Odeabank Telefon Numarası ve Müşteri Hizmetleri

odeabank telefon numarası

Telefon Numarası ve Müşteri Hizmetleri : Odeabank telefonu için kullanılan iki adet numarası ile müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Odeabank tel no olarak kısaltabileceğimiz müşteri hizmetlerne bağlanma için iki adet numara bulunmaktadır. Bu numaralardan birini arayarak kredi kartı, başvuru, ödemeler gibi pek çok işlemi şubeye gitmeden bir telefonla yapabilirsiniz. Yazımızda ayrıca Odeabank müşteri hizmetlerini arayarak yapabileceğiniz işlemlere de yer verdik. İşte

Odeabank iletişim merkezi ile irtibata geçerek kredi, kredi kartları, şubeler hakkında bilgi alabilirsiniz. Odeabank telefon numarası 444 8 444 ile iletişim merkezine bağlanabilirsiniz. Ayrıca arayabileceğiniz diğer Odeabank iletişim numarası ise 0850 222 8444 numarasıdır. Bu iki numarayı da dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. İletişim merkezinde bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmek için destek almanız mümkündür.

Odeabank İletişim Merkezi‘ni arayarak hizmet almanız için özel bir şifreye ihtiyacınız yoktur. Odebank iletişim numaralarından birini aradıktan sonra kart numaranızı ve şifrenizi ya da kimlik bilgilerinizi kullanarak size yöneltilen güvenlik sorularını doğru cevapladığınızda Odeabank bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İşlemleri

Odeabank telefon numarası olan 444 8 444 ya da 0850 222 8444 numaralarından birini aradığınızda şubeye gitmenize gerek kalmadan pek çok bankacılık işleminizi oturduğunuz yerden yapabilirsiniz. Yapabileceğiniz işlemleri genel olarak aşağıdaki gibi listeleyebiliriz.

1. Hesaplar

2. Kartlar

3. Para Gönder

4. Ödemeler

5. Yatırımlar

6. Başvurular

7. Odeabank Kazandırıy’O

8. Nakit Yönetimi

Bu işlemleri Odeabank telefon numarasını aradıktan sonra ilgili adımları takip ederek yapabilirsiniz. Örneğin kredi kartı işlemlerinden taksitlendirme ve erteleme işlemini yapmak istiyorsanız ne internet şubesine ne de Odeabank şubesine gitmeniz şart değildir. Hemen Odeabank müşteri hizmetlerine bağlanarak bu işlemi gerçekleştirebilrisiniz. Yine şifre işlemleri, ödemeler, para transferleri, elektrik su gibi faturaların ödemeleri Odeabank iletişim merkezini arayarak işleme koyabilirsiniz.

Odeabank Hakkında

Odeabank müşterilerine internetten , SMS ile, şubeden ve müşteri temsilcileir aracılığı ile destek vermektedir. Pek çok bankacılık işleminiz için şuebeye kadar gitmenize gerek yoktur. İnternetten başvururada bulunabilir, müşteri hizmetleri ile bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. İşte bu durumlar Odeabank’ın ilerlemesi olarak yorumlanabilir.

2002 yılında kurulan Odeabank geçen bu zaman dilimi içerisinde adını duyurmayı, verdiği krediler ile kendinden söz ettirmeyi başarmıştır. Her ilde şubesi bulunmayan bir banka olsa da İstanbul’daki müşterilerine birden fazla şube alternatifi sunmaktadır. Ancak şubeye gidemeseniz de müşteri hizmetlerini arayarak bir çok bankacılık işleminizi tamamlayabilirisiniz. Odeabank müşteri hizmetlerine bağlanmak için 444 8 444 numarasını aramanız gerektiğini unutmayın.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın