Şekerbank Hasat Kart Nedir Ve Nerelerde Kullanır

sekerbank-hasatkart

Nedir Ve Nerelerde Kullanır: şekerbank hasat kart faiz oranları, şekerbank hasat kart nerelerde kullanılır, şekerbank hasat kart anlaşmalı yerler var mı sorularınızın cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz. Şekerbank Hasat Kart tarımla uğraşan kişilere ilaç, gübre, mazot gibi tarımsal ihtiyaçlarının karşılanmasına destek olan bir karttır. Ödemelerinizi ise hasat zamanı geldiğinde yapabilirsiniz. Ayrıca Şekerbank anlaşmalı işyerlerinden de avantajlı bir şekilde tarımsal ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Şekerbank Hasat Kart ile ilgili açıklamalar için yazımızın  devamını okuyabilirsiniz.

Şekerbank Hasat Kart Nedir?

Tarıma dayalı ihtiyaçlar için, Şekerbank tarafından hasat kart verilmektedir. Şekerbank hasat kart nedir? Sorusuna cevap arayanlara makalemizde bilgilendirme yapacağız. Hasat kart ile tarım ihtiyaçlarınız için yapacağınız harcamaları, hasat zamanında ödeyebilirsiniz. Hasat zamanı dışında yıl içerisinde de ödemelerinizi takip ederek belirli aralıklarla ödeyebilirsiniz. Hasat kart ile yapılan alışverişlerde 6 aya varan taksit avantajı da elde edebilir ve sıfır faiz ile tasarruf sağlayabilirsiniz. Hasat kart ile yaptığınız harcamalar için, yıl içinde ödeme yaptığınızda kalan limitinizi nakit olarak da kullanabilirsiniz.

Kimler Hasat Karta Başvurabilir?

Hasat kart başvurusunda bulunmak isteyenler, en yakın Şekerbank şubesine giderek başvuru yapabilmektedir. Başvurularda verilen başvuru formunu eksiksiz ve doğru şekilde doldurup teslim etmeniz gerekmektedir. Banka tarafından nüfus cüzdanı ve tarım faaliyetleriyle meşgul olduğunuzu gösteren de bir belge talep edilmektedir.
Hasat karta sahip olan çiftçiler, hasat zamanını sıkıntılı bir şekilde beklemek yerine sahip olduğu hasat kartla rahat bir şekilde geçirmektedir. Tüm ihtiyaçların karşılandığı hasat kart bankayla anlaştığınız tarihlerde ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. .

Hasat Kart Nerelerde Kullanılabilir?

Hasat Kart tarımla uğraşan kişilere yönelik bir kart olarak tanımlanabilir. Hasat kart ile neler yapabileceğinizin listesina bakacak olursak;

  • Şekerbank’ın anlaşma yaptığını firmalar ile tarımsal girdi kapsamındaki ihtiyaçlarınızı karşılamak için Hasat Kartı kullanabilirsiniz. Sonrasında ödeme yapmanız gerektiğinde ise hasat tarihinizde ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Şekerbank’ın anlaşmalı olduğu üye iş yerleri ile yapacağınız alışverişlerinizde Hasat Kart’ı kullanırsanız faydalanabileceğiniz iki avantaj bulunmaktadır. Bu avantajlar 6 ay vade seçeneği ve Hasat Kart %0 faiz oranı kampanyasıdır.
  • Yıl içerisinde kullanmakta olduğunuz Hasat Kart için geri ödeme yapabilirsiniz. Gerektiği durumlarda limit boşluğu olursa alışveriş  ya da nakit için Hasat Kartı kullanabilirsiniz.
  • Tarsim sigorta primleri ödemeleriniz için Şekerbank şubelerinden Hasat Kartı kullanarak ödeme  yapabilirsiniz. Ayrıca SBN Sigorta Acentelerinden ödeme işleminiz için de Hasat Kartı kullanabilirsiniz. İşte bu borçlarınızın ödemesini yapmak için vadeyi siz belirlersiniz. Yine faiz olarak da borcunuzu kapatabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için Şekerbank şubelerini ziyaret ederek Hasat Kart hakkında bilgi alabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın