TEB İnternet Bankacılığı Şifre Alma Nasıl Yapılır?

teb-sifre-alma

TEB İnternet Bankacılığı Şifre Alma Nasıl Yapılır? : TEB internet bireysel ya da kurumsal için TEB internet bankacılığı giriş şifresi alabilirsiniz. TEB telefon bankacılığı  aracılığı ile şifre almak da mümkündür. CEPTETEB ya da TEB internet şubesi girişi için internet şubesi şifresine ihtiyacınız olacaktır.

TEB İnternet Bankacılığı Şifresi Alma

TEB internet şubesi şifresi alma işleminiz için bir kaç seçenek bulunmaktadır. TEB internet şifresi almak için TEB Şubesi’ni, TEB müşteri hizmetlerini, internet üzerinden TEB internet şubesi şifresi alma ya da mobil TEB uygulamasını kullanarak şifrenizi alabilirsiniz. TEB internet şifresi alma kısa süreli bir işlemdir.

İnternetten İnternet Şubesi Giriş Şifresi Alma

TEB müşterisi olarak internet şubesine giriş için;

-Kullanıcı Adı/Kodu veya TC Kimlik Numarası

-Parola (İnternet şubesine giriş için)

bilgileri gereklidir. Bu bilgilere sahip olamadan TEB internet bankacılığına giriş yapamazsınız. Peki internet şubesi şifresi için şubeye gitmek istemiyorsanız, TEB Anında Parola ile nasıl internet bankacılığı şifresi alabileceğinizi açıklayalım.

1-TEB  internet şubesi şifresi alma işleminiz için TEB resmi internet sitesine girin. (teb.com.tr)

2-Açılan sayfada sağ üst köşede yer alan Bireysel butonuna tıklayın.

3-Yönlendirildiğiniz Sayfada ANINDA PAROLA bağlantısına tıklayın.

4-Yönlendirildiğiniz sayfa Anında Parola ekranıdır.

teb-internet-subesi-sifre

5-Anında Parola ekranı 4 aşamalı olarak tamamlanmalıdır. Bu aşamalar;

  • Kart tipi seçimi
  • Kart bilgileri
  • Kişisel bilgiler
  • Sonuç

6-İlk aşamada TEB kart tipi seçimi yapıldıktan sonra Devam butonuna tıklayın.

7-Sonraki adımlarda sizden istenen bilgileri doldurun ve SMS ile doğrulama adımını da uygulayın.

8-TEB internetten şifre alma işleminizi bu şekilde tamamlayabilirsiniz. TEB internet bankacılığı giriş şifresi size iletilecektir.

TEB Bankası internet şubesi şifre alma işlemi bu şekildedir. Bu işlemleri yaparken TEB resmi internet sitesinde işlem yaptığınıza dikkat edin.

Kredi kartı seçimi yaparken TEB kredi kartınız varsa TEB kredi kartı internet şifresi alma adımlarını uygulayabilirsiniz. Yani önce kredi kartım var seçeneğini işaretledikten sonra diğer adımları uygulayabilirsiniz.

ÖrneğinTEB Bonus internet şifresi alma işlemi yapabilirsiniz. İnternet bankacılığına giridikten sonra TEB Bonus kartınızın hesap özetini de görüntüleyebilirsiniz.

TEB Müşteri Hizmetleri Şifre Alma

TEB telefon şubesini kullanarak şifre işlemleri yapmak mümkündür. TEB 0850 200 0 666 numarasını arayarak internet bankacılığına giriş için şifre alma adımlarını uygulayarak şifrenizi alabilirsiniz.

TEB internet bankacılığı şifresini TEB mobil bankacılığa giriş için de kullanabilirsiniz.

TEB Şubeden İnternet Bankacılığı Şifre Alma

TEB (Türkiye Ekonomi Bankası) şubesine giderek sıra aladıktan sonra ilgili banka personeline internet bankacılığını kullanmak için TEB internet şifresi almak istiyorum talebinizi iletin. Banka personeli gerekli işlemlerin ardından internet bankacılığına giriş şifresini size iletecektir.

TEB Bankası internet bankacılığı şifre alma işleminden sonra internet şubesine girerek şifrenizi ayarlar bölümünden değiştirebilirsiniz.

TEB Şube’den, TEB kurumsal internet şifresi alma ya da bireysel müşteri olarak internet şifresi alma işlemi yapılabilir.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster
  1. Pingback: CEPTETEB Kredi Kartı Şifre Alma 20 Şubat 2017

Bir cevap yazın