Odeabank Kredi Başvuru Yolları

odeabank-kredi-basvurusu

Başvuru Yolları : kredi başvuru numarası ile yapabilirsiniz. Kredi başvuru şartlarını sağladığınızda ve kredi başvuru sonucu olumlu sonuçlandığında kredinizi kullanabilirsiniz. Odeabnk kredi başvurusu yapmak için telefondan yani mesajla, internetten kredi başvurusu ve şubeden kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Odeabank Kredi Başvurusu

Odeabank, “Herkesin Değil Sizin Bankanız” sloganı ile dört yıldır faaliyetlerine devam eden bir banka olarak öne çıkmaktadır. Odeabank 15 Mart 2012 tarihinde kurularak hizmet vermeye başladı. Odeabank EFT kodu 146, Swift kodu ise ODEATRIS’dır. Odeabank ilk şubesini Maslak’ta açarken, günümüzde 45 şube ve 1300 çalışanıyla hizmet vermektedir. Her geçen gün müşteri kitlesini artıran Odeabank, sunduğu kredi fırsatlarıyla da müşterilerin ilgi odağı olmayı başardı. Odeabank kredi başvurusu işlemleri için hem şubesinden hem internetten hem de SMS yoluyla başvuru kabulü yapmaktadır.

Telefonla Odeabank Kredi Başvurusu

Odeabank’a kredi başvurusunda bulunmak isteyenler en hızlı yöntem olan SMS yolunu tercih ettiğinde, “KREDİM” yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numarasını yazarak 8444’e mesaj gönderdiğinde başvurusu yapılmaktadır. Banka tarafından yapılan başvuru en kısa sürede değerlendirilmekte ve kredi başvuru sonucu başvuru sahiplerine bildirilmektedir. SMS dışında internet üzerinde başvuru yapmak isteyenlerin ise Odeabank resmi internet sitesini ziyaret etmesi gerekmektedir. Odeabank resmi internet sitesinde kredi başvurusu ekranında istenilen bilgilerin eksiksiz ve doğru şekilde girilmesi sonucunda başvuru yapılmaktadır.

İnternetten Odeabank Kredi Başvurusu

İnternet üzerinden şubeye gitmeden Odeabank Kredi Başvurusu yapmak istiyorsanız bu işlemi Odeabank’ın resmi internet sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Odeabank kredi başvurusu yapmak için şu adımları uygulayabilirsiniz.

  1. Odeabank resmi internet sitesine girin. Resmi internet sitesine girmek için www.odeabank.com adresini kullanabilirsiniz.
  2. Bireysel menüsü altında yer alan KREDİLER seçeneğini tıklayın.
  3. Odeabank kredileri yönlendirildiğiniz sayfada görüntülenecektir. Odeabank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız bu seçeneği tıklayın.
  4. Yönlendirildiğiniz sayfada yer alan HEMEN BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN seçeneğini tıklayın.
  5. Açılan Odeabank kredi başvuru formunda yer alan bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde yaptıktan sonra kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Odeabank kredi başvurusunu internet üzerinden yapmak istiyorsanız bu adımları uygulayabilir, kredi başvurunuz onaylandığında gerekli işlemlerin ardından kredinizi kullanabilirsiniz.

Şubeden Odeabank Kredi Başvurusu

Odeabank’ı direkt olarak şubeden ziyaret ederek de kredi başvurularınızı yapabilirsiniz. Banka tarafından müşterilere en cazip faiz oranları sunulurken, geniş vade de ödeme seçeneği sunulmaktadır. Odeabank kredi başvurularında aylık gelir durumuna ve kredi notuna büyük önem gösterdiğinden, aylık kanıtlanabilir bir geliri olan ve kredi notu düşük olmayan kişilerin kredi başvuruları genel olarak kabul görmektedir.

Bu yazı sizi kredi almaya teşvik etmez. Kredi almak ya da almamak sizin tercihinizdir. Kredi almak size avantajlı gelse de faiz nedeniyle daha çok ödeme yapmanız gerekir ve aylarca hatta yıllarca borçlu kalırsınız. Kredi taksitlerini geciktirdiğinizde de gecikme faizi uygulaması yapılır. Kredi almadan önce size kazandırdıklarını ve kaybettiklerini düşünün ve öyle karar verin.

Odeabank Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır yazımızı da okuyabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın