Temassız Özelliği Olan Kredi Kartları

temassiz-kredi-karti

Temassız Özelliği Olan Kredi Kartları : ile temassız pos cihazı aracılığı ile alışverişlerinizin ödemesini yapabilirsiniz.Temassız kredi kartı limiti kadar alışverişlerinizin ödemesinde şifre kullanmanıza gerek kalmaz. Temassız ödeme noktaları ile yapacağınız alışverişlerinizde ödeme yapmak için hız kazanabilirsiniz.

Yapı Kredi World Card

Yapı Kredi World Kredi Kartı temassız özelliğe sahip olan bir kredi kartıdır. Temassız özelliği ile hızlı ve güvenli bir şekilde işlem yapabilirsiniz. World Kredi kartınızı, visa paywave ve mastercard contactless okuyucu bulunan tüm pos makinelerinde 50 TL’ye kadar olan harcamalarınızın ödemelerini yapmak için kullanabilirsiniz. Temassız özellik ile şifre ve imzaya gerek kalmayacaktır. 50 TL’den daha fazla olan harcamalarınız için yalnızca POS’tan şifre girerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Yapı Kredi Worldcard temassız özelliği ekletmek istiyorsanız telefonunuzun mesaj bölümüne girin ve TMS yazdıktan sonra bir boşluk bırakın TC kimlik numaranızı yazın sonrasında 4454’e mesaj olarak gönderebilirsiniz. World Kredi Kartı için temassız özelliği işlemini gerçekleştirmek için ücret alınmamaktadır.

Akbank Temassız Kredi Kartı

Akbank Axess temassız kredi kartı özelliği ile 50 TL’nin altındaki alışverişlerinizin ödemesini yaprken şifre kullanmak zorunda kalmazsınız. Tek bir dokunuşla ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz. Küçük alışverişleriniz için beklemenize gerek kalmayacaktır.

Axess kredi kartı temassız özellikli olması için 444 25 25 arayabilirsiniz. Axess Temassız özelliğini isteyebilirsiniz.

İş Bankası Maximum Kart

İş Bankası Maximum Kart ile alışverişlerinizde temassız özelliğinden faydalanabilirsiniz. Düşük tutarda olan alışverişlerinizin ödemelerini yaparken temassız özelliğini kullanabilirsiniz. Alışverişleriniz için İş Bankası Maximum Kredi Kartı temassız kredi kartı limiti 50 TL olarak belirlenmiştir.

İş Bankası temassız kredi kartı kullanımı ücreti almaktadır. Temassız kredi kartı hizmet bedeli ise 5 TL’dir.

İş Bankası temassız kredi kartı özellikleri için kredi kartınızın temassız özelliğine sahip olması gerekiyor ve bunun için başvuru yapmanız gerekiyor. Temassız özellik başvurusu için Temassız Maximum yazdıktan sonra TC numaranızı yazın ve 4402’ye SMS olarak göndererek başvuru işleminizi tamamlayın.

Halkbank Parafcard Temassız Özelliği

Halkbank Paraf Kart temassız özelliği ile alışverişlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Paraf kart temassız limiti ise 35 TL’dir yani 35 TL’ya kadar olan alışverişleriniz için şifre kullanmanıza gerek kalmaz. Paraf Kredi kartı yurt dışında da yurt içinde de kullanılabilir. Visa ve Master Card logolu yerlerden alışverişlerinizin ödemelerini yapmak için kullanabilirsiniz.

Cardfinans Kredi Kartı

Carfinans temassız özelliği ile 50 TL ya da daha az tutardaki harcamalarınızı temassız olarak ödeyebilirsiniz. Temassız özelliği için pos makinesine alışveriş tutarı girilmektedir ve temassız özelliği olan kredi kartı pos makinesine yaklaştırılır ve ödeme işlemi tamamlanır.

Temassız kredi kartı ile ödeme yapabileceğiniz mağazalar bulunmaktadır. Temassız kart nerelerde kullanılır için aşağıdaki görsele bakabilirsiniz.

temassiz-ozellik

Kredi Kartı İptal Ettirme Yolları ve Dikkat Edilmesi Gerekenler yazımızı da okuyabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın