Şubeye Gitmeden Cepten Kredi Başvurusu

şubeye gitmeden cepten kredi başvurusu

Şubeye Gitmeden Cepten Kredi Başvurusu: Cep telefonundan kredi başvurusu, denizbankiş bankası şubeye gitmeden kredi başvurusu nasıl yapılır hakkında öğrenmek istediklerinizi yazımızda bulabilirsiniz. Kredi başvurunuzu yapmak için bankanın şubesine kadar gitmenize gerek kalmıyor. Telefonunuzun mesaj bölümüne girdikten sonra mesaj içeriğini kredi başvurusuna göre hazırlayıp ilgili numaraya göndererek kredi başvurunuzu SMS ile yapabilirsiniz. Kredi başvurunuzun sonucu genellikle size SMS aracılığı ile iletilmektedir. İşte Şubeye Gitmeden Cepten Kredi Başvurusu yapabileceğiniz bankalar:

Cepten Kredi Başvurusu

Krediler, hayatımızın her an her saniyesinde doğacak ihtiyaçlarımızı karşılamak adına bankalardan alınan ilaç niteliğindeki finansal kaynaktır. Kredi başvuruları için geçmiş yıllarda işlemler bir hayli zaman alırken, günümüzde bankacılık sistemlerinin daha da gelişmesiyle birlikte kısa sürede kredi başvuruları yapılabilmekte ve onaylama işlemi kısa sürede sonuçlanmaktadır. Üstelik artık kredi başvurusu yapmak için illaki şubeye gitme zorunluluğu da bulunmuyor. Şube dışında, internetten ve cepten kredi başvurusu da yaparak talebinizi bankaya iletebilirsiniz.

Cep telefonu ile yapılan başvurular en hızlı başvuru yöntemidir. Cepten kredi başvurusu yapmak için kredi başvurusu yapılacak olan bankanın hangi numara üzerinden ve hangi mesaj koduyla kredi başvuru kabulü yaptığı bilinmelidir. Makalemizde, cepten kredi başvurusu için en çok tercih edilen bankalar ve bu bankalara telefon yoluyla başvuruların nasıl yapılacağını derledik. İşte cep telefonu ile kredi başvurusu yapabileceğiniz bankalar;

Vakıfbank Cepten Kredi Başvurusu

Vakıfbank’a cep telefonunuz ile kredi başvurusunda bulunmak için öncelikle “TIK” yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı ve aylık gelirinizi aralarında boşluk bırakarak 5724’e göndermeniz gerekmektedir. Bu işlem sonucunda T.C. kimlik numaranız ve gelir düzeyiniz üzerinden banka tarafından değerlendirilme yapılmakta ve verilebilecek en uygun kredi tutarı belirlenmektedir. Kredi sonucu başvuru sahibine kısa süre içerisinde bildirilmektedir.

Garanti Bankası Cepten Kredi Başvurusu

Garanti Bankası’na kredi başvurusunu cep yoluyla yapmak isteyenlerin T.C. kimlik numarası, talep ettiği kredi tutarı, kredinin vade süresi ve aylık net gelirini aralarında boşluk bırakarak 3390’a göndermesi gerekmektedir. Başvuru sonucu değerlendirildikten sonra yine SMS yoluyla sonuç bilgisi iletilmektedir.

Başvurusu

Finansbank’a cepten kredi başvurusu yapma işlemi son derece basittir. Sadece T.C. kimlik numaranızı yazıp 5030’a mesaj olarak göndermeniz yeterlidir. Banka tarafından kredi siciliniz incelendikten sonra kredi durumu sonucu bildirilmektedir.

Ziraat Bankası Cepten Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası’na cep telefonunuzla SMS yoluyla başvuruda bulunmak için T.C. kimlik numaranızı, kredi tutarını, vade sayısını ve aylık net gelirinizi aralarında boşluk bırakarak 4747’e göndermeniz gerekmektedir.

İş Bankası Cepten Kredi Başvurusu

İş Bankası cepten kredi başvuru işlemi için “NAKİT” yazıp aralarında boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı, kredi tutarını ve aylık net gelirinizi 4402’ye mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir.

Denizbank Cepten Kredi Başvurusu

Denizbank tarafından müşterilerine verilen Cebimde Kredi hizmeti için “KREDİM” yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı yazdıktan sonra 3280’e mesaj olarak göndererek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi başvuru sonuç bilgisi SMS yoluyla kısa sürede bildirilmektedir.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster
  1. Pingback: İnternetten Anında Hızlı Kredi 23 Eylül 2016

Bir cevap yazın