Şekerbank İhtiyaç Kredisi

rEkran Alıntısı

Şekerbank ihtiyacı olan tüketiciler ihtiyaç kredisi sunuyor. Şekerbank’tan kredinizi almak oldukça kolay. Pek çok İhtiyacınıza cevap verecek ihtiyaç kredisi Şekerbank’tan. Konutunuz için, ev eşyalarınız için, beyaz eşyalarınız için, taşıt için kredinizi Şekerbank’tan alabilirsiniz. Şekerbank kredinize başvurunuzu sms yolu ya da atm aracılığı yapabileceğiniz gibi telefon bankacılığı ile de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
Şekerbank ihtiyaç kredisi vade seçenekleri ile kredinizi alabilirsiniz ve nakit ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Şekerbank bu kredi için 36 aya varan vade seçeneklerini tüketicilerine ulaştırıyor. Bankagelirinize göre size esnek bir ödeme düzeni de sağlıyor. Gelir bilgilerinizle ilgili banka şubesinden ödeme planınızı esnek ve uzun vade seçenekleri ile hazırlatmanız mümkündür.
Şekerbank’ın sunduğu ihtiyaç kredisinden faydalanabilmeniz için bankanın kredi vermek için aradığı koşulları sağlanmanız gerekmektedir. Bununla birlikte banka tarafından istenen evrakları da mümkün olduğunca eksiksiz olarak tamamlamanız gerekmektedir. Yaşınız 18’den büyükse ve aylık gelir miktarınızın %50 si ile kredi ödemelerini düzenli biçimde gerçekleştirebilecek koşullara sahipseniz Şekerbank şubelerine giderek bankanın istediği şartları ve evrakları sağlamak koşuluyla, gelirinize uygun şekilde kredi planınızı oluşturabilirsiniz.
Şekerbank’ın tüketicilerine ihtiyaç kredisi vermek için başvuru sırasında istediği evraklar aşağıda belirtilmiştir.

 • Nüfus cüzdanınız yanınızda bulunmalıdır. Nüfus cüzdanınız yerine sürücü belgesi ya da pasaport kullanmanız da mümkündür.
 • İkamet belgesi başvuru için gerekli belgelerdendir. İkamet belgesi yerine başvuran tüketici adına düzenlenmiş olan ve son üç ay içerisindeki faturayı da gösterebilirsiniz.
 • yine başvuruda istenen belgelerdedir.
  Eğer özel sektörede çalışanlar ve memurlar için bordro belgesini götürebileceğiniz gibi maaş yazısı, şirket imza sirküleri göstermeniz de mümkündür.

  • Eğer emekliler arasında yer alıyorsanız emekli maaşı hesap cüzdanınızı bankaya sunmanız gerekmektedir
  • sahipleri ve şirket ortakları güncel vergi levhasını bankaya sunabilirler. Bununla birlikte ticaret sicil gazetesi/oda kayıt belgesi,bilanço ve gelir tablosu bankaya sunulabilir.
  • Çiftçiler için banka tarafından istenen çiftçilik belgesi,arazi tapu fotokopileri,müstahsil makbuzlarıdır.
  • Gayrimenkulden kira geliri olan müşterilerin başvurusunda ise banka tarafından tapu belgesiyle birlikte ilgili kira kontratı ve eğer kira bankadan yatırılıyorsa bu ödemeleri belgeleyecek banka hareketleri istenmektedir.

Şekerbank’tan ihtiyaç kredisi almak ve daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak için bankanın ilgili şubelerine uğrayabilirsiniz.

Şekerbank’ın web sitesini ziyaret etmek için tıklayın: http://www.sekerbank.com.tr/

3 Responses

Tüm yorumları göster
 1. Burcu
  10 Eylül 2015
 2. Mbaris_12
  12 Eylül 2015
 3. faruk/buraca
  13 Eylül 2015

Bir cevap yazın