TEB Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme BAŞVURUM NEREDE

TEB-Ekonomi-Bankası-Müşteri-Hizmetleri-Telefon-Çağrı-Merkezi-İletişim-Numarası

Sonucu Öğrenme kredi başvurusu yaptıysanız ve işlemini yapmak istiyorsanız Başvurum Nerede’de faydalanabilirsiniz. Syrıva farklı seçnekleri ile TEB kredinizin başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz. TEB özel bankacılık alanında müşterilerine hizmet vermek olan özl bankalardandır. TEB ile pek çok bankacılık işleminizi gerçekleştirebileceğiniz gibi ihtiyaç,konut, taşıt kredilerine başvuru yapabilir, otomatik fatura ödeme talimatı gibi işlemleri de yapabilirsiniz.

TEB bankası farklı türlerde kredi vermektedir. Bu kredilerden birine başvuru yaptınız ve kredinizin olumlu mu yoksa olumsuz mu sonuçlandığını öğrenmek istiyorsunuz. TEB genellikle müşterilerinin kredi başvurularına 1 ile 3 gün arasında cevap vermektedir. Eğer banka kredi başvurunuza dönüş yapmadıysa ya da size ulaşamadıysa yani siz kredinizin sonucunu şu an bilmiyorsanız TEB kredi başvurunuzu yazımızdaki açıklamalar ile öğrenebilirsiniz. Bu sorunuzun cevabı öğrenmek için farklı yollar bulunmaktadır.

TEB Şubeden Kredi Sonucu Öğrenme

TEB şubelerinden birine giderek kredinizin durumunu sorgulatabilirsiniz. TEB şubelerindeki ilgili personel olan bireysel müşteri hizmetler, yetkilisi ile kredinizin durumu hakkında bilgi edinebilirsiniz.  Banka personeli sizden TC kimlik numaranızı isteyecektir. TC kimlik numarası yerine kredi referans numarası ile de kredi sonucu sorgulanabilir. Siz bu bilgileri verdikten sonra TEB personeli sizin kredinizin sonucu hakkında size açıklamada bulunacaktır.

TEB Telefon Bankacılığı Kredi Sonucu Öğrenme

TEB telefon bankacılığı il iletişime geçerek TEB kredi başvurunuzun cevaıbını öğrenebilrisiniz. Kredi başvurunuzu yaptıktan sonra 0850 200 0 666 numarasını aradığınızda sesli kayıt sistemine ulaşacaksınız. Sesli kayıt sistemi ile TEB müşteri hizmetlerine yönlendirildikten sonra TC kimlik numaranız gerekecektir. TC kimlik numaranızı kullanarak TEB kredi başvurunuzun sonucunu öğrenebilirsiniz.

TEB BAŞVURUM NEREDE KREDİ SONUCU ÖĞRENME

TEB Başvurum Nerede hizmeti ile kredinizin durumunu öğrenebilirsiniz. TEB (Türkiye Ekonomi Bankası) resmi internet sitesine girdikten sonra ana sayfada yer alan krediler menüsünü görmelisiniz. Krediler menüsünün altında yer alan BAŞVURUM NEREDE bağlantısına tıklamalısınız. Tıkladıktan sonra BAŞVURUM NEREDE sayfasına yönlendirileceksiniz.

BAŞVURUM NEREDE sayfasında üç aşamalı bir giriş bulunmaktadır. Öncelikle TC kimlik numarasınızı sisteme girmelisiniz. Sonraki gireceğiniz bilgi cep telefonu numaranızdır. Alt bölümde ise güvenlik kodu bulunmaktadır. Bu güvenlik kodunu da doru bir şekilde kutucuğa girmelisiniz Bu sayfada sizden istenen bilgiler doğru olarak girdiğinizde ve doğru bağlantıları seçtiğinizde TEB kredi başvurunuzun sonucunu öğrenebilirsiniz.

Krediye başvurmak oldukça kolay görünse de kredi tutarlarını bankaya ödemek de oldukça önemlidir. Ödenmeyen ya da ödemesi geciktirilen krediler için faiz uygulaması yapılmaktadır. Bu durum kredi notunuzun düşmesine de neden olmaktadır. Eğer paranızı biriktirerek ihtiyaçlarınızı karşılarsanız faiz için ödeyeceğiniz parayı kar etmiş olacaksınız. Tavsiye edilen ve seçilmesi gereken yol budur. Eğer krediyi ödeyecek kadar düzenli bir geliriniz varsa bu paranızı biriktirin. Biriktirdiğiniz para ile faizsiz, borçsuz, gecikme faizini düşünmeden ihtiyaçlarınızı bir süre erteleyerek karşılayın.

 

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın