TEB Sanal Kart Oluşturma Nasıl Yapılır?

Cepteteb sanal kart ücreti ve TEB World, Bonus sanal kart oluşturma hakkında yazımızdan bilgi alabilirsiniz. Kredi kartı internet üzerinden yapılan alışverişlerde kullanılabiliyor. Ancak güvenlik nedeniyle kart bilgilerini kullanmakta düşünceli olabilirsiniz. Bu nedenle sanal kart oluşturmak güvenlik için önemli bir uygulamadır. Bu işlemi nasıl yapacağınızı yazımızın devamından öğrenebilirsiniz.

TEB Bonus Sanal Kart Nedir?

Telefondan, internetten ya da mail order ile harcama yapabileceğiniz, alışveriş, fatura ödeme, aidat ya da abonelik ödemeleri gibi bir çok ödeme işlemini yapabileceğiniz, limitini sizin belirleyebileceğiniz bir sanal karttır.

TEB Bonus Sanal Kart’ı alışverişinizi güvenli olarak yapmanızayardımcı olmaktadır. Sanal kartınızın limitini siz ne kadar istiyorsanız o limitte oluşturabilirsiniz. Alışverişinizi yapıp ödeme işlemini tamamladığınızda sanal kartınızda kalan para ise asıl kartınıza istediğinizde aktarabilirsiniz.

TEB Sanal Kart Ne İşe Yarar?

Sanal kart alışveriş sitelerinde güvenli olarak alışveriş yapmanıza imkan vermektedir.

Kredi kartı limitinizin bir kısmını sanal kartınıza aktardığınız için e-ticaret sitelerinden alışveriş yaparken alışverişte kullanılabilecek olan limiti siz belirlersiniz.

Sanal kart fiziksel olarak basılmamaktadır. Ancak alışveriş yaparken sanal kart bilgilerinizi kullanarak ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Sanal kart iptali yapmanız da mümkündür. Sonrasında isterseniz tekrar başvuru yapabilirsiniz.

TEB Sanal Kart Nasıl Oluşturulur?

TEB sanal kart kullanımı ile alışveriş yapmak için sanal kart oluşturmalısınız. TEB sanal kart oluşturma için Bonus Kart’ınız varsa ya da Bonus Kart sahibi değilseniz yapmanız gerekenler biraz farklılık gösterebiliyor.

TEB Bonus Card sahipleri CEPTETEB İnternet Şubesi’ni kullanarak ya da isterlerse 0850 200 0 666 TEB Telefon Şubesi’ni arayarak TEB sanal kart başvurusu yapabilirler.

TEB Bonus Card’ı olmayanlar ise herhangi bir TEB Şubesi’ne gidebilir. Şubeden sanal kart taleplerini iletebilirler. İsterlerse 0850 200 0 666 TEB Telefon Şubesi’ni kullanarak ya da CEPTETEB İnternet Şubesi’ni kullanarak sanal kart başvuru işlemi yapabilirler.

TEB World Kart Sanal Kart oluşturma işlemi için sanal kart başvurusu yapmanıza gerek yoktur. TEB İnternet Şubesi ile TEB Sanal Worldcard oluşturabilir ya da 0850 200 0 666 TEB Telefon Bankacılığı’nı kullanarak sanal kartınızı oluşturup alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. TEB World sanal kart anında oluşturulabilir.

TEB Sanal Kart Nasıl Kullanılır?

TEB sanal kart ücretli mi diye baktığımızda ise fiziksel olarak basılmayan bu kart için ücret ödemezsiniz. Kartınızı oluşturduktan sonra online alışveriş için kullanmaya başlayabilirsiniz.

TEB Sanal Kart sizin için üretildiğinde limiti ilk olarak 0(sıfır) olmaktadır. Sonrasında yapacağınız alışveriş tutarına göre sanal kartınızın limitini ne kadar istiyorsanız belirleyebilirsiniz.

Sanal kartınıza istediğiniz limiti aktardıktan sonra alışverişinizin ödemesini sanal kart bilgilerini kullanarak yapabilirsiniz. Alışverişinizi tamamladıktan sanal kart limitinizin tamamını kullanmadıysanız, sonra sanal kartınızda belirli bir tutar kalabilir. Bu kalan tutarı asıl kartınıza aktarabilirsiniz.

TEB sanal kart son kullanma tarihi, güvenlik kodu gibi bilgiler alışverişinizin ödeme noktasına geldiğinde sizden istenecektir. İnternet bankacılığından bu bilgileri öğrenerek ilgili alanlara bu bilgileri girebilir, alışverişinizi güvenle ve kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

TEB Sade Kart Başvuru hakkında TEB Aidatsız Kredi Kartı Sade Kart yazımızdan bilgi alabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın