Paraf Kredi Kartı Avantajları

paraf-kart-kart-ucreti

Avantajları : Paraf Kredi Kartı başvurusu yapmadan önce kart özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Paraf kart başvuru işlemi heniz yapmayanlar Paraf Kart ücreti var mı merak ediyor. Paraf Günüm, Parafly ile de müşterilerine çeşitli avantajlar sunuyor. İşte özellikleri, oranları.

Paraf Kredi Kartı başvurusu yapmadan önce Paraf Kart’ın özellikleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Böylece Paraf Kart’ı daha yakından ve ayrıntılı tanıyabilir sonrasında dilerseniz Paraf kredi kartı hızlı başvuru yapabilirsiniz.

Paraf kredi kartı hangi bankanın diyenler için Paraf Kredi Kartı Halkbank tarafından müşterilere sunulmaktadır diyebiliriz.

Paraf Kredi Kartı Yıllık Aidatı Yok

Paraf kredi kartı hakkında öncelikle kart ücreti olmadığını söylemeliyiz. Paraf Kredi Kartı ücreti alınmamaktadır. Paraf Card kullandığınız için kart ücreti ödemeniz gerekmiyor. Paraf kredi kartı yıllık aidatı ilk yıl için alınmıyor.

Paraf Kredi Kartı Taksit Avantajı

Paraf kredi kartı aidatı var mı en çok merak edilenler arasında. Paraf Kredi Kartı ile alışverilerinizin ödemesini yaptıktan sonra taksitler halinde ödeme yapabilirsiniz. Paraf Kart ile 100 TL ve üzerinde yapacağınız alışverişleriniz için 3 taksit imkanı verilmiştir.

Paraf kredi kartı nerelerde geçerli diye baktığımızda farklı üye iş yerleri görülmektedir. Oteller, ulaşım gibi farklı alanlarda avantajlar sunulmaktadır. Paraf Kart’ın resmi internet sitesindeki Paraf Kredi Kartı kampanyalar sayfasından güncel Paraf Kart kampanyalarını görebilirsiniz.

Artan ParafPara Avantajı

Kredi kartı kullanımlarında en çok dikkat edilenlerden biri de kredi kartı ile yaptığınız harcamalardan ne kadar puan kazanıldığıdır. Halkbank Paraf Kredi kartı bu puanlar için ParafPara diyor.

-Standart ParafPara puan kazanımı için 1.500 TL ve daha fazla harcamalarınız için ParafPara çarpanı 1,2 olmaktadır.

-Paraf Card Gold sahibiyseniz ParafPara 1.500 ve 4.999 için 1,2 ParafPara çarpanı olmaktadır. Eğer 5.000 TL ve üzerindeki harcamaların için ParafPara çarpanı 1,3 olmaktadır.

-Paraf Platin Kredi Kartı ile 10.000 TL ve üzerindeki harcamalarınız için ise ParafPara çarpanı 1,5 olmaktadır.

Artan ParafPara uygulaması kullandığınız Paraf Kredi Kartı’na göre farklılık gösterebiliyor. Böylece harcama tutarınıza ve kartınızın tipine göre ekstra puan yani ParafPara kazanabiliyorsunuz.

Ayrıcalıklar Bu Parafta

Paraf Kredi Kartı ayrıcalıklarından bazılarını şu şekilde ifade edebiliriz. Paraf Kart ile;

  • PARAF GÜNÜM
  • ARTAN PARAFPARA
  • PRIME CLASS LOUNGE
  • PARAF SHUTTLE

özelliklerini kullanabilirsiniz. Böylece Paraf Kart kullanmanın ayrıcalığını yakalayabilirsiniz.

Paraf Kart Özellikleri Başvurusu

Paraf Kart’ın kullanıcılarına sunduğu Paraf Kart özelliklerini kullanmak için SMS göndermeniz gerekiyor.

İstediğiniz kart türüne göre mesaj içeriğini oluşturmalısınız.

Örneğin PARAF / PARAFLY yazdıktan sonra bir boşluk bırakın TCKN yazın bir boşluk bırakıp gelirinizi yazın ve 3452 numarasına SMS olarak gönderin.

İsterseniz Halkbank şubesine de uğrayabilirsiniz.

Paraf kredi kartı almak istiyorum diyenler için öncelikle Paraf Kart hakkında bilgi verdik. Paraf Kredi kartı başvurusu için Halkbank Paraf Kart Başvurusu Ve Başvuru Sonucu Öğrenme yazımızı okuyabilirsiniz.

 

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın