TEB Doktor Platinum Card Başvurusu ve Avantajları

teb doktor platinum

TEB Doktor kredi kartı ile doktor olan TEB müşterileri mesleki ve kişisel harcamaları için avantajlardan yararlanabiliyor. TEB’in sunduğu pek çok kredi kartı bulunuyor. Bu kredi kartlarından biri de doktorlar için sunuldu. Bu kredi kartı diğerlerinden farklı olarak medikal harcamalarla ilgili olarak avantaj sağlıyor. İşte TEB Doktor Platinum kart özellikleri ve başvuru işlemleri.

TEB Doktor Platinum Kart Nedir?

teb doktor kart

TEB Doktor Platinum Card doktor olan müşterilerinin kişisel ihtiyaçlarını karşılamak için kullanabileceği, ayrıca mesleki ihtiyaçlarını karşılarken avantajlardan yararlanabileceği TEB ‘in (Türkiye Ekonomi Bankası) sunduğu özel bir kredi kartıdır. TEB Doktor Kart kuru temizleme, TEB Doktor Kart uçak bileti, lounge, havalimanı ayrıcalıkları gibi doktora özel kredi kartı pek çok imkan sunuyor.

TEB Doktor Kart Avantajları

TEB Platinum Doktor kart özellikleri ile havalimanı, otopark, kuru temizleme gibi pek çok avantajdan yararlanabilirsiniz. TEB Doktor Kart havaalanı hizmetleri ile lounge ve otopark indirimlerinden yararlanabilirsiniz.

-TEB Doktor Kart sahipleri medikal malzeme ve online akademik yayın satın aldıklarında ise %10 Bonus fırsatını yakalayabilirler.

-TEB Doktor Platinum Card ile alışverişlerinizden kazandığınız ve biriktirdiğiniz bonuslarınızı TEB Seyahat Hattı aracılığı ile uçuş mili olarak kullanabilirsiniz. TEB Doktor Kart uçak bileti biriken bonuslarınızla alınabilir.

-TEB Seyahat Hattı’nı kullanarak yapacağınız işlemlerle seyahatlerinizde 3 kat bonus kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz.

– TEB Doktor Kredi Kartı avantajlarından biri de araç kiralama hizmetinde sunulan özel fiyatlardır. 444 90 50 TEB Doktor Hattı’nı arayarak özel fiyatlı araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. TEB Platinum Doktor müşteri hizmeti ile kart hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

– TEB Doktor Platinum Kredi Kartı sahipleri ücretsiz kuru temizleme imkanından faydalanabilirler. Her ay tek parça ücretsiz olarak kuru temizleme hizmetini kullanabilirsiniz. Sonraki kullanımlarınızda %20 indirime sahip olarak kuru temizleme hizmeti almaya devam edebilirsiniz. Kuru temizleme hizmeti Hizmet Dry Center Kuru Temizle aracılığı ile sunulmaktadır.

–  TEB Doktor Platinum Kredi Kartı sahipleri ücretsiz lounge konforundan yararlanabilirler. TEB Doktor Kart lounge hizmetinden yararlanmak isteyenler TEB Doktor Platinum Card sahibi olarak AHL Dış Hatlar Terminali’nde Comfort Lounge hizmeti alabilirler.

TEB Doktor Platinum lounge imkanı ile, Ankara ESB İç Hatlar Terminali’nde AnadoluJet “primeclass” Lounge hizmetinden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

-TEB Doktor kart havalimanı avantajı ile havalimanı otoparklarında %50 indirim imkanından yararlanabilirsiniz.

-TEB Doktor Platinum Card sahiplerinin indirimli havalimanı otopark hizmetinden yararlanabilecekleri havaalanları şöyle;

-İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen,

-Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes ve Antalya Havalimanı otoparklarında %50 indirim ile faydalanabilirsiniz.

TEB Doktor Platinum Kart Başvurusu

TEB Doktor Kredi Kartı sahibi olmak için başvuru işlemini isterseniz TEB Şubesi’nden yapabilirsiniz. Şubeye giderek başvuru formunu doldurup gerekli belgeleri ilgili banka personeline teslime ettiğinizde kredi kartı başvurunuz tamamlanacaktır. Başvurunuzun değerlendirilmesinin ardından bir engel yoksa TEB Doktor Platinum Kart sahibi olabilir, avantajlardan yararlanabilirsiniz.

TEB Doktor kart başvuru sonucu için TEB Başvurum Nerede hizmetini kullanabilirsiniz. Ayrıca TEB müşteri hizmetleri arayarak kredi kartı başvurunuz hakkında bilgi almanız da mümkündür.

İnternetten TEB Doktor Kart Başvurusu

TEB Doktor Platinum Kart başvuru işlemini internetten de yapabilirsiniz. İnternetten kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız TEB resmi internet sitesini kullanabilirsiniz.

1-TEB resmi internet sitesine girin.

2-Sağ üst bölümde yer alan HEMEN BAŞVURUN bağlantısının üzerine gelin ve alt menüde açılan TEB DOKTOR PLATINUM CARD bağlantısına tıklayın.

3-Açılan sayfada karşınıza başvuru formu gelecektir. TEB Doktor Platinum Card başvuru formunu sizden istenen bilgilere göre doldurun ve Devam butonuna tıklayın.

4-Kişisel bilgiler, limit bilgileri, çalışma/gelir/adres bilgileri, ürün bilgileri adımlarını tamamladığınızda TEB Doktor Kredi Kartı başvurunuz tamamlanacaktır.

TEB Yıldız Priority Card özellikleri hakkında bilgi almak için TEB Yıldız Priority Kart Başvurusu, Avantajları yazımızı okuyabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın