Odeabank Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır

enkredi

Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır: kefilsiz ihtiyaç kredisi başvurusu, kefilsiz ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında bulunan Odebank’tan ihtiyaç kredisi için başvuru belgeleri neler sorularının cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz. Odeabank ihtiyaç kredisi seçenekleriyle ses getiren bankalar arasında bulunmaktadır. Odeabank ihtiyaç kredisi kapsamında, eğitimden evliliğe, tatilden ev dekorasyonuna kadar her türlü ihtiyaç için kredi verilmektedir. Kredi başvurularında kefil istemeyen Odeabank ile tüm ihtiyaçlarınız için gerekli olan finansman desteğini alabilirsiniz. 36 aya varan vadelerle ihtiyaç kredisi veren bankadan aldığınız krediyi esnek ödeme seçenekleriyle geri ödeyebilirsiniz.

Odeabank kefilsiz kredi başvurusunda kredi notunuz büyük önem taşımaktadır. Kredi notunuz düşükse kredi alma ihtimaliniz düşebilir.

Odebank Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Başvuru Belgeleri

Odeabank başvuru işlemlerinde kefil talep etmezken, bazı evraklar istemektedir. Odeabank kefilsiz işlemleri için gereken evraklar şunlardır;

-Kimlik bilgilerini gösteren nüfus cüzdanı, pasaport ya da ehliyet
-Başvuru yapacak kişinin adına kayıtlı, son üç içerisinde düzenlenmiş olan elektrik, su, doğalgaz gibi faturalardan herhangi birisi
-Gelir belgesi
Serbest meslek sahipleri veya Ticaret Erbabı olan kişiler için ise, Ticaret Sicil Gazetesi, Oda Kayıt Belgesi, Vergi Levhası ve Bilanço Gelir Tablosu gibi belgeler talep edilmektedir.

Bu belgelerle beraber Odeabank kefilsiz ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir ve en kısa sürede bankanın sunduğu kredilerden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Ayrıntılı ve güncel bilgi için Odeabank müşteri hizmetleri olan 444 8 444 numarasını arayabilir ya da Odeabank şubelerine uğrayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Odeabank Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Odebank’ ın kefilsiz ihtiyaç kredisine başvuru yapmak için bankanın bir şubesine giderek ilgili banka personeli ile kredi başvurunuz hakkında görüşmelisiniz. Banka personeli size almak istediğiniz tutar, aylık ödemeleriniz, vade seçeneğiniz gibi kredi ayrıntıları hakkında bilgi verecektir.

Odeabank  İhtiyaç Kredileri

Odebank müşterilerine çeşitli ihtiyaçlarına yönelik ihtiyaç kredisi vermektedir. Odebank’ın verdiği ihtiyaç kredileri şöyle:

-Bireysel Finansman Kredisi

-Nakit Hazır İhtiyaç Kredisi

Odea SMS ve Web Kredi

Odeabank ihtiyaç kredilerine başvuru yapmak için gerekli belgeleri hazırladıktan sonra Odeabank şubelerine uğrayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Odeabank Bireysel Finansman İhtiyaç Kredisi

Odeabank’ tan almak istediğiniz yüksek tutardaki kredileriniz için bu kredi ürünü seçilebilir. Size ait olan bir gayrimenkulü ipotek ettirerek bu krediye başvuru yapabilirsiniz. İpotek ettireceğiniz mal varlığınız gayrimenkul, iş yeri ya da konut veya imarlı arsa olabilir.

Odebank Nakit Hazır İhtiyaç Kredisi

Odeabank Nakit Hazır İhtiyaç Kredisi ile nakit ihtiyçlarınız için başvuru yapabilirsiniz. Aldığınız bu krediyi 36 aya varan vade seçeneğiyle ödemeye başlayabilirsiniz.

Ancak aldığınız krediye faiz uygulanacağı için aldığınızdan daha fazla tutarı bankaya ödemeniz gerekiyor.

Odea SMS ve Web Kredi

Odebank şubelerine gitmenize gerek kalmadan Odea SMS ve Web Kredi ile ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Odebank SMS kredi başvurusu yapmak için telefonunuzun mesaj bölümüne girdikten sonra NAKIT yazıp bir boşluk bırakıp TC Kimlik Numaranızı yazdıktan sonra 8444 numarasına  göndererek ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi çekmek avantajlı gibi görünse de vade süresi uzadıkça ve faiz oranı arttıkça bankaya ödeyeceğiniz tutar artacağı için aldığınız tutardan daha fazlasını bankaya ödemek zorundasınız. Ödenmeyen borçlar ise gecikme faizi uygulamasına maruz kalır. Bu nedenle  de ödemeniz gereken tutar artar. Tavsiyemiz ihtiyaçlarınızı bir süre erteleyerek faizsiz, kredi notunu düşünmeden ihtiyaçlarınızı karşılamanızdır.

 

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın