Odeabank SMS İle Cepten Kredi Başvurusu

enkredi

Odeabank SMS İle Cepten Kredi Başvurusu: odeabank sms kredi başvuru, odeabank cep telefonu kredisi, odeabank telefonla kredi başvurusu nasıl yapılır yazımızda bulabilir, Odeabank SMS Bankacılığı hakkında bilgi edinebilirsiniz. SMS Bankacılığı bankanın şubesine gitmeye gerek kalmadan, hemen elinizde bulunan telefonunuz aracılığı ile bilgi edinmenizi sağlayan bir sistemdir.

Odeabank 2012 yılından beri ülkemizde bankacılık hizmetleri vermeye başlayan ve uygun faiz oranlarıyla ilgi uyandıran bir bankadır. Kredi faiz oranlarının düşük olması ile kısa sürede müşteri sayısını artırmayı başaran bankanın kredi fırsatlarından yararlanmak için kredi notunuzun düşük olmaması gerekmektedir. Kredi notu yeterli düzeyde bulunan başvuru sahiplerinin kredi başvuruları onaylanmakta ve banka tarafından kredi verilmektedir.

Odebank Nasıl Yapılır?

Odeabank bankacılık sektöründe şube sayısı olarak henüz tam anlamıyla yaygınlaşmadığından, kredi başvurularını internet ve SMS yoluyla almaktadır. Odeabank resmi internet sitesi üzerinden kredi başvuru formunu doldurarak başvurunuzu bankaya iletebilirsiniz. Odeabank kredi başvurusu SMS’le yapılmak isteniyorsa eğer, “KREDİ” yazıp 8444’e mesaj atarak başvurunuzu iletebilirsiniz.

Günün her saatinde yapacağınız kredi başvurusu hızlı bir şekilde değerlendirmekte ve kredi başvuru sonucu başvuru sahiplerine en kısa sürede bildirilmektedir. Ön onay alan kişiler gerekli belgelerle beraber kredi almaya hak kazanmaktadır. Banka tarafından sunulan kredi fırsatlarından yararlanmak için 75 yaşın üstünde olmamak gerekmektedir. Bu yaş sınırının altındaysanız eğer avantajlı bir bankanın sunduğu kredilerden yararlanabilirsiniz.

Kredi başvurunuzu yaptıktan sonra telefonunuza kredi başvurunuzla ilgili ön onay bilgisi gelebilir. Ancak bu ön onayı alsanız da kesin onay işlemi için Odebank şubesine gitmelisiniz. Sizden istenen kredi başvurusu için gerekeli belgeleri hazırlamasınız.

Odeabank SMS Bankacılığı Nasıl Kullanılır?

Odeabank SMS bankacılığı cep telefonunuz ile kredi başvurusu, bilgi alma, sorgulama gibi işlemler için kullanılabilen bir sistemdir.

Bu sistem 8444 numarası ile kullanılmaktadır. Bilgi almak ya da başvuru yapmak istediğiniz anahtar kavramı yazdıktan sonra 8444’e sms olarak gönderebilirsiniz.

Odeabank SMS işlemleri için 8444 ile yapacağınız başvuru, sorgulama vs. için SMS ücreti ödemezsiniz.

Odebank SMS İle İhtiyaç Kredisi Oranları Öğrenme

Odeabank SMS ile İhtiyaç Kredisi oranları hakkında bilgi almak için yapmanız gereken KREDI yazdıktan sonra bir boşluk bırakmalısınız.  Sonrasında döviz kodu (TL, USD) yazmanızın ardından bir boşluk daha bırakmalısınız. İstediğiniz ay bilgisini de mesaja yazdıkran sonra bu bilgileri 8444 numarasına SMS olarak göndermelisiniz.

Yani mesaj içeriğiniz KREDI boşluk Döviz Kodu boşluk Ay şeklinde size göre oluşturulabilir, sonrasında 8444 numarasına SMS olarak gönderme işlemini yapabilirsiniz.

Odebank Müşeri Hizmetleri için 444 8 444 numarasını arayarak Odebank ile yapacağınız bankacılık işlemlerinizle ilgili sorularınızı sorabilirsiniz.

 

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın