Vakıf Katılım İnternet Bankacılığı Nasıl Kullanılır?

vakif-katilim-nasil-kullanilir

İnternet Bankacılığı Nasıl Kullanılır? : Vakıf Katılım internet şubesine giriş için öncelikle internet bankacılığı açma işlemini gerçekleştirmelisiniz. Sonrasında müşteri numaranız ve şifrenizle işlem yapabilirsiniz. Vakıf Katılım şifre alma, hakkında ve finansmanm türleir hakkında da yazımızdan bilgi alabilirsiniz.

Vakıf Katılım İnternet Bankacılığı

Herhangi bir şubeye gitmeden her türlü bankacılık işlemlerinizi Vakıf Katılım internet bankacılığı ile gerçekleştirme fırsatına sahip olabilirsiniz. Gelişmiş alt yapısı ile sektörde ön plana çıkan Vakıf Katılım bankacılığı ile her türlü bankacılık işlemlerinizi internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıf Katılım internet bankacılığı şifresi ve internet şubesini kullanmak için size en yakın Vakıf Katılım şubesine giderek talebinizi iletmeniz gerekmektedir. Şubelerden alacağınız internet bankacılığı şifresi ile internet üzerinden bundan sonraki tüm para transfer işlemleri ve diğer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm finansmanların faiz oranlarını, vade seçeneklerini ve geri ödeme planını görebilirsiniz. Kredi ihtiyacınız olduğunda tüm kredi çeşitlerini görebilir ve internet bankacılığı üzerinden finansman başvurunuzu bankaya yapabilirsiniz.

Vakıf Katılım internet bankacılığında taşıt, konut ya da ihtiyaç finansmana ait tüm bilgiler tablolar halinde sunulmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz finansman tutarı için tüm hesaplamaları buradan yaparak, ihtiyacınız olan finansman için başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıf Katılım İnternet Şubesi

Vakıf Katılım İnternet Şubesi’ne giriş yapmak isteyenler bireysel ya da ticari müşteri olabilirler. Sonrasında Vakıf Katılım’dan müşteri numarası alabilirsiniz. Vakıf Katılım İnternet Şubesi’ne giriş yapmak için müşteri numarası ve şifre gerekmektedir.

Vakıf Katılım internet şubesine girmek için vakifkatilim.com.tr/index.html adresinde yer alan İnternet Şubesi butonuna tıklayabilirsiniz. Açılan ekrandan müşteri numarası ve Vakıf Katılım İnternet şubesi şifresi ile giriş yapabilirsiniz.

Vakıf Katılım İnternet şubesi şifresini unuttuysanız Şifremi Unuttum bağlantısına tıklayarak şifre işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıf Katılım Mobil Şube

Vakıf Katılım hesaplarınızı internet bankacılığı dışında mobil bankacılık olan cep şubesinden de gerçekleştirebilirsiniz, kart bakiyenizde bulunan tüm limitiniz görebilir, yaptığınız harcamaları görüntüleyebilirsiniz. Vakıf Katılım internet bankacılığı üzerinden Vakıf Katılım’a ait tüm finansmanları da görme hakkına sahip olabilirsiniz.

Vakıf Katılım Mobil Şube ile;

-Hesap işlemlerinizi yapabilirsiniz.

-Para Transferi işlemlerinizi yapabilirsiniz.

-Döviz alış/satış işlemleri yapabilirsiniz.

-Fatura ödemeleriniz için Vakıf Katılım’ı kullanabilirsiniz.

Vakıf Katılım Nasıl Kullanılır?

Vakıf Katılım’ı isterseniz mobil şube ile isterseniz olarak kullanabilirsiniz. Her ikisinde de müşteri numarası ve giriş şifresine ihtiyacınız bulunmaktadır.

Vakıf Katılım’a girdikten sonra gerçekleştirmek istediğiniz işlemleriniz için gerekli adımları uygulayabilirsiniz.

Vakıf Katılım Bireysel müşterisi olarak yararlanabileceğiniz Finansman Türleri şunlardır.

  • Konut Finansmanı
  • Taşıt Finansmanı
  • Arsa Finansmanı
  • İşyeri Finansmanı
  • Tüketici Finansmanı
  • Finansman Hesaplama

Telefonunuza Vakıf Katılım işleminiz için Android mobil şube ya da iOS mobil şube uygulamalarını tercih etmeniz gerekiyor. App Store ya da Google Play ile Vakıf Katılım mobil şube uygulaması indirme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank Altın Hesabı Nedir Ve Nasıl Hesap Açılır? yazımızı da okuyabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster