TEB Bonus Kredi Kartı Başvurusu ve Sonucu Öğrenme

teb-bonus-kredi-karti-basvuru-sonucu

Başvurusu ve Sonucu Öğrenme : TEB hizmeti ile öğrenilebilir. TEB kredi kartı başvurusu mesajla yani sms ile Bonus Card için yapılamamaktadır. İnternetten TEB Kredi Kartı başvurusu nasıl yapılır ve TEB kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemini nasıl yapacağınızı yazımızdan öğrenebilirsiniz.

TEB Bonus Kredi Kartı Başvurusu

TEB Bonus Kredi Kartı başvuru işleminizi TEB Şubesi’nden ya da internet üzerinden yapabilirsiniz. TEB Bonus Card başvuru işleminizden sonra gerekli değerlendirmeler yapıldıktan sonra kredi kartı almanıza onay verilir ya da red cevabı alabilirsiniz. Peki TEB Bonus Kredi Kartı Başvurusu nasıl yapılır bakalım.

TEB Bonus kredi kartı sms ile başvuru yapılmamaktadır.  TEB Bonus kredi kartı başvurusu SMS ile yapılmadığından, başvuru için isterseniz TEB internet sitesini kullanabilirsiniz.

İnternetten TEB Bonus Kredi Kartı Başvurusu

TEB Bonus Kredi Kartı başvurusunu internet üzerinden şubeye gitmeden yapabilirsiniz. TEB Bonus Kredi Kartı başvuru sonucunu da yine internet üzerinden öğrenmeniz mümkündür. TEB Bonus Kredi Kartı başvurusu yapmak için şu adımları uygulayabilirsiniz.

1- TEB resmi internet sitesine girin. (teb.com.tr)

2-TEB resmi internet sitesi ana sayfasında yer alan KARTLAR menüsünün üzerine gelin.

3-Açılan menüden TEB Bonus Card bağlantısını tıklayın.

4-Yönlendirildiğiniz sayda sol taraftaki menüde TEB BONUS CARDLAR yazan bağlantıya tıklayın.

5-Açılan menüde istediğiniz TEB Bonus Kredi Kartı seçimini tıklayın.Yani TEB Bonus Card seçimini tıklayabilirsiniz.

6-Açılan sayfada yer alan turuncu rekteki HEMEN BAŞVURUN butonuna tıklayın.

7-Yönlendirildiğiniz sayfada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girin. TEB Bonus Kredi Kartı başvuru formu sayfası bir kısmının görüntüsü şöyle olacaktır;
teb-bonus-basvuru

8- Kişisel Bilgiler bölümünde sizden istenen bilgileri doldurun ve DEVAM butonuna tıklayın,sonrasında limit bilgileri, çalışma/gelir/adres bilgileri ve ürün bilgileri bölümlerinde istenen bilgileri doldurup başvuruyu tamamlayın.

9- TEB Bonus Kredi Kartı Başvurusu işleminiz tamamlanacaktır.

Başvuru işlemini TEB resmi sitesinden yaptığınıza dikkat edin.

TEB Bonus Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

TEB Bonus kredi kartı başvuru sonucu sorgulama sayfasından sonucu öğrenebilirsiniz. TEB Bonus kredi kartı başvurusu sonucu öğrenme için şu adımları uygulayabilirsiniz;

1-TEB resmi intrenet sayfasına girin ve ana menüde yer alan KARTLAR menüsünü tıklayın, sonrasında TEB Bonus Card seçimini yapın.

2-Açılan sayfada sol menüde yer alan TEB Bonus Card’lar seçneğini tıklayın ve açılan menüde TEB Bonus Card bağlantısını tıklayın.

3-Açılan sayfada BAŞVURUM NEREDE butonuna tıklayın.

4-Yönlendirildiğiniz sayda TC Kimlik numarası, cep telefonu numarası istenecektir. Sonrasında DEVAM butonuna tıklayın.

5-Bilgiler, Ürün Seçimi, Durum adımları ile TEB Bonus Kredi Kartı Başvurum Nerede hizmeti aracılığı ile kredi kartınızın durumunu öğrenebilirsiniz.

TEB Bonus kredi kartı başvuru sonucu öğrenme bu şekilde yapabilir.

TEB Bonus Kredi Kartı İptal Ettirme yazımızı da okuyabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın