ve uygun görülmesi halinde kredi kullandırılmaktadır. Banka tarafından gerek duyulan müşterilerden kefil talebinde de bulunulmaktadır.

Odeabank Kredileri

Odeabank tarafından verilen ihtiyaç kredilerini üç farklı başlık halinde yorumlayabiliriz. Bunlar, Bireysel Finansman Kredisi, Nakit Hazır İhtiyaç Kredisi, Odea SMS ve Web Kredisidir. için gerekli belgeleri hazırladıktan sonra Odabank şubesine giderek yapabilir ya da Odeabank SMS Kredi ile kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Odeabank Bireysel Finansman Kredisi

Kendinize ya da bir yakınınıza ait olan bir gayrimenkulü ipotek olarak göstererek bu krediden faydalanabilirsiniz. Gayrimenkul dışında, iş yeri, konut ve imarlı arsa gibi mallarda teminat olarak bankaya gösterilmektedir. İlgili mallar, ekspertizler tarafından değerlendirilmekte ve değerin %75’i oranında kredi kullandırılmaktadır. İpotek olarak gösterilen teminat imarlı arsa ya da iş yeri ise %50 oranında kredi verilmektedir.

Odeabank Nakit Hazır İhtiyaç Kredisi

Kredi taksitlerinizi mevcut bütçenize göre ayarlayarak 36 aya varan vadelerle kredi kullanabilirsiniz. Nakit Hazır İhtiyaç Kredisi için şubelere başvurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Odeabank SMS ve Web Kredi

Odeabank SMS ve Web Kredi ile şubeye gitmeye gerek kalmaksızın başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Cep telefonlarınız üzerinden “NAKİT” yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı yazarak 8444’e SMS göndermeniz başvurunuz için yeterli olmaktadır.

Başvuru talebinizi bankaya ilettikten sonra, banka tarafından başvuru durumunuz değerlendirme altına alınmakta ve banka en kısa sürede değerlendirme sonucu hakkında bilgi verilmektedir. SMS dışında internet bankacılığı ve mobil şubeniz üzerinden de kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yapacağınız başvuru olumlu karşılandığı takdirde, gerekli belgeleri hazırlayıp, Odeabank şubesine giderek kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Odeabank Kredi Başvurusu Sonucu Nasıl Öğrenilir? yazımızdan da kredi sonucunuzu öğrenme yollarına bakabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın