Şekerbank Güncel Esnaf Kredileri

şekerbank esnaf kredisi

Şekerbank Güncel : Şekerbank KOBİ’lere ve tarımla uğraşanlara kredi veriyor. Kredi başvuru işlemi yapmak için sektörünüzü belirledikten sonra Şekerbank şubelerine gidebilirsiniz. Şekerbank esnaflar ve olan esnaflar için çeşitli krediler sunuyor. Bu destek paketlerinden faydalanarak işletmenizin büyümesini ve gelişmesini sağlayabilirsiniz. Şekerbank nakit ihtiyacını karşılamak isteyen esnaflara destek veriyor. İşte Şekerbank’tan alabileceğiniz güncel esnaf kredileri.

Şekerbank Güncel Bireysel ve Esnaf Kredileri

Şekerbank, yıllardır bireysel müşterilerinin yanı sıra esnaflar içinde düzenlediği kampanyalar ile tercih edilen bankalar arasında yer edinmiştir. Tarım, ticari ve KOBİ kredilerinde cazip faiz oranları ve kampanyalar ile adından söz ettiren Şekerbank, ülke ekonomisine de önemli katkılar sağlamaktadır. Şekerbank tarafından verilen esnaf kredilerini KOBİ ve olarak ikiye ayırabiliriz. Şekerbank güncel bireysel ve esnaf kredileri arasında KOBİ ve tarım esnaflarına yönelik kredileri sizler için derledik.

Şekerbank Sektörel Destek verirken İşbirliklerinde de bulunuyor. Şekerbank’ın Sektörel Destek ve İşbirliklerimiz Destek Paketleri ise şöyle:

-Hal Esnafımıza Destek Paketi
-Fırıncılara Destek Paketi
-Turizme Destek Paketi
-Eczacı ve Optikçilere Destek Paketi
-Kapımız Esnafa Açık
-Zorlu Elektrik İşbirliği
-Kadın Esnaf ve İşletmecilere Özel
-Servis Taşımacılığı Firmalarına Özel
-Servisçi Esnafımıza Özel

KOBİ Esnafı için Şekerbank Kampanyaları

Ülke çapında 312 şube ile hizmet veren banka ticari/KOBİ kredileri ile işletmelere nakit avantajlar sunmaktadır. Kısa ve uzun süreli olarak nakdi krediler, taşıt kredileri, ticari gayrimenkul kredileri veren bankanın kredi fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Banka tarafından SGK giderleri, personel masrafları ve maaş konusunda danışmanlık hizmeti de verilmektedir.

Banka tarafından ayrıca senet, çek gibi işlemler içinde yüksek bütçeli ve limitli ticari Şekerbnak Şirket kartı müşterilere veriliyor. KOBİ Bankacılığı ile Franchising kredisi, hayvancılık kredisi, KOBİ işletme kredisi ve Hammadde kredisi gibi kredi seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

Tarım Esnafı için Şekerbank Kampanyaları

Şekerbank tarım esnafına yönelik olarak hayvancılığı destekleme kredisi, hasada hazırlık kredisi ve esnafa yönelik dış ticaret kredileri ile hizmet vermektedir. Faktöring ve Leasing gibi imkânlar ile de esnafların portföyünün artırılmasını amaçlayan işlemler yapılmaktadır. Banka tarafından işletmelere yazarkasa pos cihazı için 12 ile 60 aylık ödeme vadelerinde %1,00 oranında faiz oranı ile kredi fırsatı tanınmaktadır.

Şekerbank Kadın Esnafa Özel Destek Kredileri

Kadın esnafların nakit ihtiyaçlarına destek olmak amacıyla Şekerbank kredi veriyor. Şekerbank’ın Kadın Esnafa Özel Destek Paketi içerisinde yer alan ürünler, hizmetlerin yanı sıra Şekerbank kadın esnafların giderleri için de yardımcı oluyor. İşte Şekerbank Kadın Esnafa Özel Destek Paketi.

Kadın Esnafa Özel Destek Kredisi
-Kadın Esnafa Özel Hesaplı Tarife
-Kadın Esnafa Üye İşyeri/POS Kadın Esnafa Üreten Kart
-Kadın Esnafımıza Özel Diğer Hizmetlerimiz
-Şekerbank Kadın Esnafa Destek Sigortası

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın