Vakıfbank 2. El Taşıt Kredisi Başvurusu Ve Faiz Oranları

vakıfbank 2. el taşıt kredisi

Vakıfbank 2. El Başvurusu Ve Faiz Oranları : Kredi almak istediğiniz araç ikinci el ise Vakıfbank’a başvuru yapabilirsiniz. Taşıt kredisi örnek hesaplama tablosu ile kredi faizi hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Vakıfbank’tan 2. el taşıt kredisi başvurusu yapmak için şubeye gidebileceğiniz gibi internetten taşıt kredisi başvurusu da yapabilirsiniz. Nasıl başvuru yapacağınızı yazımızda açıkladık. İşte Vakıfbank 2. el taşıt kredisi hakkında bilmeniz gerekenler ve başvuru işlemi.

 Vakıfbank 2. El Taşıt Kredisi

Vakıfbank müşterilerine özel 2. el taşıt kredisi vermektedir. Vakıfbank 2. el taşıt kredisi ile ilgili tüm bilgileri sizler için derledik. İşte kredi ile ilgili öne çıkan bilgiler;

-Banka tarafından 50.000 TL tutarını aşan otomobiller için, bedelin 50.000 TL’lik bölümü için %70 oranında, 50.000 TL’nin üzerinde olan bölümü için ise %50’si oranında kredi kullandırılmaktadır.

-Kredi 48 aylık vadelerle alınabilmekte ve ödemeleri aylık ya da 3 aylık dönemler halinde yapılabilmektedir.

-Kredi kullanmak isteyen kişilerin sicilinin iyi bir puanda olması kredi kullanabilmesi açısından oldukça önemlidir.

-Kredi kapsamında Kasko sigortası yaptırılmaktadır.

-Otomobil yaşının 3 ile 36 aylık vadeli kredi kullanımları için maksimum 8, 37 ile 48 aylık vadelerde ise en fazla 5 olması zorunludur.

-Araç rehni teminat olarak alınmakta ve bankanın gerek görmesi halinde ek olarak kefalet ya da gayrimenkul ipoteği de kredi kullanıcılarından talep edilebilmektedir.

Vakıfbank 2. El Taşıt Kredisi Başvurusu

Vakıfbank’tan 2. el taşıt almak için kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Vakıfbank şubesine giderek başvuru yapabileceğiniz gibi internet üzerinden de bireysel kredi başvurusu yapabilirsiniz. İnternetten taşıt kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız Vakıfbank.com adresine girin ve bireysel menüsü altında yer alan BİREYSEL KREDİLER seçeneğini tıklayın. Açılan sayfada sol menüdeki TAŞIT KREDİLERİ seçeneğini tıklayın ve 2. el taşıt kredisi seçneğini tıklayın. Açtığınız sayfada yer alan HEMEN BAŞVUR butonuna tıklayın. Taşıt kredisi başvuru formunu doldurduktan sonra Hemen Başvur butonuna tıklayarak başvuru işleminizi tamamlayın. Formun bir bölümü aşağıdaki gibidir.
vakıfbank 2. el taşıt kredisi

Vakıfbank 2. El Taşıt Kredisi için Gerekli Belgeler

-Kimlik bilgilerini gösteren nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesi fotokopisi
-Ruhsat fotokopisi
-Noter satış sözleşmesi
-Aracın üzerinde takyidat olmadığını gösteren yazı ya da trafikten çekme kaşesinin vurulmamış olduğunu gösteren belge
-Gelir belgesi ( Ücretli çalışanlar için maaş için kısıtlama bulunmadığını gösteren bir kurum yazısı gereklidir. Emekli olanlar için ise bankadan onaylı olarak alınan maaş hesabı ekstresi gerekmektedir.)
-Son üç aya ait herhangi bir fatura örneği ya da ikametgâh belgesi

Vakıfbank 2. El Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Vakıfbank 2. el araç almak isteyenlere taşıt kredisi veriyor. Kredi tahsis ücreti almak istediğiniz kredi tutarının %0,5 oranında alınmaktadır. Bu tabloda yer alan faiz oranı asgari bir maaş tutarında Vakıfbank Kredili Mevduat Hesabı açtıran ve Vakıfbank aracılığı ile sigorta yaptıranlar için geçerli olmaktadır. Vakıfbank 2. El Taşıt Kredisi Faiz Oranları için aşağıdaki tabloya bakabilirsiniz.

vakıfbank 2. el taşıt kredisi faiz

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın