TEB Yıldız Priority Kart Başvurusu, Avantajları

teb-yildiz-basvuru

TEB Yıldız kart avantajları ile lounge, sinema, tiyatro, restoran gibi birçok alandan indirimle ya da ücretsiz olarak yararlanabilirler. TEB Yıldız hattı ile yani seyahat hattı ile avantajlı olarak bonus kullanımı yapabilirler. TEB Yıldız Priority Card özellikleri ve TEB Yıldız kart avantajları hakkında bilgi almak için okumaya devam edebilirsiniz.

TEB Yıldız Priority Kart Nedir?

TEB Yıldız Priority Card, seyahat, restoran, araç kiralama, ücretsiz kuru temizleme gibi bir çok hizmet ve indirim imkanı veren TEB (Türkiye Ekonomi Bankası) kredi kartı tiplerinden biridir.

teb-yildiz

TEB Yıldız Priority Card yıllık kart ücreti için belirlene 132 TL’dir.

TEB Yıldız Priority Lounge

TEB Yıldız Priority Lounge hizmetinden ücretsiz olarak ya da indirimli olarak faydalanmak istiyorsanız kullanım tarihinden önce kred kartı ekstrenizde yer alan harcama tutarının en az 2.000 TL ve üzerinde olması gerekiyor.

-TEB Yıldız Priority Card sahibi olarak AHL Dış Hatlar Terminali’nde Comfort Lounge hizmetinden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

-Ankara ESB İç Hatlar Terminali’nde AnadoluJet “primeclass” Lounge hizmetinden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

-Ankara ESB Dış Hatlar Terminali’nde Comfort Lounge’tan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Eğer yanınızda misafiriniz bulunuyorsa, misafiriniz de %50 indirim ile TEB Yıldız Priority lounge hizmetinden faydalanabilir.

TEB Yıldız Priority Sinema ve Tiyatro

TEB Bonus kart sahipleri ve TEB Yıldız Priority kart sahipleri hafta içi kredi kartı kullanarak toplam 100 TL tutarında harcama yaptıklarında, hafta sonu indirimli sinema ve tiyatro avantajından yararlanabilirler.

Alacağınız sinema ve tiyatro biletlerinin %50’si TEB’den siz kart sahiplerine hediyedir. %50 indirim kredi kartı ekstresinde görebilirsiniz.

TEB Priority sineme ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

TEB Yıldız Kredi Kartı Özellikleri

TEB Yıldız Priority ile yurt içinde ve yurtdışında tüm restoranlarda kartınızı ödeme için kullanabilirsiniz. 100 TL ve üzerindeki harcamalarınız için ayda 100 TL’ye varan tutarda %10 ekstra bonus kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz.

-Ücretsiz motovale hizmetinden faydalanabilirsiniz.

-Ücretsiz Lounge konforunu yaşayabilirsiniz. TEB Yıldız Priority kart avantajları ile yanınızda bulunan misafirinizde lounge hizmetinden indirimli olarak faydalanabilir.

-Havalimanı otoparklarında ise %50 oranında indirimden faydalanabilirsiniz.

-Kartınızı kullanarak biriktirdiğiniz bonusları, uçuş mili olarak kullanabilirsiniz.

-Seyahatlerinizde 3 kat bonus avantajından faydalanabilirsiniz.

-Ücretsiz transfer hizmetinden faydalanabilirsiniz.

-TEB havaalanı shuttle hizmeti TEB Yıldız kart ayrıcalıkları arasında yer almaktadır.

-TEB Yıldız Priority ücretsiz motovale hizmeti almanıza imkan vermektedir.

TEB Seyahat Hattı

teb-seyahat-hatti

TEB Yıldız Priority Kart sahipleri TEB Seyahat Hattı aracılığı ile işlem yaptıklarında biriktirdiğiniz bonuslarınız 3 kat ile çarpılarak hesaplanır ve bu şekilde kullanabilirsiniz.

TEB seyahat hattı için 0850 200 0 666 TEB Telefon Şubesi’ni arayabilirsiniz. Bu numarayı aradıktan sonra TEB kredi kartı ayrıcalıklarından olan seyahat hattı imkanından faydalanabilirsiniz.

Mesajla TEB Yıldız Priorty Kart Başvurusu

TEB Yıldız Priority Card başvuru işlemini telefonunuzdan oluşturacağınız SMS ile de yapmanız mümkündür.

Cep telefonunuzun mesaj bölümüne girin YILDIZ yazın ve 4663 numarasına SMS olarak gönderin. Kredi kartı başvurunuz işleminiz yapılacaktır.

TEB Yıldız Priority Kart Başvurusu

TEB Yıldız Priority Kart başvuru işlemi için TEB şubesine gitmeniz gerekiyor. Bankanın şubesine giderek gerekli evrakları teslim ettiğinizde TEB Yıldız Priority Kart başvuru işleminiz alınacaktır.

Kredi kartı başvurunuzda gelir durumu, kredi notu gibi faktörler etkili olabilir. TEB Yıldız başvuru işleminizle ilgili olarak bir engel çıkmazsa başvurunuz onaylanır ve TEB Yıldız Priority Card sahibi olabilirsiniz.

 

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın