Türkiye Finans İnternet Şubesi Şifre Alma, Şifremi Unuttum

turkiye-finans-internet-subesi

Türkiye Finans İnternet Şubesi , : Türkiye finans internet bankacılığı ile Türkiye Finans atm‘sine ve şubeye gitmeye gerek kalmadan bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Türkiye Finans katılım bankası müşterilerine hizmet vermektedir.

Türkiye Finans hesap işletim ücreti almayan bankalar arasında yer alıyor. Ayrıca Türkiye Finans bir katılım bankasıdır ve faizsiz kazanç sağlamaktadır. Türkiye Finans internet bankacılığı hizmeti de sunmaktadır. İnternet bankacılığı ile bir çok işleminizi bankanın şubesine gerek kalmadan internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye Finans internet bankacılığına açma yani giriş için müşteri numaranız ya da TC Kimilik Numaranız ve Parola gereklidir. Eğer parola sahibi değilseniz, şifreniz yoksa anında şifre ile parolanızı alabilirsiniz. Türkiye Finans internet bankacılığı şifresi nasıl alınır bakalım.

Türkiye Finans İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır?

Türkiye Finans internet şubesi ile bankacılık işlemlerinizi yapmak için öncelikle Türkiye Finans internet bankacılığına giriş sayfasına ulaşmalısınız.

Türkiye Finans parola alma işlemi için kart bilgileriniz gerekmektedir.

Adım adım şifre alma işlemini aşağıda anlatıldığı gibi yapabilirsiniz.

1-Türkiye Finans’ın resmi internet sitesine (turkiyefinans.com.tr) girdiğinizde sağ üst köşede bulunan Anında Şifre butonuna tıklayın.

turkiye-finans-sifre

2- Açılan pencerede sizden kart bilgilerinizin girilmesi istenecektir. Kart numaranızın son dört hanesi, son kullanım tarihi gibi bilgileri girmeniz gerekiyor.

turkiye-finans-parola

3- İstenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde yazdıktan sonra Devam butonuna tıklayın.

4-Türkiye Finans Anında Şifre 4 adımdan oluşmaktadır. Bu 4 adımı uyguladıktan sonra internet şubesi girişi şifrenizi alabilirsiniz.

Türkiye finans internet şubesi parola alma işleminizi tamamladıktan sonra giriş işlemi yapabilirsiniz. Türkiye Finans’ın resmi internet sitesinin anasayfasında sağ üst köşede İnternet Bankacılığı butonuna tıklayın.

Açılan pencerede müşteri numaranız ve parolanızı doğru olarak girdiğinizde internet bankacılığı hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Türkiye Finans İnternet Şubesi Şifremi Unuttum

Türkiye Finans internet bankacılığına giriş için şifrenizi unuttuysanız Anında Şifre ile yeni şifrenizi alabilirsiniz. Yazımızda anlatıldığı gibi Türkiye Finans internet bankacılığı yeni şifre belirleme ya da şifremi unuttum işleminiz için Anında şifre ile yeni şifrenizi alabilirsiniz.

Türkiye Finans İnternet Bankacılığından Yapabilecekleriniz

Türkiye Finans internet bankacılığı kurumsal ya da bireysel müşterilere hizmet vermektedir. Türkiye Finans katılım bankası kurumsal internet bankacılığı ile bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye Finans internet şubesi ile hesaplarınızı kontrol edebilir, izleyebilirsiniz. Hesap hareketlerini görebilir, dekont alabilirsiniz. İsterseniz dekontu da eposta adresine göndrebilirsiniz.

Türkiye Finans internet bankacılığından yeni hesap da açabilirsiniz. Ayrıca para transferi, havale işlemlerinizi de yapabilirsiniz.

Türkiye Finans internet bankacılığından ödeme işkemlerinizi yapabilirsiniz. Fatura ödeme, vergi ödeme, SSK ödemesi, maaş ödemesi, trafik cezası gibi birçok ödemeyi yapabilirsiniz. Ancak hesabınızda para bulunuyorsa bu ödemeleri yapabilirsiniz.

Türkiye Finans Finansör Kart Nedir Ve Nerelerde Kullanılır? yazımızı da okuyabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın