TEB Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma ve Sesli Yönlendirme

teb-musteri-hizmetleri

TEB Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma ve Sesli Yönlendirme : TEB müşteri temsilcisine bağlanma için müşteri hizmetleri numarasındaki adımları takip etmelisiniz. TEB müşteri hizmetleri ara işleminden sonra TEB bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma için beklemek istemiyorsanız nasıl yapacağınızı yazımızda açıkladık.

TEB (Türkiye Ekonomi Bankası) müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 200 666’dır. TEB müşteri hizmetleri iletişim için 0850 200 666 numarasını kullanabilirsiniz. TEB Telefon Bankacılığı ile banka şubesine gitmeden de işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

TEB müşteri hizmetlerini kredi kartı, kart kayıp-çalıntı işlemleriniz için arayabilirsiniz. TEB müşteri hizmetleri cevap vermiyor ise kapatıp sonra tekrar arayabilirsiniz. TEB müşteri hizmetleri hızlı ve güvenli olarak işlem yapmanıza kolaylık sağlayacaktır.

Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

TEB müşteri hizmetleri telefonu direk bağlanma için yapmanız gereken öncelikle 0850 200 666 numarasını aramaktır. TEB müşteri temsilcisine beklemeden bağlanma için sırasıyla 3-1-1 tuşlarına basmanız yeterlidir. Müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz. Bu adımları uyguladığınızda TEB müşteri hizmeterine direk bağlanmak için gerekli adımları uygulamış olursunuz ve bu uygulama sizi direk müşteri temsilcisine aktarır.

TEB müşteri hizmetleri direk bağlanma işleminden önce 0850 200 666 numarasını aradığınızda menüleri dinleyebilir ve gerçekleştirmek istediğiniz işleme uygun menüyü tercih edebilirsiniz. Böylece yapacağınız işlem için müşteri hizmetlerine bağlanmanıza gerek kalmayabilir.

TEB kredi kartı ve Banka kartı kaybolduysa ya da çalındıysa bu işlem için 0850 200 0 666 TEB Telefon Şubesi aramanız gerekiyor.

TEB kredi kartı hakkında bilgi almak ya da banka kartı ve hesaplarınız için değişiklik yapmak istiyorsanız, bilgi almak istiyorsanız yine 0850 200 0 666 Telefon Şubesi’ni arayabilirsiniz.

TEB  müşteri hizmetleri temsilcisi sorun yaşadığınız kredi kartı, bankamatik kartı gibi işlemlerinizde yardımcı olacaktır.

TEB Sesli Yönlendirme

TEB müşteri hizmetleri ile görüşme yapmadan önce 0850 200 0 666 TEB Telefon Şubesi’ni arayarak karşınıza çıkan Sesli Yönlendirme ile işlemlerinizi yapabilirsiniz. Yapmak istediğiniz işlem hakkında birkaç kelime söylediğinizde sesli yanıt sistemi ile işlem yapmak istediğiniz menüye yönlendirilebilirsiniz.

TEB Sesli Yönlendirme ile yapabilecekleriniz bazı işlemler şöyle;

TEB kredi kartı şifre ve TEB Banka kartı işlemleri yapabilirsiniz.

  • Kredi kartı şifremi almak istiyorum
    Kredi kart şifre değiştirme işlemi
    Kredi kartı şifremi unuttum işlemlerinizi yapabilirsiniz.
  • Banka kartı şifremi almak istiyorum
    Banka kart şifresi değiştirmek
    Banka kartı şifremi unuttum işlemlerinizi Telefon Bankacılığından yapabilirsiniz.

Ayrıca yapabileceğiniz diğer işlemlerden bazıları kredi kartı borç ödemesi, Son aya ait Kredi Kartı Ekstre Gönderim işlemleri, kredi kartı limit değişikliği, fatura ödemeleri, Vadesiz – Vadeli Hesap Bakiyesi ile maaşınız yattı mı, hesapta ne kadar paranız var öğrenebilirsiniz.

TEB eposta adresi info@teb.com.tr şeklindedir.

TEB Bonus Kredi Kartı İptal Ettirme yazımızı da okuyabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın