Odeabank Vadeli ve Vadesiz Hesap Açma

odeabank-hesap-acma

Vadeli ve Açma : Odeabank ile isterseniz açtırabilir faiz oranları ile gelir elde edebilir, isterseniz vadesiz hesap açtırabilirsiniz. Odeabank banka hesabı nasıl açılır sorusuna yazımızda cevap verdik. Odeabank vadeli hesap ve Odeabank vadesiz hesap birbirinden farklı özelliklere sahiptir.

Odeabank

Bankacılık sektöründe her geçen müşteri kitlesini artıran bir banka olarak ön plana çıkan Odeabank, sunduğu bankacılık ürünleriyle sektörde ilgi uyandırıyor. Odeabank hesap açma talebinde bulunmak isteyen kişilere ile banka tarafından birçok seçenek sunuluyor.

Odeabank’ın sunduğu bankacılık ürünlerinden yararlanmak ve hesap açmak için size en yakın Odeabank şubesine uğrayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Başvuru işleminizin hızlı bir şekilde gerçekleşebilmesi için nüfus cüzdanınızın yanında olması gerekmektedir. Odeabank hesap açma işlemi için müşterilerden bazı ek belgeler isteyebilmektedir. Belge talep edildiği durumlarda gerekli belgeleri bankaya teslim ederek hesabınızı açtırabilirsiniz.

Bankaya yaptığınız hesap açma başvurusu onaylandıktan sonra banka tarafından 15 iş günü içerisinde banka kartınız adresinize gönderilmektedir.

Odeabank şubeleri dışında internet üzerinden de hesap açma başvurusu yapabilirsiniz. Odeabank resmi internet sitesi üzerinde bulunan hesap açma talep formunu doldurarak başvurunuzu iletebilirsiniz. Adınız, soyadınız, T.C. kimlik numaranız, telefon numaranız ve istenen ek bazı kişisel bilgileri doğru şekilde yazarak başvurunuzu bankaya gönderebilirsiniz. Banka tarafından yapılan başvurulara en kısa sürede dönüş yapılmaktadır.

Odeabank’ın sunduğu bankacılık ürünleriyle ilgili tüm sorularınız için ise 444 8 444 numaralı çağrı merkezini arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Odeabank Vadesiz Hesap Açma

Türk Lirası cinsinden ya da döviz cinsinden Odeabank’tan hesap açtırabilirsiniz. Birikimlerinizi banka hesabında tutabilirsiniz. Ödemeleriniz için bu banka hesabınızda bulunan paranızı kullanabilirsiniz.Nakit taşımanıza gerek kalmadan ödemelerinizi yapmanız mümkündür.

Odeabank Vadesiz Hesap Açma işleminiz için 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi’ni atayabilirsiniz. Ayrıca Odebank şubesine gidebilirsiniz.

Odeabank Mobil Şube ya da Odebank İnternet Şubesi’nden de vadesiz hesap açtırabilirsiniz.

Odebank Vadeli Hesap Açma

Odebank Vadeli Mevduat Hesabı döviz cinsinden (USD/EUR/GBP) ve Türk Lirası cinsinden birikimlerinizi hesabınıza yatırabilirsiniz. Bu hesabınız aracılığı ile vadelerle ve faiz oranlarıyla gelir elde edebilirsiniz.

Odeabank Vadeli Hesap ile 1 günden 1 yıla sizin belirleyeceğiniz vade ile birikimlerinizi değerlendirmeniz mümkündür.

Odeabank Vadeli Hesap nasıl açılır diye baktığımızda yine bankanın şubesini tercih edebileceğiniz gibi 444 8 444Odebank İletişim Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Odeabank Vadeli Hesap açtırmak için Odeabank İnternet Şubesi ya da Mobil Şube de kullanılabilmektedir.

Odeabank Oksijen Hesap Faiz Oranları Ve Avantajları yazımızı da okuyabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster