TEB Platinum Kart Başvurusu ve Avantajları

teb-platinum

TEB Platinum ile TEB seyahat hattı ve AHL comfort lounge hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. TEB Platinum havalimanı, otopark, bonus kazanma gibi bir çok avantaj sunmaktadır. TEB Platinum başvurusu, kart aidatı ve avantajları hakkında yazımızdan bilgi alabilirsiniz.

TEB Platinum Nedir?

TEB Platinum ayrıcalıkların olduğu, bonus özelliği bulunduran kartların özelliklerine de sahip, hem yurt içi hem yurt dışında yapılan alışverişlerden bonus kazanma imkanı olan, taksitli ya da tek çekim alışverişerden de bonus kazanmanın mümkün olsuğu TEB’in sunduğu bir kredi kartı tipidir.

TEB Platinum kullananlar dünyanın her yerinde yapacağı alışverişlerde bonus kazanmaya devam edebilir. TEB Platinum kredi kartı ile Bonus üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişler ister tek çekim olsun ister taksitli olsun daha fazla bonus kazanmanız mümkündür. Biriktirdiğiniz bonuslarınızı da Bonus üye işyerlerinde kullanarak bedava alışveriş yapabilirsiniz.

TEB Platinum Kart doktorlara özel olarak TEB Platinum Doktor kart olarak da kullanıma sunulmaktadır.

TEB Platinum Lounge

TEB Platinum Kredi Kartı sahipleri Lounge hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanabilirler. Amcak kullanım tarihinden önceki kredi kartınızın son eksteresinde yer alan harcama tutarının en az 2.000 TL ve üzeri olması durumunda ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

AHL Comfort Lounge yani AHL Dış Hatlar Terminali’nde Comfort Lounge’tan ücretsiz olarak yararlanmanız mümkündür. Yanınızda bulunan misafiriniz için %50 indirim uygulanarak Lounge Hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

TEB Platinum Avantajları

-TEB Platinum ayrıcalıkları arasında Transfer, Havalimanı otopark hizmetleri bulunmaktadır. TEB Platinum motovale hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Bu hizmetleri almış olduğunuz tarihten önce kesilmiş olan TEB Platinum Kredi Kartı’nın son ekstresinde yer alan harcama tutarı en az 2.000 TL ve üzeri ise bu hizmetler için ücret iadesi yapılabilir.

-TEB Platinum seyahatlerde 3 kat bonus hizmeti sunmaktadır. TEB Seyahat Hattı aracılığı işlemlerinizi yaptığınızda kredi kartınızda biriktirmiş olduğunuz bonuslarınız 3 kat ile çarpılarak hesaplanır ve bu şekilde bonuslarınızı kullanabilirsiniz.

-TEB Platinum restaurant harcamalarınız için size %10 Ekstra Bonus kazanma fırsatı veriyor. Yurtiçinde ve yurtdışında gideceğiniz tüm restaurantlarda yapacağınız harcama tutarı 100 TL ve üzeri olduğunda ayda 100 TL’ye varan TEB Platinum Kredi Kartı ile %10 ekstra bonus kazanabilirsiniz.

-TEB Platinum Shuttle hizmeti ile aşağıda yer alan illerde sunulan TEB Platinum havaalanı transfer işlemlerinde ayrıcalığı TEB Platinum kullanıcısı olarak havaalanından evinize gelen şoförlü araç ile konforu yaşayabilirsiniz. TEB Platinum Card sahipleri bu imkandan özel fiyatlarla faydalanabilirler. Shuttle hizmeti alabileceğiniz iller şöyle;

  • İstanbul
  • İzmir
  • Ankara
  • Antalya
  • Adana

-TEB Platinum Card kullananlar aşağıdaki havalimanlarında yer alan otoparkları kullandıklarında %50 indirim fırsatından faydalanabilirler. TEB Platinum otopark ayrıcalığından faydalanabileceğiniz havalimanları şöyle;

  • İstanbul Atatürk
  • İstanbul Sabiha Gökçen
  • Ankara Esenboğa
  • İzmir Adnan Menderes
  • Antalya Havalimanı

-Visa Platinum ile size pek çok alanda kendinizi özel hissetmenizi sağlayan hizmetler sunulmaktadır. TEB Patinum Kart Visa sahiplerinin seçkin alışveriş merkezlerinde, şık restoranlarda, etkinliklerde, eğlence harcamalarınızda hizmetlerle hayatınız zenginleştirilmektedir.

TEB Platinum Card ayrıcalıkları pek çok alanda sunulmaktadır. TEB Platinum kart özellikleri ile sunulan avantajlardan faydalanmak için TEB Platinum başvurusu yapabilirsiniz.

TEB Platinum Kart Başvurusu

TEB Platinum Card sahibi olmak için başvuru işleminizi TEB (Türkiye Ekonomi Bankası) şubesinden yapabilirsiniz. TEB Platinum başvuruları şubeden alınmaktadır.

Şubeden dolduracağınız başvuru formu ve sizden istenen gerekli evraklar ile başvurunuzu yapabilirsiniz. TEB Platinum başvuru işleminden sonra Başvurum Nerede ile kredi kartınızın başvuru durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

444 0 666 TEB müşteri hizmetleri ile TEB Platinum Kart başvuru sonucu hakkında bilgi almanız da mümkündür.

TEB Platinum Kart Aidatı

TEB Platinum yıllık kart ücreti 120 TL olarak alınmaktadır. TEB Platinum ek kart yıllık kart ücreti de alınmaktadır. Ek kart için alınan ücret ise 60 TL’dir.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın