Şekerbank Çalışma Saatleri Ne Zaman

skbnk

Şekerbank çalışma saatlerini bilerek şubeye gitmek, ne zaman açıksa o saatlerde işlem yapmak için uygun vakitlerdir. Şekerbank kısa sürede büyüyen bankalar arasında yer alabilen bankalardandır. Şekerbank şubelerine giderek gerekli bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer şubeye gitme durumunuz yok ise bankamatikleri ya da sunduğu hizmetini tercih edebilirsiniz.

Şekerbank

Şekerbank hafta içi her gün açıktır. Hafta sonu ise kapalıdır, şubelerinde bankacılık hizmeti vermemektedir.

Şekerbank öğleden önce çalışma saati: 09.00 – 12.30 saatleri arasında çalışmaktadır, müşterilerinin şubeden bankacılık işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Şekerbank öğle tatili saati: 12.30 – 13.30 saatleri arasında banka kapalıdır, müşterilerine şubelerinde hizmet vermemektedir,

Şekerbank hafta sonu (Cumartesi ve Pazar) çalışma saati bulunmamaktadır, yani Şekerbank şubeleri hafta sonu gün boyunca kapalıdır.

Şekerbank öğleden sonra çalışma saati: 13.30 – 17.00 saatleri arasında çalışmaktadır, müşterilerinin şubeden bankacılık işlemlerini gerçekleştirmektedir.

ŞEKERBANK İNTERNET BANKACILIĞI

Şekerbank şubelerine giderek eft,havale, fatura, ödeme gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Şekerbank’ın çalışma saatleri de pek çok diğer banka gibidir ve belirli zaman aralıklarında hizmet vermektedir. Eğer bu saatler arasında şubeye gidemezseniz işlemlerinizi gerçekleştirmek için diğer seçeneklere başvurmalısınız. Mesela internet bankacılığı gibi. Şekerbank internet bankacılığı ile 7 gün 24 saat bankacılık işlemlerinizi zaman kısıtlaması olmadan gerçekleştirebilirsiniz. İnternet bankacılığı ile şubelerden gerçekleştirebileceğiniz işlemleri yapmanız mümkündür. Ayrıca 444 78 78 Şekerbank çağrı merkezi ile de 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz. Bağlandığınız Şekerbank müşteri temsilcilerinden destek alarak, sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Şekerbank’ın tarihine bakıldığında uzun bir tarihe sahip olduğu söylenebilir. Şekerbank’ın temelleri 1953 yılında atılmıştır. İlk olarak Eskişehir ilinde kurulmuştur. Kuruluşunu Pancar Kooperatifleri adı altında gerçekleştirmiştir. Şekerbank üreticilerin kullanabileceği bir sermaye ortamını da beraberinde getirmiştir. Bu durum bölge halkının kısa bir zaman içerisinde büyümesine yardımcı olmuştur. Banka 1956 yılında bir taşınma yaşayarak Ankara’ya gelmiştir. Ankara’ya gelmesiyle birlikte Şekerbank adını almıştır. Uzun bir zaman geçmeden de özel baka statüsüne erişerek büyük bir yol kat ettiğini söylemek mümkündür. Şekerbank için Türkiye’nin köklü ve sayılı bankalar arasında olduğu söylebilir. 1993 yılında  özel banka olarak büyümesini devam ettirirken 2004 ylında İstanbul’ a taşınmıştır.

Şekerbank’ın Türkiye genelinde 302 adet şubesi bulunmaktadır. Ayrıca banka bankacılık dışında da başka hizmetler vermektedir.Bunlardan bazıları Şeker Yatırım, Şeker faktoring, Şeker Kıbrıs ltd gibi hizmet verdiği alanlar bulunmaktadır.

 

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın