TEB World Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri

teb world kredi kartı

TEB Worldcard başvuru ve avantajları hakkında yazımızdan bilgi alabilirsiniz. World Kredi Kartı çeşitleri farklı ayrıcalıklar sunmaktadır. TEB Worldcard hakkında bilgi almak ve başvuru işlemini nasıl yapacağınızı öğrenmek için okumaya devam edebilirsiniz.

TEB WorldCard Nedir?

TEB Worldcard ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz 250.000’den fazla üye iş yeri imkanı sunan kredi kartınıza özel fırsatlardan faydalabileceğiniz ve dünyanın istediğiniz yerinde geçerliliği olan Türkiye Ekonomi Bankası’nın sunduğu kredi kartıdır.

World amblemi bulunan bir çok yerde World kartınızı kullanarak harcamlardan puan kazanabilirsiniz. Aynı zamanda alışverişleriniz için taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

TEB World Kredi Kartı Çeşitleri

TEB kredi kartları farklı özelliklere ve çeşitlere sahiptir. TEB World Card’a nasıl başvuru yapacağınızı öğrenmeden önce hangi TEB World Kredi Kartı başvurusu yapacağınızı seçmelisiniz. Yani hangi özelliklere sahip kredi kartına sahip olmak istediğinizi belirlemelisiniz.

TEB World Kredi Kartı kampanyaları kredi kartının türüne göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle kredi kartından beklentilerinizi göz önünde bulundurarak seçiminizi yapın. İşte TEB Worldcard çeşitleri;

TEB Worldcard

TEB Gold Worldcard

TEB Platinum Worldcard

TEB Titanium Worldcard

TEB World Signia MasterCard

TEB Worldcard Altın Yıllar

TEB World Profesyonel Kart

TEB World Sanal Kart

TEB kredi kartı kampanyaları kredi kartının türüne göre farklılık gösterebilir.

TEB World Kredi kartı hesap özeti için internet bankacılığına giriş bilgilerine sahip olmalısınız. Bu bilgiler ile sisteme giriş yaptıktan sonra TEB World kredi kartı ekstresi görüntülemesi yapabilirsiniz. Hangi tarihte ne için harcama yaptığınızı hesap özetinden inceleyebilirsiniz.

TEB kredi kartı borcu öğrenme işlemi için internet bankacılığı hizmetini kullanabilirsiniz. Ayrıca TEB müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek borcunuz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

TEB World Kart Başvurusu

TEB kredi kartı başvurusu yapmadan önce hangi kredi kartı için başvuru yapacağınızı seçmelisiniz. Kart özelliklerini tanıdıktan sonra ve size en uygun olan kredi kartı seçiminin ardından başvuru yapabilirsiniz.

TEB WorldCard başvuru işlemi yapabileceğiniz seçenek TEB Şubesi’dir. Herhangi bir TEB Şubesi’ne giderek başvurmak istediğiniz kredi kartınızı belirttikten sonra başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru işlemi için nüfus cüzdanınızı yanınızda bulundurmalısınız.

TEB World kart başvuru SMS ile yapılamamaktadır. TEB World kart başvuru formu için şubeye gidebilir, TEB Worldcard kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

TEB World Kart Başvuru Sonucu

Başvurunuz kredi notu, gelir durumu, borç durumu gibi bir çok değerlendirmeden sonra sonuçlanacaktır. TEB Başvurum Nerede hizmeti ile kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemi yapabilirsiniz.

TEB resmi internet sitesine girdikten sonra HEMEN BAŞVURUN menüsü altında yer alan Başvurum Nerede bağlantısına tıklayın. Açılan formda sizden istenen bilgileri girin ve adımları tamamlayın. Kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işlemini şubeye gitmeden bu şekilde yapabilirsiniz.

TEB World Ayrıcalıkları 

TEB World kart kampanya fırsatlarından faydalanırken ayrıca sunulan ayrıcalıkları da yaşayabilirsiniz. TEB Mil Programı ile kredi kartı harcamalarınızdan kazandığınız puanları uçuş mili olarak kullanmanız mümkündür.

TEB Seyahat Hattı ile uçak bileti alımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Uçak biletinizi alırken biriktirdiğiniz puanlar uçuş mili olarak kullanılabilir.

1 TL Bonus = 1 Mil

200 Worldpuan = 1 Mil

Ayrıca biriken puanlarınızı sadece uçuş mili olarak kullanmak zorunda değilsiniz, normal kullanım olarak da puanlarınızı kullanabilirsiniz.

TEB Seyahat Hattı ile iletişime geçmek için 0850 200 0 666 TEB Telefon Şubesi’ni aradıktan sonra seyhat hattı hizmetlerinden yararlanmanız mümkündür.

TEB ayrıcalıklarını kısaca ; TEB Mil Programı, TEB Seyahat Hattı, TEB Anında Yanınızda, TEB Kredi Kartı Koruma Sigortası olarak açıklayabiliriz.

TEB WorldCard Özellikleri

TEB World Kredi Kartı sahipleri bir çok özelliğe sahip olan kredi kartlarını alışverişlerinde kullanırken indirim fırsatlarını da yakalabiliyor. İsterseniz World Kredi Kartı otomatik ödeme talimatı vererek faturalarınızın düzenli olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz.

TEB World worldpuan kazanmanıza da imkan vermektedir. Alışveriş yaparken yaptığınız alışveriş tutarlarına göre Worldpuan kazanabilir, kazandığınız puanları alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

TEB Worldcar Hesap Özetinizi almak için e-posta ile almayı tercih ederseniz 5 TL Bonus kazabilirsiniz.

TEB Worldcard avantajları ve özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz.

-Nakit Avans

-Taksitli Nakit Avans

-İster Taksitlendir İster Ötele

-Otomatik Fatura Ödeme

-Sinema ve Tiyatroda İndirim

-Kredi Kartından EFT

-Sözünüze Worldpuan

-Düzenli Limit Arttırımı

-Ekstre Seçimi

-E-Ekstreye Worldpuan

World Kart hangi bankalarda var sorusuna açıklık getirecek olursak World Kredi Kartı Yapı Kredi Bankası ve World Kredi Kartı TEB olarak karşımıza çıkmaktadır.

CEPTETEB Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? yazımızı da okuyabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın