Tekstilbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Faiz Oranı

tekstilbank ihtiyaç kredisi

Tekstilbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Faiz Oranı : Tekstilbank’tan ihtiyaç kredisi almak isteyenler hesaplama örnekleri ile kredi başvurusu yapmadan önce fikir sahibi olabilirler. Faiz oranları hakkında yazımızdan bilgi alabilirsiniz. Tekstilbank ihtiyaç kredisine nasıl başvuru yapacağınız ve ihtiyaç kredisi hesaplamasını yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Tekstilbank diğer bankalardan daha farklı faiz oranları ile konut kredisi, taşıt kredisi, ihtiyaç kredisi vermektedir. Tekstilbank %1,01’den başlayan faiz oranı ile konut kredisi veriyor. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyenler ise %1,30 faiz oranı ile kredi alabiliyorlar. Kredi ve kredi kartına olan borçlarınızı kaptmak için de Tekstilbank’tan kredi alabilirsiniz. Ev almak isteyenler, eviçin tadilat yaptmayı düşünenler, evlenmeyi planlayanlar, eğitim, ev eşyası alma, tatil giderleri için Tekstilbank’tan kredi alabilirler. Tekstilbank’tan ihtiyaç kredisi alanlar 36 aya varan vade seçenekleri ile kredi almak için başvuruda bulunabilirsiniz. Nasıl başvuru yapabileceğinizi yazımızın devamında öğrenebilirsiniz.

Nasıl Yapılır?

Tekstilbank kredi başvurusu yapmak isteyenler telefon kullanarak SMS ile kredi başvurusunda bulunabilirler. Telefonunuzun mesaj bölümüne girdikten sonra TC Kimlik Numaranızı yazdıktan sonra bir boşluk bırakın Gelir Belgesi ve almak istediğiniz kredi tutarını yazdıktan sonra 0532 752 44 04 numarasına mesaj göndererek SMS ile Tekstilbank Kredi Başvuru işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir prosedüre gerek kalmadan, SMS ile kredi başvurunuzu yaptıktan kısa bir zaman sonra başvurunuz sonuçlanacaktır.

Tekstilbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Tekstilbanktan ihtiyaç kredisi almak isteyenler 36 aya varan vade seçenekleri ile krediye başvuru yapabiliyorlar. Teminat için ipotek, mevduat rehni,kefalet ya da Tekstilbank likit fon göstermeniz mümkündür. Web’dn ya da SMS ile yapacağınız Tekstilbank İhtiyaç Kredisi tutarı 1000 TL ile 5000 TL aralığında olmalıdır.

5000 TL ihtiyaç kredisi için 36 aya varan vade seçeneklerini tercih edebilirsiniz. 36 ay vade ile 5000 TL kredi aldığınızda aylık ödemeniz gereken tutar 182,57 TL olmaktadır. Toplamda geri ödeyeceğiniz tutar 9572 TL’dir.

5000 TL ihtiyaç kredisi Tekstilbank’tan 24 ay vade ile de alınabilmektedir. Bu durumda ödeyeceğiniz aylık tutar 251 TL olmaktadır. Krediyi aldığınızda toplamda geri ödeyeceğiniz tutar 6032 TL olmaktadır.

Tekstilbank 15.000 TL İhtiyaç Kredisi

Tekstilbank’tan 15.000 TL ihtiyaç kredisini 36 ay vade ile kullanabilirsiniz. 36 ay bpyunca ödemeniz gereken aylık tutar 552 TL olmaktadır. Standart krediler için uygulanan faiz oranı %1,63 olarak belirlenmiştir. Örneğin 30.000 TL ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız 36 ay vade ile kredi kullanabilirsiniz. Bu durumda ödemeniz gereken tutar ise 1.168 TL olmaktadır.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın