Privia Kredi Kartı Başvurusu ve Avantajları

is-bankasi-privia

Privia Kredi Kartı ve Avantajları : İş Bankası’nın sunduğu ne demek, Privia Kredi kartı kimlere verilir ve özel bir kart olan Privia Kart nasıl alınır yazımızda açıkladık. Privia Kredi Kartı prestijli bir karttır. Privia Kart ile Maxipuan’ı alışverişlerinizde biriktirebilirsiniz. Uçak bileti ve seyahat gibi işlemlerinizde Privia Kredi Kartını kullanabilirsiniz. ile kartınızla ilgili sorularınızı sorabilirsiniz ve bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Privia Kredi Kartı Nedir?

İş Bankası Privia Kredi Kartı yurtiçinde ya da yurtdışında harcamalarınız için kullanabileceğiniz, yaptığınız alışverişler ile Maxipuan kazanabileceğiniz ve kazandığınız Maxipuanları isterseniz uçak bileti alırken isterseniz seyahat alımlarınız için kullanabileceğiniz İş Bankası’nın sunduğu özel bir kart olarak ifade edilebilir. Privia Kredi Kartı çeşitli concierge hizmetleri ve assistans hizmetleri de sunmaktadır. Privia Kredi Kartı için 1 Maxipuan 1 TL değerinde olmaktadır.

Privia Kart İş Bankası‘nın sunduğu özel bir karttır. Privia Kredi Kartı hayatını her anında farklı, özel ve ayrıcalıklı olduğunuzu hissettirecek bir kredi kartıdır. Privia Kredi Kartı İş Bankası’nın seçkin müşterileri için özel olarak tasarlanmıştır.

Priva Kredi Kartı size özel imkanlar sunmaktadır. Seyahat, alışveriş, transfer gibi pek çok ayrıcalıktan Privia Kredi Kartı ile faydalanabilirsiniz. Privia Kredi Kartı avantajları şu şekilde sıralanabilir.

  • Seyahat Ayrıcalıklı
  • Transfer Ayrıcalıkları
  • Alışveriş Ayrıcalıkları
  • Concierge Hizmetleri
  • Yardım Hizmetleri
  • Maximum Ayrıcalıkları

Privia Kredi Kartı’nın diğer avantajları olarak da uçak bileti alabilmeniz, avantajlı seyahat hizmeti gibi fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Privia Kredi Kartı Maximum Kredi Kartı’nın sahip olduğu özelliklere de sahip bir karttır. Maximum kampanyalarına dahil olan bir kredi kartıdır Privia.

Privia Kredi Kartı Başvurusu

Öncelikle şu soru ile başlayalım; Privia Kredi Kartı kimlere verilir? Privia Kredi Kartı İş Bankası’nın özel bankacılık müşterilerine verilmektedir. Privia Kredi Kartı özel ayrıcalıklara sahiptir. Privia kart başvurusu için Privia Hattı’nı kullanabilirsiniz. İş Bankası şubelerinden de Privia Kredi Kartı almak için başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Privia Kart Özellikleri

  • Privia Kredi Kartı kullanalar için aidat bedeli alınmamaktadır. Ayrıca giriş ve yenileme ücreti için de bir ödeme yapmanız gerekmiyor.
  • Privia Kredi Kartı ile Ankara, İstanbul, Adana ve İzmir’de Shuttle hizmetlerinden indirimli fiyat avantajı ile yararlanabilirsiniz.
  • Privia Kredi Kartı ile İstanbul Atatürk Havalimanı otoparkından faydalanabilirsiniz.  3 saat ve üzerindeki 4 günü aşmayacak şekilde yaptığınız kullanımlarınız için %50 indirim oranı ile faydalanabilirsiniz.
  • Privia Kredi Kartı ile MaxiPuan kazanabilirsiniz. Kazandığınız Maxipaunları da takip edebilirsiniz. Maxipuanları takip etmek için Privia Kredi Kartı hesap özetinden, internet şubesinden, Privia Hattı’ndan Maxipuan bilginizi öğrenebilirsiniz.

Privia Hattı

Privia Hattı numarası olan  0212 473 83 83 ile iletişime geçebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın