TEB She Kart Başvurusu ve Başvuru Sonucu

teb she kart

TEB kredi kartları arasında bulunan She Kredi kartı için nasıl başvuru yapabileceğinizi yazımızdan öğrenebilirsiniz. TEB kredi kartı başvurusu sonucu öğrenme işlemini nasıl yapacağınızı da yazımızda adım adım açıkladık. TEB She Kredi Kartı hakkında bilgi almak ve başvuru işlemi için okumaya devam edebilirsiniz.

TEB She Kart Nedir?

teb she kart nedir

TEB She Kredi Kartı Bonus Card’ın sunduğu tüm özellikleri bulunduran, belirli sektörlerdeki harcmalardan %5 ekstra bonus kazanma imkanı sunan ve 3 taksit fırsatı sunan Türkiye Ekonomi Bankası’nın sunduğu kredi kartıdır.

TEB She Kart Özellikleri

teb she kart özellikleri

TEB She Card hakkında bilgi verecek olursak TEB kadınlara özel kredi kartı diyebilmek mümkün. 100 TL ya da daha fazla tutardaki giyim, çocuk giyimi ve kozmetik alışverişlerinizin ödemesini TEB She Kart ile yaptığınız ekstra %5 bonus kazanabilirsiniz.

Kuaför, cilt bakımı, masaj gibi harcamalarınızın ödemelerini yaparken komisyonsuz 3 taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Bunun için harcama yapmadan önce sadece 1 defa yapacağınız BAKIM yazıp kartınızın son dört hanesini 4616 numarasına SMS olarak göndermeniz gereklidir.

TEB She Kard avantajları arasında bulunan TEB Seyahat Hattı’nı kullanarak biriktirdiğiniz bonuslar ile seyahat hizmetlerinden yararlanmanız mümkün.

TEB She Kart kullananlar arasına girmek ve fırsatlardan yararlanmak için başvuru yapabilirsiniz.

TEB SHE Kart Başvurusu

TEB She Card başvuru işlemini yapabileceğiniz bir kaç seçenek bulunmaktadır. TEB She Kredi Kartı başvurusu için TEB şubesine gidebilir başvuru formunu isteyebilirsiniz.

Kredi kartı başvuru formu içerisindeki bilgileri doğru ve eksiksiz olarak doldurduktan sonra TEB şubesine teslim ederek kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bir diğer başvuru seçeneği de internetten kredi kartı başvurusudur. İnternetten TEB She kredi kartı başvuru işlemini nasıl yapacağınıza bakalım.

İnternetten TEB She Kart Başvurusu

TEB She Kart başvurusu için TEB şubesine giderek başvuru yapmak zorunda değilsiniz. İsterseniz TEB resmi internet sitesi aracılığı ile dakikalar içerisinde başvuru işlemini yapabilirsiniz.

1-TEB resmi internet sitesine girin.

2-Sağ üst bölümde yer alan HEMEN BAŞVURUN bağlantısının üzerine gelin.

3-Açılan menüden TEB She Kart Başvuru bağlantısını tıklayın.

4-Açılan sayfada TEB She Kart başvuru formunu karşınıza gelecektir.

5-Başvuru formunda sizden kişisel bilgiler, limit bilgileri, çalışma/gelir/adres bilgileri istenecektir. Son adımda Ürün Bilgileri istenecektir.

6-Sizden istenen bilgileri girin ve DEVAM butonuna tıklayın.

7-Başvuru aşamalarını tamamladığınızda TEB SHE Kredi kartı başvuru işleminiz tamamlayabilirsiniz.

TEB She Card sms başvuru seçeneği bulunmamaktadır. TEB kredi kartı başvurusu mesajla She kredi kartı için yapılamamaktadır. İsterseniz şubeden ya da internet üzerinden başvuru işlemi yapabilirsiniz.

Başvurunuzu yaptıktan sonra kredi notu, gelir durumunuz, kredi borçları, kredi kartı borçları gibi bilgiler değerlendirilecektir. Kredi kartı başvurunuz değerlendirildikten sonra olumlu ya da olumsuz yanıt alabilirsiniz.

Kredi kartı başvurusunun onaylanmasında kredi notu ve gelir durumu etkilidir.

TEB She Kart Başvuru Sonucu

TEB She Card başvuru takibi için BAŞVURUM NEREDE hizmetini kullanabilirsiniz. TEB She Card başvuru sonucu öğrenme için şu adımları uygulayabilirsiniz;

1-TEB resmi internet sitesine girin.

2-TEB üst bölümde yer alan KARTLAR seçeneğinin üzerine gelin ve açılan menüden TEB SHE CARD bağlantısını tıklayın.

3-Açılan sayfada yeşil renk buton halinde olan BAŞVURUM NEREDE butonuna tıklayın.

teb başvurum nerede

4-Yönlendirildiğiniz sayfada Bilgiler, Ürün Seçimi, Durum aşamalarını bilgileri girdikten sonra DEVAM butonuna tıklayarak tamamlayın.

teb başvuru sonucu

5-TEB She kart başvurum nerede ile kredi kartı başvuru sonucunuz hakkında bilgi alabilirsiniz.

TEB She Card Yıllık Aidat

TEB She kart kullananlar yıllık kart ücreti ödemektedir. TEB SHE Card Ücreti 76 TL’dir.

TEB She Card yıllık kart ücreti ek kart için 37 TL olarak alınmaktadır.

TEB She Kart Limiti

Kredi kartı limitinin belirlenmesinde kredi notu ve gelir durumu etkili faktörlerdir. Banka kredi kartı başvurusu sırasında verdiğiniz bilgileri de göz önünde bulundurarak bir değerlendirme yaptıktan sonra kredi kartınız için bir limit belirleyecektir.

Eğer yüksek kredi notuna ve yüksek gelire sahipseniz She Kart limiti yüksek olabilir.

Kredi kartı borçlarınızın ödemelerini zamanında ve tutarında yaptığınızda ise kredi kartı limitinizin düşük olduğunu düşünüyorsanız TEB She Card limit yükseltme talebinde bulunabilirsiniz.  TEB She Kart limit arttırma talebiniz alındıktan sonra işleme konulacaktır.

TEB She Card limit sorgulama işlemini internet şubesine giriş yaparak ya da TEB Telefon Bankacılığı hizmetini kullanarak müşteri hizmetleri aracılığı ile yapabilirsiniz.

TEB SHE Kredi Kartı ekstresi görüntüleme için internet şubesini kullanabilirsiniz. TEB She kart hesap özeti ile hangi tarihte ne kadar harcama yaptığınızı, kredi kartı limitinin ne kadarını kullandığınızı görebilirsiniz.

TEB kredi kartı borcu öğrenme işlemini internet bankacılığından hesap kesim tarihinden sonra öğrenebilirsiniz.

TEB kredi kartı kampanyaları ile daha avantajlı alışveriş yapabilirsiniz. TEB She Kart kampanyaları ile daha çok bonus kazanabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın