QNB Finansbank EFT Saatleri, EFT Ücreti

finansbank eft

QNB Finansbank EFT saatleri 09 : 00 – 16 : 30 saatleri aralığında yapılmaktadır. EFT işlem saatlerini bu saate göre yaptığınızda işleminiz kısa sürede tamamlanacak ve gönderdiğiniz para karşı tarafın hesabına bir engel olmadığı sürece aktarılmış olacaktır.

EFT saatleri dışında işlem yaparsanız bu durumda işleminiz hemen tamamlanmayacaktır. EFT saati geçtiyse ve siz EFT yaptıysanız bu durumda işleminiz bir sonraki iş gününde EFT saati başlamasıyla tamamlanacaktır.

Kısaca QNB Finanbank EFT işlem saatleri şöyle;

QNB Finansbank EFT saati kaçta başlıyor, saat 09 : 00 ‘da başlıyor.

QNB Finansbank EFT saati kaça kadar, saat 16 : 30 ‘ a kadardır.

QNB Finansbank EFT Ücretleri

QNB Finansbank eft ücreti alıyor mu sorusuyla başlayalım. Evet EFT işlemi için ücret alınıyor.

QNB Finansbank EFT nasıl yapılır diyorsanız isterseniz QNB Finansbank Şubesi’nden isterseniz QNB Finansbank Telefon BAnkacılığı’ndan EFT yapabilirsiniz. Ayrıca telefon bankacılığından yapacağınız EFT işlemi için EFT ücreti alınmaktadır.

Hesaptan yapılan EFT işlemi için  Finansbank EFT ücreti ne kadar diye baktığımızda 12,5 TL olarak belirlenmiş olduğu görülmektedir.

Kredi kartından yapılan EFT işlemi için alınan ücret ise, EFT için %3 oranında ücret alınmaktadır.

QNB Finansbank İnternet Bankacılığı EFT Saatleri

QNB Finansbank internet bankacılığı EFT saati 09 : 00 ‘da başlamaktadır. EFT işleminizi 09 : 00 – 17 : 15 saatleri aralığında gerçekleştirdiğinizde işleminiz kısa sürede tamamlanacaktır.

QNB Finansbank internetten EFT limiti yani internet bankacılığı EFT alt limiti bulunmamaktadır. Üst limit ise 100.000 TL olarak belirlenmiştir.

QNB Finansbank Bireysel Mobil Bankacılık işlem saatleri 09 : 00 – 17 : 15 saatleri aralığındadır.

Mobil bankacılık QNB Finansbank EFT limiti için alt limit bulunmamaktadır. Mobil bankacılık QNB FinansbankEFT limiti üst sınır ise 100.000 TL’dir.

QNB Finasbank Hafta Sonu EFT

Haftasonu EFT işlemi yaptığınızda işleminiz hemen tamamlanmayacaktır. İntenet bankacılığından ya da mobil bankacılktan EFT yapabilirsiniz. Ancak işleminiz bir sonraki iş gününde tamamlanacak ve gönderilen para karşı tarafında hesabına bu şekilde aktarılmış olacaktır.

Finansbak EFT ne zaman hesaba geçer diye baktığımızda ise işlem yaptığınız gün ve işlem saatinin önemli olduğu görülmektedir. Eğer EFT saatleri dışında işlem yaparsanız bu durumda işleminiz yine bir sonraki iş gününde tamamlanır.

EFT saatleri aralığında yapılan EFT işlemi genellikle ise 5 ya da 10 dakika arasında tamamlanmaktadır.

QNB Finansbank EFT Sorgulama

EFT işlemini yaptınız ancak işleminizin ardında 30 dakikadan fazla süre geçtiyse ve gönderilen para hala karşı tarafın hesabına ulaşmadıysa bu durumda QNB Finansbank EFT sorgulama yapabilirsiniz.

EFT işlemleri genellikle kısa sürede tamamlanmaktadır. Ancak bankada işlem yoğunluğu nedeniyle bu süre biraz uzayabilir ve EFT işleminiz 30 dakika sürede tamamlanabilir. Ancak 30 dakikadan daha uzun süre geçtiyse ve işlem tamamlanmadıysa EFT sorgulama yapabilirsiniz.

EFT sorgulama işleminden önce ise alıcı bilgilerini kontrol etmeniz önerilir. Yapılan EFT işleminde alıcı bilgilerinde bir hata varsa bu nedenle de EFT tamamlanmamış olabilir.

EFT sorgu no ile sorgulama yapabilirsiniz. QNB Finansbank EFT sorgulama için 0850 222 0 900 numarasını arayabilirsiniz. Gerekli adımların ardından EFT işleminizin neden karşı tarafın hesabına geçmediğini öğrenebilirsiniz.

Finansbank Enpara.com İnternet Bankacılığı Nedir? yazımızı da okuyabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın