Taksitli Nakit Avans Veren Bankalar

taksitli-nakit-avans-veren-bankalar

Veren Bankalar : Taksitli nakit avans , Yapı Kredi, İş Bankası, Akbank, Ziraat Bankası gibi bir çok banka tarafından sunulan bir hizmettir. Taksitli nakit avans ile bankaların faiz oranları ile nakit çekebilirsiniz. Nakit avans faizi çektiğiniz tutara ve vadeye göre uygulanabilmektedir.

Bankalar, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için taksitli nakit avans kullandırmaktadır. Bu hizmet ile birlikte nakit ihtiyaçlarınızda bankanızdan nakit avans çekebilir ve ödemelerini taksitler halinde gerçekleştirebilirsiniz. Böylece hem nakit ihtiyaçları karşılayabilir hem de borcunuzu daha esnek bir şekilde aylık taksitler halinde ödeyebilirsiniz. Makalemizde, taksitli nakit avans veren bankalar araştırmasını sizler için gerçekleştirdik.

Taksitli Nakit Avans Veren Bankalar

Taksitli nakit avans hangi bankadan alınır diye baktığımızda pek çok bankanın taksitli nakit avans verdiğini görebilir. Bankalar farklı faiz oranları ve bazen de farklı vade seçenekleri ile taksitli nakit avans verebiliyor. Taksitli nakit avans ile acil nakit ihtiyaçlarınızı karşıladıktan sonra aylık taksitler halinde ödemelerinizi yapabilirsiniz.

İşte taksitli nakit avans veren bankalar ve özellikleri;

İş Bankası Taksitli Nakit Avans

İş Bankası, Maximum kredi kartı kullanan müşterilerinin acil nakit ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için taksitli nakit avans kullandırmaktadır. Banka tarafından 5 aydan 9 aya kadar taksitler yapılmaktadır. İş Bankası’ndan nakit avans kullanmak için size en yakın İş Bankası şubesine başvurabilir, ATM’lerden talebiniz iletebilir ya da 0850 724 0 724 numaralı çağrı merkezinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Taksitli Nakit Avans

Garanti Bankası kredi kartı sahibi olan müşterilerine 5 ile 9 ay arasındaki vadelerde taksitli nakit avans kullandırmaktadır. Minimum 500 TL maksimum ise 40.000 TL’ye kadar banka tarafından nakit avans kullandırılmaktadır.

Garanti Bankası’ndan nakit avans kullanmak için internet bankacılığını tercih edebilir, size en yakın Garanti Bankası şubesine uğrayabilir ya da ATM’ler üzerinden başvurunuzu sağlayabilirsiniz.

Ziraat Bankası Taksitli Nakit Avans

Ziraat Bankası kredi kartı olan müşterilerine 9 aya varan taksitlerle nakit avans kullandırmaktadır. Banka tarafından en az 100 TL, maksimum ise 10.000 TL tutarına kadar taksitli nakit avans verilmektedir.

Bankaya nakit avans başvurusunda bulunmak için internet bankacılığını tercih edebilir, size en yakın şubeye uğrayabilir ya da 0850 220 00 00 numaralı telefon bankacılığından başvurunuzu iletebilirsiniz.

Denizbank Taksitli Nakit Avans

Denizbank kredi kartı kullanan müşterilerine taksitli nakit avans seçeneği sunmaktadır. Bu hizmet kapsamında 1500 TL’ye kadar 9 aya varan taksitlerle çekim yapabilirsiniz. 1500 TL üzerindeki tutarlar içinde Deniz Avans kapsamında 10.000 TL’ye kadar nakit avans çekimi gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank’a nakit avans çekimi için başvuruda bulunmak için size en yakın Denizbank şubelerini tercih edebilir ya da 444 0800 numaralı çağrı merkezinden talebinizi iletebilirsiniz.

Akbank Taksitli Nakit Avans

Akbank tarafından Axess kredi kartı olan müşterilerine taksitli nakit avans kullandırılmaktadır. 9 aya varan vadeyle alacağınız nakit avans limiti olarak ise en az 200 TL en fazla 15.000 TL tutarında çekim yapabilirsiniz. Akbank taksitli nakit avans başvurusu için size en yakın Akbank şubesini ziyaret edebilir ya da telefon bankacılığından başvurunuzu iletebilirsiniz.

Şekerbank Taksitli Nakit Avans

Şekerbank kredi kartı olan müşterilerine 9 aya varan taksitler halinde taksitli nakit avans sunmaktadır. Çektiğiniz nakdi 2 ile 9 ay arasında taksitlendirebilirsiniz. Minimum 250 TL maksimum ise 30.000 TL tutarında nakit avans alabilirsiniz. Nakit avans başvurusu yapmak için

Şekerbank internet bankacılığına giriş yapıp başvurunuzu bankaya iletebilirsiniz. Şekerbank nakit avans hizmeti kapsamında günlük 4000 TL’ye kadar nakit çekimi yapılabilmektedir. Başvurunuzu ayrıca telefon bankacılığından ve şubelerden de gerçekleştirebilirsiniz.

TEB Bank Taksitli Nakit Avans

TEB, Şipşak para uygulamasıyla müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Uygulamak kapsamında 3 ile 9 ay arasında taksitli nakit avans kullanabilirsiniz. Minimum 250 TL maksimum ise 10.000 TL tutarında çekim yapabilirsiniz. Nakit avans kullanımı için başvuru işlemlerinizi size en yakın TEB şubesinde ya d a 0850 200 0 666 numaralı çağrı merkezinden gerçekleştirebilirsiniz.

Finansbank Taksitli Nakit Avans

Finansbank, Card finans kredi kartı kullanıcılarına özel olarak taksitli nakit avans hizmeti sunmaktadır. Bu uygulama kapsamında 6 ya da 9 aylık vadelerle nakit avans kullanılabilmektedir. Minimum 300 TL, maksimum ise 4000 TL tutarında çekim yapabilirsiniz. Finansbank’a nakit avans başvurusunda bulunmak için size en yakın şubeye başvurabilir ya da 0850 222 0 900 numaralı çağrı merkezinden talebinizi iletebilirsiniz.

ING Bank Taksitli Nakit Avans

ING Bank, kredi kartı kullanıcılarına özel olarak taksitli nakit avans kullandırmaktadır. 7000 TL’ye kadar limitlerde nakit avans kullanabilir ve aylık taksitler halinde ödeyebilirsiniz. Banka tarafından taksitli nakit avans ödemeleri için 2 ile 9 ay arasında vade yapılmaktadır. ING Bank nakit avans başvurusu için size en yakın ING Bank şubesine uğrayabilir ya da 0850 222 0 600 numaralı çağrı merkezinden talebinizi iletebilirsiniz.

Vakıfbank Taksitli Nakit Avans

Vakıfbank, taksitli nakit avans veren bankalar araştırmamızdaki son bankamızdır. Vakıfbank tarafından da 9 aya varan vadelerle taksitli nakit avans verilmektedir. Banka tarafından 1200, 3000 ve 5000 TL tutarlarında nakit avans çekimi yapılabilmektedir. Vakıfbank’a nakit avans başvurusunda bulunmak için size en yakın şubeyi ziyaret edebilir ya da 0850 222 0 724 numaralı telefon bankacılığını tercih edebilirsiniz.

Taksitli Nakit Avans Hesaplama

Aşağıdaki tabloda bankaların 1.000 TL nakit avans için hesaplama örneği paylaşılmıştır. 9 ay taksitli nakit avans ile acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Taksitli nakit avans hesaplama tablosundan hangi banka 1000 TL taksitli nakit avans hesaplamasına bakabilirsiniz.

taksitli-nakit-avans

Nakit avans kullanmak için tercih edeceğiniz bankanın araştırmasını en iyi şekilde analiz etmek gerekmektedir. İhtiyaçlarınız ve çekeceğiniz tutar konusunda en avantajlı olan bankayı tercih ederek, acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Taksitli nakit avans faiz uygulaması olan bir işlemdir.

Kredi Kartından Nakit Avans Nasıl Çekilir (Para Çekme) yazımızdan nasıl nakit avans çekilir sorunuza cevap bulabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın