Şekerbank Kredi Başvurusu Ve Sonucu Öğrenme

skbnk

Şekerbank Ve Sonucu Öğrenme: Şekerbank müşterileri kredi başvurusunu hangi yollardan ve nasıl yapılırsonucu öğrenme, kredi nasıl alınır sorularının cevaplarını bulabilirsiniz. Şekerbank evlilik, düğün, eğitim, otomobil, tüketici gibi pek çok seçenekte kredi vermektedir. Bu krediler için nasıl başvuru yapabilirsiniz ve başvuru sonucunu nasıl öğrenebilirsiniz cevapları yazımızın devamında.

Şekerbank kredilerine sms kısa mesaj aracılığı ile, internet bankacılığı ile, telefon bankacılığını kullanarak ya da Şekerbank şubelerine giderek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Şekerbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şekerbank kredilerine farklı seçeneklerden biriyle başvuru yapılmaktadır. İşte Şekerbank kredi başvuru seçenekleri.

Şekerbank SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? (Kısa Mesaj İle)

Şekerbank’ın müşterilerine verdiği ihtiyaç kredilerine ya da konut kredilerine sms ile başvurmanız mümkündür.

Kredi yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra TCKN yazmalısınız. Bu kısa mesajı 1953 numarasına göndermelisiniz. Başvurduğunuz kredi için onay ya da ret cevabı cep telefonunuza iletilecektir.

Şekerbank Telefon Bankacılığı Kredi Başvurusu

Şekerbank telefon bankacılığını kullanarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 444 7878 numarasını arayarak Şekerbank Telefon Bankacılığı ile iletişime geçebilirsiniz. Ana menüde yer alan Şekerbank’ın bireysel kredi ürünleri ile işlem yapmak için olan belilenen 4 numaralı tuşa basmalısınız. Bu adımdan sonra taşıt kredisi, Şekerbank bireysel kredi ve Şekerbank konut kredisi için başvuru işlemini başlatabilirsiniz.

Şekerbank ATM’den Kredi Başvurusu

Şekerbank ATM leri pek çok noktada, caddelerde, alışveriş merkezlerinde vs. bulunmaktadır. Kredi başvurusu için Şekerbank ATM’leri de kullanılmaktadır.  Kredi başvurusu için Ana Menü’ de yer alan Kolay Başvuru menüsünü seçmelisiniz. Burada yer alan kredi başvurusu ile giriş işlemi yaptıktan sonra kredi başvurusunu başlatabilirsiniz.

Şekerbank İnternetten Kredi Başvurusu

Şekerbank kredilerine internet üzerinden başvuru yapılmaktadır. Bu işlem için bankanın resmi internet sitesine girmelisiniz. Şekerbank kredi başvuru sayfasına giriş yapmalısınız. Bu şekilde online kredi isteğinde bulunmanız mümkündür. Şekerbank internet sitesindeki “başvur” linkine tıkladıktan sonra açılan formu doğru bir biçimde doldurduktan sonra kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Şekerbank’ın bireysel internet şubesi müşterisi iseniz kredi başvuru yapmak için “başvurular” menüsünü seçmeniz gerekmektedir.  Bu menü altında bulunan “Kredi Başvurusu” seçeneği ile kredi başvuru işleminizi başlatabilirsiniz.

Şekerbank Kredi Başvurusu Sonucu Sorgulama, Öğrenme

Şekerbank kredisine başvurduktan sonra başvurunuzun olumlu ya da olumsuz olduğunu cep telefonunuza gelecek olan mesaj ile öğrenebilirsiniz. Kredi başvurunuzu yaptıktan sonra banka başvurunuzu incelemektedir. Bu incelemeye göre kredi başvurunuza onay ya da ret cevabı vermektedir. Eğer kredinizin onay ya da ret cevabını öğrenmek istiyorsanız Şekerbank Telefon Bankacılığını kullanabilirsiniz. 444 78 78 numarasını arayarak Şekerbank telefon bankacılığından kredinizin sonucu hakkında bilgi alabilirsiniz.  Ayrıca Şekerbank şubelerine giderek de kredinizin sonucunu öğrenebilirsiniz.

Kredi için başvurmadan önce gelir durumunuza dikkat etmelisiniz. Ödeyemeyeceğiniz ya da ödemelerde zorlanacağınız kredilere başvurmak sizin için bir kolaylık değil sonradan yaşanabilecek sorunlara zemin hazırlamaktır. Bu nedenle kredi almak yerine ihtiyaçlarınız için para biriktirmek ve biriktirmeye bugünden başlamak sizin için daha iyi olacaktır. Aldığınız krediyi faiz nedeniyle bankaya fazlasıyla ödemek zorunda kalacaksınız. Ayrıca aylarca borçlu kalacaksınız ve ödenmeyen borçlar için de gecikme faizi uygulanacaktır. Eğer kredi almazsanız bu faizi ve diğer kredi masraflarını ödemeyeceğiniz için bu parayı kar etmiş olacaksınız. Sonuç olarak paranızı biriktirin ve faizsiz, borçsuz, fazla para ödemeden ihtiyaçlarınıza sahip olun.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın