TEB Konut Kredisi Başvurusu Ve Başvuru Sonucu Öğrenme

teb konut kredisi

Başvurusu Ve Başvuru Sonucu Öğrenme : TEB farklı konut kredisi ürünleri sunuyor. İnternetten TEB konut kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru sonunucu öğrenmek için internetten sorgulama yapabilrisiniz. Örnek hesaplama tablosu ile konut krediniz hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Faiz oranları neler yazımızdan öğrenebilirsiniz. İşte TEB Konut kredileri, TEB konut kredisi başvurusu ve başvuru sonucunu öğrenme hakkında detaylı bilgi için yazımızı okumaya devame edin.

TEB Konut Kredileri

TEB müşterilerine farklı konut kredisi ürünleri sunuyor. Almayı planladığınız konut için uygun olan krediyi seçtikten sonra kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Aşağıdaki listede TEB’den alınabilecek konut kredisi ürünleri listelenmiştir.

Her konut kredisinin farklı özellikleri bulunmaktadır. Örneğin TEB Molalı Konut Kredisi için yılda 2 defa ödeme yapmayabilirisniz. Bir başka örnek ise Esnek Kademeli Konut Kredisi’dir. Bu konut kredisinde ise ödeme tutarlarını siz belirlersiniz.

İşte TEB Konut Kredileri

-TEB Herşey Dahil Konut Kredisi

-TEB Al Kirala Konut Kredisi

-TEB %100 Konut Kredisi

-TEB Dönem Ödemeli Konut Kredisi

-TEB Esnek Kademeli Konut Kredisi

-TEB Anapara Ertelemeli Konut Kredisi

-TEB Kademeli Azaltan Konut Kredisi

-TEB Kademeli Artan Konut Kredisi

-TEB İndirimli Konut Kredisi

-TEB Molalı Konut Kredisi

-TEB Ara Ödemeli Konut Kredisi

TEB Konut Kredisi Faiz Oranları

TEB Konut kredisi 10 yıl vade ile alınabilir. TEB konut kredisi ile 1 yıldan ile 10 yıla kadar olan tüm vade seçenekleri için konut kredisine %0,99 faiz oranı uygulanmaktadır. Aşağıdaki TEB örneği ile 100.000 TL konut kredisi için masrafları görebilirsiniz.

teb konut kredisi hesaplama

TEB resmi internet sitesi üzerinden de konut kredisi hesaplaması yapabilirsiniz. Bu sayfaya ulaşmak için teb.com.tr/kredi-hesaplama/ adresini kullanabilirisiniz.

TEB Konut Kredisi Başvurusu

TEB konut kredisi başvurusu için isterseniz internet üzerinden başvuru yapabilir isterseniz TEB şubelerine gidebilirsiniz. İnternet üzerinden konut kredisi başvuru yaptığınızda hizmeti ile konut kredinizin durumunu da öğrenebilirisiniz. Bir sonraki başlığımızda internet üzerinden konut kredisi başvurusunu nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

İnternetten TEB Konut Kredisi Başvurusu

TEB resmi internet sitesi üzerinden konut kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Aşağıdaki adımları uygulayarak konut kredisi başvurunuzu gerçekleştirdikten osnra BAŞVURUM NEREDE ile kredi başvurunuzun durumunu kontrol edebilirsiniz.

  1. TEB konut kredisi başvuru sayfasına teb.com.tr/konut-kredisi-basvurusu/#step=1 adresini kullanarak ulaşın. (Bu adresi adres çubuğunuza kopyalayarak ulaşabilirsiniz.)
  2. Başvuru sayfasında sizden TC Kimlik numaranız, ad – soyad bilgileriniz, doğrum tarihiniz ve diğer bilgiler istenecektir.
  3. Güvenlik kodunu da girdikten sonra DEVAM butonuna basın.
  4. TEB Konut Kredisi başvurunuzu tamamlayın.

İnternet aracılığı ile TEB Konut Kredisi’ne başvurmak oldukça kısa süreli bir işlemdir. Giridiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğuna dikkat edin. Ayrıca TEB resmi internet sitesinde olduğunuza emin olun.

TEB Konut Kredisi Başvuru Sonucu Öğrenme

TEB konut kredisi başvurunuzu yaptıktan sonra başvurunuzu takip edebilirsiniz. TEB Bankası’nın müşterilerine sunduğu Başvurum Nerede hizmeti ile kreid başvurunuz hangi durumda, onaylandı mı sisteme giriş yaparak öğrenebilirsiniz. Kredi başvurunuzu yaptıktan sonra bir süre beklemeniz gerekmektedir. Banka gerekli değerlendirmeleri yaptıktan sonra kredi başvurunuz için olumlu ya da olumsuz bir karar verecektir. TEB Konut kredisi başvuru sonucu sorgulama işlemi için şu adımları uygulayabilirsiniz.

  1. TEB Başvurum Nerede sayfasına ulaşmak için teb.com.tr/basvurum-nerede/#step=1 adresini kullanabilirsiniz.
  2. Bu sayfaya girdikten sonra sizden istenen TC Kimlik Numarası, cep telefonu numaranızı girin.
  3. Güvenlik kodunu girdikten sonra Devam butonuna tıklayın.
  4. Sonraki adımlarda sizden istenen işlemleri gerçekleştirin. Bu adımda sizden hangi ürünün sorgulama işlemini yapacağınızı soracaktır.
  5. Bu işlemlerden sonra TEB Başvurum Nerede ile konut kredinzin sonucu öğrenebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın