Şekerbank Esnaf Bayram Kredisi

f_ff_275217916641

Şekerbank Esnaf : Şekerbank esnaf ve işletmeler içinİşinize  Ramazan Bereketi” ismi ile bayram kredisi veriyor. Şekerbank bayramın yaklaşmasıyla birlite bayram kampanyasını duyurdu. Esnaf ve küçük işletmeler için sunduğu bu ile Şekerbank farklı vade seçeneklerine farklı faiz oranları uyguluyor. “İşinize Ramazan Bereketi” sloganıyla Şekerbank kampanya sürecini başlatmış oldu. Şekerbank Bayram Kredisi ile esnaf ve küçük işletmelerin Ramazan dolayısı ile masraflarının artacağı düşüncesi ile bu krediyi veriyor.

Şekerbank Ramazan Kampanyası kapsamında İşinize Ramazan Bereketi kampanyası için son başvuru tarihi 15 Temmuz olarak belirlenmiştir.

Şekerbank esnaf ve işletme sahibi olan müşterilerinin elektrik için oluşan masraflarına indirim imkanı sunmaktadır. Zorlu Elektrik’ten %13 oranına varan indirim kredi kampanyasını tercih eden müşterilere sunuluyor.

Şekerbank Esnaf ve Küçük İşletmelere Bayram Kredisi

Şekerbank esnaf ve küçük işletmelere özel “İşinize Ramazan Bereketi” kampanyası ile kredi veriyor.

  • Şekerbank’tan alacağınız krediyi 6-12 ay vade seçeneği ile ödeme istiyorsanız, krediniz için uygulanacak faiz oranı %1,44’tür.
  • Şekerbank’tan alacağınız krediyi 13-36 ay vade seçeneği ile ödeme istiyorsanız, krediniz için uygulanacak faiz oranı %1,45’tür.
  • Şekerbank’tan alacağınız krediyi 37-60 ay vade seçeneği ile ödeme istiyorsanız, krediniz için uygulanacak faiz oranı %1,49’dur.

Şekerbank Ramazan Bayramı kredisi yani “İşinize Ramazan Bereketi” kampanyasında 100.000 TL’ye kadar olan kredi kullanımınızda kredi kullandırım masrafını almıyor.

Şekerbank “İşinize Ramazan Bereketi” kampanyasında kredi taksitlerinin ödenmesi için 3 aya kadar taksit erteleyebilme seçeneğini esnaf ve küçük işletmeler için sunuyor.

Şekerbank’ın “İşinize Ramazan Bereketi” kampanyasından faydalanmak için aranan şartlardan biri Ramazan Bereketi Hesaplı Paket sahibi olmanız gerekmektedir.

Şekerbank Esnaf ve Küçük İşletmelere Bayram Kredisi Başvuru

Şekerbank Esnaf ve Küçük İşletmelere İşinize Ramazan Bereketi kampanyasında başvuru yapmak için Şekerbank şubelerinden birine gitmeniz gerekiyor.

Ramazan Bereketi Hesaplı Paket Nedir?

Şekerbank Ramazan Bereketi Hesaplı Paket içerisinde 4 farklı işlem bulunmaktadır. Bu işlemler hesap işletim ücreti, havale, eft ve çek defteridir.

  • Ramazan Bereketi Hesaplı Paket içerisinde yer alan hesap işletim ücreti pakete dahil dönem/işlem adedi olarak 1 işlem belirlenmiştir.
  • Ramazan Bereketi Hesaplı Paket içerisinde yer alan havale pakete dahil dönem/işlem adedi olarak 30 işlem belirlenmiştir.
  • Ramazan Bereketi Hesaplı Paket içerisinde yer alan EFT pakete dahil dönem/işlem adedi olarak 20 işlem belirlenmiştir.
  • Ramazan Bereketi Hesaplı Paket içerisinde yer alan Çek Defteri pakete dahil dönem/işlem adedi olarak 2 işlem belirlenmiştir.

Şekerbank Ramazan Bereketi Hesaplı Paket fiyatı ise 499 TL + BSMV olarak belirlenmiştir.

Krediyi ödeyecek kadar düzenli bir geliriniz varsa paranızı biriktirerek ihtiyaçlarınızı karşılamak sizin için daha iyi olacaktır. Böylece faizsiz, borçsuz bir şekilde ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Tavsiye edilen ve seçilmesi gereken yol budur. Ödenmeyen veya ödemesi geciktirilen borçlar sizi sıkıntıya sokmasın. Kredi notunuzu da düşürmesin.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın