QNB Finansbank 0 Faizli Maaş Kredisi

0-faizli-maas-kredisi

QNB 0 Faizli Maaş Kredisi : QNB Finansbank 0 faizli maaş kredisi sunuyor. müşterisi olarak kullanabilirsiniz. Hesabınızda yeterli para kalmadığında faizsiz ve masrafsız kredi kullanabilir, ödemelerinizi zamanında yapabilirsiniz. Maaş ödemelerini geciktirmeyen faizsiz kredi QNB Finansbank’ta.

Finansbank Faizsiz Kredi Kampanyası size Finansbank faizsiz kredi imkanı veriyor. Ancak Finansbank faizsiz krediden faydalanmak için işveren olmanız gerekiyor. Finansbank faizsiz kredi almak için Finansbank müşterisi de olmanız gerekiyor.

Personelinizin maaşını ödemek için FinansMaaş anlaşması yaptığınızda, hesabınızda yeterli para kalmasa da maaş ödemeleri zamanında yapabilirsiniz. Finansmaaş 0 faizli maaş kredisi ile personelinizin ödemesini yaptığınız için hem siz rahat edin, hem de personellerinizin yüzü gülsün.

0 Faizli Maaş Kredisi Başvurusu

0 faizli maaş kredisi başvurusu yapmak için FinansMaaş müşterisi olmanız gerekiyor. FinansMaaş müşterisi olmak için QNB Finansbank şubelerine gidebilirsiniz. Gerekli belgeleri hazırladıktan sonra banka gerekli değerlendirmeleri yaptıktan sonra başvuru hakkında size bilgi verilecektir.

FinansMaaş 0 Faizli Maaş Kredisi hakkında QNB Finansbank şubelerine uğrayabilirsiniz.

0 Faizli Maaş Kredisi Özellikleri

-QNB Finansbank’ın sunduğu sıfır faizli maaş kredisi FinansMaaş müşterilerine özel olarak sunulmuştur.

-Finasmaaş müşterisi olarak eğer firma hesabınızda çalışanlarınızın maaş ödeme günü geldiyse ve yeterli bakiye kalmadıysa bu noktada 0 faizli kredi kullanabiliyorsunuz. QNB Finansbank ile önceden anlaştığınız gün sayısı kadar maaş tutarları için  faizli kredi kullanmanız mümkündür.

-0 faizli maaş kredisi kullanmak için FinansMaaş müşterisi olurken anlaşma sırasındaki gün sayısı en fazla 3 gün olmaktadır.

-Kullandığınız kredi tutarını eğer anlaştığınız gün süresi bittiğinde bankaya yatırmazsanız, ertesi gün faiz uygulaması yapılması için hesaplama başlayacaktır.

-0 faizli Maaş Kredisi için en fazla vade 30 gün olmaktadır. Bu süre içerisinde kısmi anapara için ödeme yapabilir yada faiz ödemelerinizi yapabilirsiniz. Vade sonunda ise Finansmaaş müşterisi olarak kredi borcunu tamamen kapatmanız gereklidir. Kredi borcunu kapatmanız da zorunludur.

-Fonlama gün sayılarına baktığımızda ise hafta sonu tatillerinin de sayıldığı görülmektedir.

-FinansMaaş 0 Faizli Maaş Kredisi size maliyetsiz fonlama avantajı vermektedir.

0 Faizli Maaş Kredisi Nasıl Kullanılır?

Finansbank faizsiz kredi için maaş ödeme tarihleri belirlenmelidir ve maaş tutarlarının oluşturulması gerekir. Sonrasında FinansMaaş Anlaşması imzalanmaktadır. Bu şekilde QNB Finansbank maaş ödeme günü geldiğinde sistem tarafından, firma maaş hesabınızı taramaktadır. Eğer yeterli bakiye yoksa bu durumda firmaya belirlenen gün süresi kadar 0 faizli kredi kullandırılmaktadır. QNB Finansbank’tan kullandırılan bu tutar, işverenin firma çalışanlarının hesaplarına maaşları ne kadarsa o tutarda otomatik olarak maaşları aktarılacaktır.

QNB Finansbank 0 Faizli Maaş Kredisi tamamen faizsiz olarak düşünülmemelidir. Eğer belirlenen gün sayısını geçerseniz faiz uygulaması yapılmaktadır.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın