Odeabank Oksijen Hesap Faiz Oranları Ve Avantajları

oksijen-hesap-faiz

Odeabank Avantajları Ve : Odeabank Oksijen hesap ile kazanabilirsiniz. Oksijen Hesap kullananlar faiz oranı ile gelir elde edebiliyor. Oksijen Hesap reklamlarında yer alan tanıtımlardan etkilenen müşteriler Oksijen Hesap açtırabilirler. Nasıl hesap açtıracağınızı yazımızda açıkladık. Odeabank Oksijen Hesap avantajları ve hesap özellikleri hakkında bilgi almak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Odeabank Oksijen Hesap Nedir?

Odeabank, oksijen hesap ile müşterilerine hizmet vermektedir. Peki, herkesin merak ettiği Odeabank oksijen hesap nedir? Nasıl açılır? Oksijen hesap gün sonu bakiyesinin minimum 2000 TL ve üst kısmının 1 gün vadeli olduğu durumlarda banka tarafından hesaba otomatik olarak aktarıldığı bir vadesiz hesaptır. Oksijen hesap standart gecelik faiz oranlarından daha yüksek bir faiz kazandırmaktadır.

Odeabank Oksijen Hesap Nasıl Açılır?

Odeabank oksijen hesap açmak isteyenler için birçok alternatif yöntem bulunmaktadır. Odeabank internet şubesi üzerinden, mobil şube üzerinden ve 444 8 444 numaralı iletişim merkezinden başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Ayrıca, “OKSİJEN” yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı yazıp 8444’e göndererek de Odeabank oksijen hesap başvurunuzu yapabilirsiniz.

Odeabank oksijen hesabınız ile gecelik faiz oranlarından yararlanarak faiz geliri elde edebilirsiniz. Minimum 2000 TL olarak belirlediğiniz tutarla 7 gün 24 saat boyunca para çekimi yapabilir ve dilediğiniz zaman hesabınıza para aktarabilirsiniz. Ayrıca, talimat vermeniz durumunda faturalarınızın otomatik olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz.

Oksijen Hesap Faiz Oranları

Oksijen Hesap faiz oranları hesabınızda bulunan nakitten para kazanabilirsiniz. Odeabank Oksijen Hesap faiz oranları ile vadesiz kullanım tutarınız en az 2.000 TL tutarında olmak koşuluyla tutarı siz belirleyerek, belirlediğiniz tutar üzerinde hesabınızdaki birikiminiz için Odeabank artı %2 faiz oranı uygulaması yapılabilir. İşte hesaptaki paraya göre faiz oranları.

-Odeabank Oksijen Hesap 2.000 TL – 50.000TL arasındaki birikimler için %12 faiz oranı uygulanmaktadır.

-Odeabank Oksijen Hesap 50.001 TL – 100.000TL arasındaki birikimler için %11,25 faiz oranı uygulanmaktadır.

-Odeabank Oksijen Hesap 100.001 TL – 250.000TL arasındaki birikimler için %9,50 faiz oranı uygulanmaktadır.

-Odeabank Oksijen Hesap 250.001 TL – 500.000TL arasındaki birikimler için %9,0 faiz oranı uygulanmaktadır.

-Odeabank Oksijen Hesap 500.001 TL tutarı ve daha fazla birikimler için %7,50 faiz oranı uygulanmaktadır.

Odeabank Oksijen Hesap Avantajları

Odeabank oksijen hesap ile ayrıca ülkemizde birçok şehirde geçerli olan sinema salonlarında 2 adet sinema bileti de kazanabilirsiniz. Her ay 2000 TL’lik işlem yaptığınızda bu uygulamadan yararlanabilirsiniz. Ayrıca, oksijen hesabı bir arkadaşınıza tavsiye ederseniz, 2 yıl boyunca bankacılık hizmetlerinden ücret ödemeden yararlanabilirsiniz. Odeabank’ın ses getiren oksijen hesabıyla ilgili ayrıntılı bilgi almak için Odeabank resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazı sizi bir hesap açtırmaya teşvik etmez. Faizden gelir elde etmeyi tercih etmeyenler için uygun bir hesap olduğu söylenemez. Hesap açtırma sorumluluğu size aittir. Hesap açtırmak ya da açtıramamak sizin tercihinizdir.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın