TEB Bankası Çalışma Saatleri Ve Günleri

teb-bankasi-calisma-saatleri

TEB Bankası’nın hangi çalışma saatleri arasında ve hangi günlerde müşterilerine hizmet verdiğini bilerek şubeye gitmeniz işlemlerinizi kısa sürede ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz yönüyle faydalı olacaktır. TEB şubelerine pek çok yerde rastlamak mümkündür ve Türkiye’deki önemli bankalar arasında yer almaktadır. Bu durum TEB’ in yoğun çalışan bankalardan olmasında etkili olmuştur. TEB bu sorunun çözümüne destek olmak için TEB internet şubesi ve CEPTETEB uygulamalarıyla müşterilerine hızlı ve kısa sürede bankacılık işlemlerini gerçekleştirmeleri için yardımcı olmaktadır. CEPTETEB ve TEB internet şubesi ile şubelerde yaşanan yoğunluğun azaltılması hedeflenmektedir.

TEB isminin açılımı ise Türkiye Ekonomi Bankası’dır. 1927 yılında bankacılığa başlamıştır. Türk bankacılık sektöründe ise saygın bir yeri bulunmaktadır. Kurulduğu günden bu güne şube sayısını giderek artırmıştır. Finans sektöründe yatırım, leasing, faktöring, sigorta, portföy, ürün gibi pek çok alanda aracılık faaliyetlerini de müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak sürdürmeye devam eden bir kurumdur.

TEB Çalışma Saatleri | Akbank Açılış ve Kapanış Saati ­| Akbank Mesai Saatleri

TEB’in çalışma saatleri diğer bankaların çalışma saatleriyle benzerlik göstermektedir. Bankanın standart bir mesai saati bulunmaktadır. Hangi saatlerde şubelerden hizmet alacağınıza aşağ

TEB Bankası Saat Kaçta Açılıyor?

TEB Bankası Açılış Saati : Banka saat 09.00’ da açılmaktadır. Öğle arasına kadar şubelerinden bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz, yani 12.30’a kadar

TEB Bankası Öğle Arası Ne Zaman? Öğle Arası Çalışıyor Mu?

TEB Bankası Öğle Tatili :  Banka saat 12.30 – 13.30 saatleri arasında öğle tatilindedir. Öğle arasında banka kapalıdır ve işlemlerinizi şubeden gerçekleştiremezsiniz. Mesai saatinin başlamasını beklemeniz gerekmektedir. Öğleden sonra da mesai saati 13.30’ da tekrar başlamaktadır.

TEB Bankası Saat Kaça Kapanıyor?

TEB Bankası Kapanış Saati :  Banka saat 17.00’ da mesai sonuna gelerek kapanır. İşlemlerinizi şubenin içinden gerçekleştiremezsiniz. Bir sonraki iş gününü beklemeniz gerekmektedir.

TEB Hafta Sonu Çalışıyor Mu?

TEB hafta sonu çalışma saatleri bankanın şubelerinde farklılık göstermektedir. Bu nedenle TEB bankasının resmi internet sitesini ziyaret ederek hangi şubenin saat kaçta açıldığını ve saat kaça kadar çalıştığını öğrenebilirsiniz.

Eğer şubeye gidemeyecekseniz bankanın internet bankacılığı hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Şubeden gerçekleştirebileceğiniz pek çok işlemi internet bankacılığı ile online olarak yapabilirsiniz. İnternet bankacılığında gün ve saat sınırlaması yoktur. Haftanın her günü ve saati işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

TEB Çağrı Merkezi, Telefon Numarası

TEB Bankası’na 0850 200 0 666 numarası ile iletişime geçerek sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Bu numaradan bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Ayrıca bankanın internet sitesini ziyaret ederek daha ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın