TEB Sıfır Faizli, Kefilsiz ve Masrafsız İhtiyaç Kredisi

TEB Sıfır Faizli ve Masrafsız İhtiyaç Kredisi: TEB, Media Market isimli elektronik firmasıyla işbirliği içerisinde elektronik ve beyaz eşya alışverişlerine vade farksız 12 taksit imkanı ve sıfır faiz avantajı ile ihtiyaç kredisi imkanı sunmaktadır.

TEB Sıfır Faizli İhtiyaç Kredisi Koşulları Nelerdir?

TEB’in sunduğu sıfır faizli ihtiyaç kredisinden yararlanabilmek için aşağıdaki kampanya koşullarını yerine getirmeniz gerekmektedir.

  • Kampanyadan sadece Media Market’e ait mağazalardan yapacağınız ürün alımları için yararlanabilirsiniz. Bu anlamda cep telefonu, beyaz eşya ya da diğer ürünler fark etmeksizin alacağınız ürün için sıfır faizli ihtiyaç kredisi kullanılabilmektedir.
  • Krediden sadece 15 Haziran-16 Temmuz tarihleri arasında Media Market mağazalarından yapacağınız alışverişlerde yararlanılabilir. İnternet alışverişlerinde bu kampanyadan yararlanılamamaktadır.
  • Kampanyadan yararlanmak için kredi notunuzun yüksek olması ve gelir sahibi olmanız şarttır.
  • Krediden yararlanabilmek için alışveriş tutarınız en az 1.000 en fazla 15.000 TL olmalıdır.

TEB Sıfır Faizli İhtiyaç Kredisinin Özellikleri

TEB sıfır faizli krediden sadece Media Marketten yapacağınız alışverişlerde yararlanabilirsiniz. Bu nedenle kredi nakit olarak size verilmemektedir. Banka kredinizi onaylaması halinde ödemenizi sizin adınıza Media Markete ödemekte ve siz de taksitlerinizi TEB’e ödemektesiniz. Bu bağlamda TEB sıfır faizli ihtiyaç kredisinin özelliklerini şu şekilde gösterebiliriz:

TEB Sıfır Faizli Kredi 
Kredi Miktarı 1000 TL – 15.000  TL
Faiz % 0 TL
Kredinin Vadesi 12 ay  TL
Kredi Tahsis Ücreti Alınmıyor
Sigorta Sigorta zorunluluğu yok
Gelir Belgesi İstenebilir
Kefil İstenmiyor
Kredi Başvuru Süresi 15 Haziran – 16 Temmuz
Kredinin Teslimi Kredi, nakit olarak hesaba yatmıyor. Media Marketten yapılan alışveriş bedeli olarak doğrudan mağazaya ödeniyor.

TEB Sıfır Faizli Kefilsiz İhtiyaç Kredisine Nasıl Başvurulur?

TEB’in kampanyasına katılmak için banka şubesine gitmenize gerek yoktur. TEB vade farksız, 12 ay taksitli, kefilsiz ihtiyaç kredisi için;

  • https://www.teb.com.tr/media_markt-kredi/ linkine tıklayarak giriş yapıyorsunuz.
  • Açılan ekranda TC kimlik no, cep telefonu numaranızı ve aylık gelirinizi yazıyorsunuz.
  • Sayfayı onaylaydığınızda başvuru işlemini tamamlanıyor ve kredi sonucu 5 dakika içerisinde cep telefonunuza mesah olarak iletiliyor.

TEB İhtiyaç Kredisi İle Media Marketten Nasıl Alışveriş Yapacağım?

Krediniz onaylandıktan sonra TEB tarafından size kredi kodu veriliyor. bu kodla birlikte Media Market’e gidiyorsunuz ve alışverişinizi yapıyorsunuz. Yapmış olduğunuz alışveriş sonrasında bu kodu mağaza yetkilisine veriyorsunuz. Mağaza yetkilisi de 12 ay taksitli ve sıfır faizli kredinizi aktif hale getiriyor.

TEB İhtiyaç Kredisi İle Cep Telefonu Alabilir Miyim?

TEB ihtiyaç kredisi ile istediğiniz marka ve model cep telefonunu satın alabilirsiniz. Ancak unutulmamalıdır ki alacağınız cep telefonu ya da cep telefonlarının toplam bedeli 15.000 TL’yi geçmemelidir. Ayrıca TEB kredisi ile alabileceğiniz ürünler, bankanın size vereceği kredi miktarı ile sınırlıdır.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın