Taksitli Nakit Avans Ve Faiz Oranları- Tüm Kredi Kartları

enkredi

Ve Faiz Oranları- Tüm Kredi Kartlarıiş bankasi nakit avans, worldcard taksitli nakit avans, cardfinans nakit avans, Maximum, Garanti Bonus gibi bankaların yaygın olarak kullanılan kredi kartlarının taksitli nakit avans faiz oranlarını yazımızda bulabilirsiniz. Bankalar verdikleri kredi kartlarında nakit avans özelliğini de müşterilerine kullandırmaktadır. Nakit avans özelliği ile her türlü nakit ihtiyacında kredi kartından nakit çekim yapılabilmekte ve nakit ihtiyacı karşılanmaktadır.

Kredi kartından alınan nakit avanslar için banka tarafından faiz de uygulanmaktadır. Kredi kartı nakit avans faiz oranları ise bankadan bankaya değişiklik göstermektedir. Bir bankanın nakit avans faiz oranı %2 olabilirken, bir başka bankanın faiz oranı daha düşük ya da yüksek olabilmektedir.

Taksitli Nakit Avans Nedir?

Taksitli nakit avans nedir sorunuzun cevabı şu şekilde ifade edilebilir; kredi kartınızı kullanarak nakit çekim limiti kadar kredi kartınız ile para çekme işlemidir. Taksitli nakit avansı kredi gibi kullanabilirsiniz. Yani taksitli nakit avans için de faiz uygulaması yapılır ve bankanın istediği şartlara göre aldığınız bu parayı taksit taksit bankaya ödersiniz.

Nakit Avans Nasıl Çekilir?

Kredi kartından nakit avans çekmek istiyorsanız kredi kartını kullandığınız bankanın ATM’sinden ya da bankanın şubesine giderek nakit avans çekebilirsiniz. Ayrıca telefon bankacılığı ve internet bankacılığı ile de nakit avans çekilebiliyor. Şunu hatırlatmakta fayda var bu nakit avans çekme noktaları bankalara göre farklılık gösterebilir.

Bankaların belirttiğimiz noktaların ile nakit avans çekme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bankaların Nakit Avans Faiz Oranları

Makalemizde, bankaların kredi kartı nakit avans faiz oranları araştırmasını sizler için araştırdık. Nakit çekimler için faiz oranları günlük, haftalık ve aylık olarak değişim gösterebilmektedir. Bu nedenle bankaların güncel nakit avans faiz oranlarını tekrar kontrol etmenizi önemle belirtmek durumundayız. Güncel olarak şuan da bankalar tarafından uygulanan faiz oranları şu şekildedir;

Yapı Kredi Taksitli Nakit Avans

Yapı Kredi kredi kartınızla Taksitli Nakit Avans alabilirsiniz. 9 ay vade seçeneği ile nakit avans kullanabilirsiniz.

Uygulanan faiz oranı ise 9 ay için %1.99 olmaktadır.

6 ay vade için %2,02 olmaktadır.

Yapı Kredi internet şubesi üzerinden taksitli nakit avans kullanabilirsiniz. Yapı Kredi Taksitli Nakit Avans için masraf ödemesi yapmazsınız. İnternet bankacılığı menüsünde bulunan “Kart İşlemleri” butonu ile nakit avans çekebilirsiniz.

yapıkredi-enkredi

Faiz Oranları

Garanti Bankası’nda 5, 6, 7, 8, 9 taksit seçenekleriyle Garanti Bonus nakit avans alabilirsiniz. Bu süreler için uygulanan faiz oranı %2,02 olmaktadır.

Garanti kredi kartları aracılığı ile 500 TL’den başlayan ve en fazla 9 ay vade seçeneği ile Taksitli Nakit Avans alabilirsiniz.

Nakit avansı kullanabileceğiniz Garanti Bankası noktaları ise;

-Alo Garanti

-Garanti İnternet

-Bonusflaş

-Garanti paramatik

İş Bankası Taksitli Nakit Avans

İş Bankası taksitli nakit avans limiti konusunda banka müşterisine kullanıcının limitine göre istedikleri limitte nakit avans kullanma seçeneği sunuyor.

İş Bankası taksitli nakit avans 5, 6, 7, 8 ve 9 vade seçenekleriyle kullanılabiliyor.

İş Bankası Maximum Taksitli Nakit Avans için aldığınız tutarı ne kadar sürede ödeyecekseniz ve ne kadar tutar nakit avans çekmek istiyorsanız vade ve anapara üzerinden uygulanan faiz oranı %2,02 olmaktadır.

Faiz Oranları

Akbank kredi kartı nakit avans faiz oranları ise %2,02 oranında uygulanmaktadır. Akbank ile alacağınız parayı 9 aya varan taksitle ödeyebilirsiniz. Taksitli nakit olarak çekeceğiniz tutar 200 TL ile 15.000 TL arasındadır. Akbank taksitli nakit avans alacağınız noktalar;

Akbank Direkt İnternet

Akbank şubeleri

Akbank ATM’leri

Akbank telefon şubesi

Finansbank Nakit Avans Faiz Oranları

Finansbank’da da bu oran değişmemekte ve %2,02 faiz uygulanmaktadır. Finansbank taksitli avans işlemleri için ücret talep etmemektedir. Banka tarafından taksitli avans işlemleri için KKDF ve BSMV uygulanmakta ve faiz miktarına eklenmektedir. Finansbank taksitli nakit avans için seçebileceğiniz vade seçenekleri 6 ve 9 ay’dır.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın