TEB Aidatsız Kredi Kartı Sade Kart

TEB Sade kart yıllık aidatı olmayan kredi kartıdır. MasterCard ve Troy logolu olarak iki farklı çeşidi bulunmaktadır. Taksitlendirme seçeneği için faiz uygulanmaktadır. TEB Sade Kart hakkında bilgi almak için okumaya devam edebilirsiniz.

TEB Sade Kart Nedir?

TEB’in sunduğu Sade Kart yıllık aidatı olmayan bir kredi kartıdır, taksitlendirme seçeneği bulunur ve hem yurt içinde hem de yurt dışında yapacağınız alışverişler için kullanılabilme özelliğine sahiptir.

TEB Sade Kart Özellikleri

Yıllık kart ücret ödemesi yapmazsınız, TEB Sade Kart ücreti bulunmamaktadır. TEB yıllık kart ücreti iptali gibi işlemlerle uğraşmanıza gerek kalmayacaktır.

Mastrecard logosu bulunan TEB Sade Kart’ınızı alışverişlerin ödemesini yapmak için kullanabilirsiniz. Yurt içinde ve yurt dışında kullanmanız mümkündür.

Günlük para çekme limiti dahilinde istediğiniz TEB ATM’sine giderek nakit çekebilirsiniz. Ayrıca diğer banka ATM’lerinden de acil paraya ihtiyaç duyduğunuzda nakit çekmeniz mümkündür. Ancak faiz uygulaması yapılacağını unutmayın.

TEB Sade Kart kullananlar olarak sadece peşin ödeme yapma özelliğinin olduğunu unutmayın.

TEB Sade Kart ile peşin ödeme işlemi yaptıktan sonra isterseniz taksit yaptırabilirsiniz. Ancak bu işlem için faiz uygulanmaktadır. Faiz uygulamasını kabul ediyorsanız TEB Sade Kart taksitlendirme seçenekleri ile 3-6-9 taksit yapabilirsiniz.

TEB Sade Kart avantajları ile kartınızı kullanarak hafta içi günlerde toplamda 100 TL tutarında harcama yaptığınızda, haftasonu için tiyatro ve sinema bileti aldığınızda %50 oranında indirim kazanabilirsiniz. Bir kredi kartı ekstre döneminde en fazla 50 TL tutarında indirim kazanmanız mümkündür.

Kredi kartı ekstresi e-ekstra talimatı verebilirsiniz. Böylece ekstreleriniz bankaya vermiş olduğunuz mail adresinize düzenli olarak gelecektir. Kredi kartı ekstrenizde yaptığınız harcamaları, harcamaların tutarlarını ve dönem borcunuzu görebilirsiniz.

Troy logolu Sade Kart kullananlar yurt dışında bulunan ATM’lerden nakit çekme işlemi yapamazlar. Ayrıca yurt dışı ya da yurt içi kaynaklı olan online alışveriş yapmak için kullanacakları e-ticaret sitelerinde alışveriş yapamazlar.

TEB Sade Kart Başvurusu

TEB Sade Kart sahibi olmak isteyenler TEB Şubesi’ne giderek başvuru işlemi yapabilirler. Kredi kartı başvuru formunu aldıktan sonra formda istenen bilgiler eksiksiz ve doğru olarak doldurulmalı ve şubeye teslim edilmelidir.

Mesajla TEB Sade Kart başvuru seçeneği bulunmamaktadır. İnternet üzerinden de başvuru seçeneği yoktur. Başvuru işlemi için TEB şubesine gitmeniz gerekiyor.

Başvuru işlemini tamamladıktan sonra TEB Başvurum Nerede hizmeti ile kredi kartı başvurunuzun durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerini de arayarak kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemi yapabilirsiniz.

Kredi notunuz yüksekse ve kredi kartı alabilecek yeterli, düzenli gelire sahipseniz kredi kartı alma ihtimaliniz yüksektir. Kredi kartı başvurunuz onaylandıktan sonra adresinize ya da bankanın şubesine kartınız gönderilecektir. Kartınızı aldıktan sonra TEB Sade Kart şifre alma işlemi için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın