Şekerbank Kredi Başvurusu 2015

Ekran Assssssslıntısı

Şekerbank tüketicilerine çeşitli türde kredi imkanı sunuyor. Sunduğu bu kredilerle konut, taşıt, ev eşyası vs. pek çok gider için nakit desteği sağlıyor. Şekerbank Türkiye’de uzun zamandır varlığını sürdürmekte olan bankalardan biridir. Şekerbank ortalama bir faiz uygulaması ile ihtiyacınızı karşılamaya yardımcı olacak krediyi verebilir. Şekerbank’tan kredi almak için belirli şartlar bulunmaktadır. Eğer temiz bir sicile sahipseniz kredi başvurunuzu yaptıktan sonra çok beklemeden Şekerbank’tan kredi almak için onayınızı alabilirsiniz, ihtiyacınız olan krediye ulaşarak ihtiyaçlarınızı karşılamaya başlayabilirsiniz. Bu noktada önemli olan Şekerbank’a yaptığınız başvuruda ön onayı bankadan alabilmektir. Bu şeilkde Şekerbank’ın size sağladığı avantajlardan faydalanabilir ve bankacılık hizmeti alabilirsiniz.
Şekerbank’tan kredi almak için teefon, ve üzerinden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu başvurularınızın ardından kısa bir zaman diliminin ardından kredi alıp alamayacağınız hakkında bilgi alabilirsinzi. Bu yanıota göre Şekerbank’tan kredinizi alabilirsiniz ya da başka bankaların şubelerine kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
Şekerbank’a telefon ile bireysel kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
Şekerbank’a telefon aracılığı ile başvuruda bulunmak mümkündür. Telefon ile başvurmak isteyenler günün 24 saati boyunca hizmet veren telefon hattını kullanabilirler. Bankanın kredi başvurunu gerçekleştirmek isteyenler için kullandığı bu hattın numarası 444 7 878 ‘dir. İsteyen müşteriler bu hattı arayarak ““ Bireysel kredi ürünlerimiz hakkında bilgi almak ve işlem yapmak için ” 4 ‘ü tuşlayabilirler. Ardından bireysel kredi,taşıt kredisi ve konut kredisi başvurularını yapabilirler. Bu işlemlerin ardından bir kaç dakika içerisinde ön onay almanız mümkündür. Bu durumacağınız tüm işlemleri daha hızlı bçimde gerçekleştirmenizi sağlayacaktır. Bu başvuru ile Şekerbank’an kredi alacağınızı ya da alamayacağınızı kısa süre içerisinde, fazla uğraşmadan öğrenmiş olursunuz. Pek çok kişi bankaların şubelerine giderek başvurularını yapıyor, ancak kredi alamayacağını şubede öğrendiği için mağduriyet yaşamaktadırlar.
Şekerbank’a SMS aracılığı ile başvurunuzu yapabilirsiniz.
Şekerbank kredi başvurularını sms aracılığı ile de almaktadır. Bu şeilde başvuru yapmak isteyen müşteriler 1953’e kısa mesaj gönderebilirler. Böylece başvuru işlemi gerçekleiş olur. Bu aşamada Şekerbank’ın uyguladığı bir protokol vardır. Bu protokol aşağıdaki gibidir.
İhtiyaç Kredisi için; 1953’e birer boşluk bırakarak, KREDİ, TCKİMLİK ve GELİR bilgilerini yazarak başvuruda bulunabilirler.
Konut Kredisi için ise 1953’e birer boşluk bırakarak, KONUT, TCKİMLİK ve GELİR bilgilerini yazıp başvuruda bulunabilirsiniz.
Taşıt Kredisi için ise 1953’e birer boşluk bırakarak, TASIT, TCKİMLİK ve GELİR bilgilerini yazıp başvuruda bulunabilirsiniz.
Şekerbank’a İnternet üzerinden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
Şekerbank’a web üzerinden kredi başvurusunda bulunmak isteyen müşteriler bankanın web sitesini ziyaret ederek başvurularını gerçekleştirebilirler.

Şekerbank’ın web sitesini ziyaret etmek tıklayabilirsiniz:

http://www.sekerbank.com.tr/krediBasvuru.jsp

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın