Turkcell Ev İnterneti Kullananlara Her Ay 2 GB Cepten Bedava İnternet

Turkcell bedava internet kampanyaları ile abonelerinin yüzlerini güldürmeye devam ediyor. Yaşadığımız teknoloji çağının en önemli gereksinimlerinden biri olan internet artık neredeyse bir ihtiyaç haline gelmiş durumdadır. Dolayısıyla hemen hemen herkes internete her an ulaşabilir olmayı arzulamaktadır. Cepten internet bu anlamda internete ulaşmanın en kolay yolu olarak kabul edilmektedir. Ancak cep telefonundan internete bağlanmanın hem ücret gerektirmesi hem de belirli bir data sınırı olması nedeniyle kullanıcılar ücret ödemeden internete girmeyi ve internet kotasının da olabildiğince çok olmasını istemektedir. Bu bağlamda bedava internet her kullanıcının oldukça ilgisini çekmektedir. Dolayısıyla cep telefonu operatörleri düzenlemiş oldukları kampanyalarla bedava internet imkanı sunmaya çalışmaktadır. Böylece hem mevcut müşteri kitlesini kaybetmenin önüne geçmeyi hem de yeni aboneler kazanarak müşteri kitlesini genişletmeyi amaçlamaktadır.

Bu yazımızda Turkcell bedava internet veren uygulamalar konusu bağlamında Turkcell Fiber Evden Cebe Taşan Paketler Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell Bedava İnternet ve Evden Cebe Taşan Paketler Kampanyası Nedir?

Turkcell bedava internet, belirli şartların yerine getirilmesi karşılığında Turkcell’in kullanıcılarına herhangi bir ücret ödemeden sunduğu internet kullanım hakkıdır. Turkcell evden cebe taşan paketler kampanyası ise bedava internet kampanyası bağlamında Turkcell tarafından evine Superonline internet bağlatanlara sunulan ve her ay cep telefonundan 2 GB’lık bedava internet kullanma imkanı sağlayan kampanyadır.

Turkcell Evden Cebe Taşan Paketler Bedava İnternet Kampanyasının Detayları Nelerdir?

Turkcell bedava internet kampanyası bağlamında düzenlediği evine Turkcell Superonline internet bağlatanlara 2 GB’lık bedava internet kampanyasının detayları şöyledir:

 • Kampanyadan yararlanmak için Superonline internet bağlatmanız gerekmektedir. 
 • Bağlatılacak olan internetin ticari amaçla değil, ev interneti şeklinde bağlatılması şarttır.
 • 2 GB internet tarifenize ek olarak verildiği için herhangi bir ücret ödenmemektedir. 
 • 2 GB bedava internet belirlediğiniz cep telefonu hattına tanımlanacaktır.
 • 2 GB bedava internet tanımlandığı andan itibaren 30 gün içinde kullanılması gerekmektedir.
 • 2 GB bedava internet her ay yenilecektir. 
 • 2 GB bedava internet kullanımı Superonline aboneliğinden itibaren 12 devam edecek ve 12. ayın bitimiyle sona erecektir. Bu anlamda toplamda 24 GB bedava internet kullandırılmış olacaktır. 
 • İnternet hızı ilk ay saniyede 100 mb olarak sunulacaktır.
 • Kampanyadan yararlananlara ayrıca Turkcell Platinum müşterilerine sunulan ayrıcalıklar da sunulacaktır.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyasından Kimler Yararlanabilir?

Turkcell evine internet bağlatanlara bedava internet kampanyasından yararlanmak için iki şart aranmaktadır. Bunlar:

 • 18 yaşından büyük olmak. 
 • Evine Superonline internet bağlatmak.

Dolayısıyla bu iki şartı yerine getiren herkes Turcell bedava internet kampanyasından yararlanabilecektir. 

Turkcell Bedava İnternet Kampanyası Başvurusu Nasıl Yapılır?

Turkcell evine internet bağlatanlara yönelik bedava internet kampanyasından yararlanmak için yapmanız gereken internet üzerinden başvuru formunu doldurmaktan ibarettir. Dolayısıyla şu adımları takip ederek başvuru işlemini anında tamamlayabilirsiniz:

 • www.turkcell.com.tr adresine giriyorsunuz ve kampanyalar bölümüne tıklıyorsunuz.
 • Kampanyalardan Turkcell Fiber Evden Cebe Taşan Paketler Kampanyası’na tıklıyorsunuz.
 • Açılan sayfada hemen başvur seçeneğini tıklayıp açılan ekranda sizden istenen isim-soyisim ve telefon bilgisi ile güvenlik kodunu yazıp başvura tıklıyorsunuz.

Bu şekilde başvuru işlemi tamamlandıktan sonra Turkcell yetkilileri kısa süre içinde size dönüş yaparak kampanya hakkında bilgi verdikten sonra onay vermeniz halinde internet bağlantısı için adresinize gelecektir. 

Superonline Aboneliği Olanlar Kampanyaya Başvuru Yapabilir Mi?

Turkcell bedava internet kampanyası bağlamında sıkça sorulan sorulardan biri de “Superonline aboneliğim var. Acaba ben de Turkcell Fiber Evden Cebe Taşan Paketler Kampanyasından yararlanabilir miyim?” sorusudur.

Yeni Superonline ev interneti bağlatan herkes bu kampanyadan yararlanabilir. Dolayısıyla mevcut aboneliği olanlar bu kampanyadan yararlanamaz. Mevcut abonelerin kampanyadan yararlanabilmesi için Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak mevcut aboneliklerini sonlandırarak kampanya başvurusu yapmaları gerekmektedir. Bunun dışında mevcut abonelerin halihazırdaki aboneliği başka kampanyaya geçişe uygun ise bu durumda da kampanyadan yararlanabilir. 

İşyerime Superonline İnternet Bağlatırsam Kampanyadan Yararlanabilir Miyim?

Turkcell bedava internet kampanyası bağlamında sunduğu “Evden Taşan İnternet” kampanyası, evine internet bağlatanlar için sunulmaktadır. Dolayısıyla ticari olarak sunulan internet ya da şirket adına yapılan internet bağlantıları bu kampanyaya dahil değildir. 

Şayet bu kampanyadan yararlanacak şekilde işyerine internet bağlantısı yapılacak ise bağlantının ev interneti şeklinde yapılmasına dikkat etmelisiniz. 

Turkcell Bedava İnternet Kampanyası Son Başvuru Süresi Ne Zaman Sona Eriyor?

Turkcell evden cebe taşan internet kampanyası için son başvuru tarihi 31 Mart 2019 olarak belirlenmiştir.

Turkcell Evden Cebe Taşan İnternet Kampanyası Aylık Fiyat Ne Kadar?

Turkcell bedava internet kampanyası bağlamında sunulan Turkcell evden cebe taşan internet kampanyası için aylık 89,90 TL ücret ödenecektir. Eğer internete ek TV paketi eklemek istiyorsanız 10 TL daha fazla vererek Superonline TV aboneliğini de alabilirsiniz.

“Görüş, öneri, talep ve sorularınızı aşağıdaki yorum bölümüne yazın. Uzmanlarımız en kısa süre içinde cevaplasın.”

İlginizi Çekebilir: Vodafone bedava internet kampanyalarının neler olduğunu görmek ve kampanya detayları hakkında bilgi edinmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın